گلمحمدي: پرسپوليس بزرگ است و بزرگ مي ماند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: گلمحمدي: پرسپوليس بزرگ است و بزرگ مي ماند

نام واقعی
    مـــحـــمــــد
    استاتوس
    ...
    شغل و حرفه
    ســـربـــــاز وطـــــن
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 18,394 بار در 4,079 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 57 تاپیک

گلمحمدي: پرسپوليس بزرگ است و بزرگ مي ماند

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: پرسپوليس بزرگ است و هميشه بزرگ ميماند و اين فراز و نشيبها هرگز از بزرگي پرسپوليس کم نميکند.

به نقل از سايت باشگاه پرسپوليس، گلمحمدي پس از ملاقات همايون بهزادي گفت: همايون بهزادي يکي از بزرگان و بنيانگذاران پرسپوليس است که همه اهالي فوتبال از صميم قلب ايشان را دوست دارند.

وي افزود: بهزادي در همه اين سالها هيچ گاه از تيم پرسپوليس و مربيانش انتقاد نکرده و در سختترين شرايط پشتيبان و حامي پرسپوليس و هواداران بوده است که اين موضوع هرگز از ذهن هواداران پرسپوليس پاک نخواهد شد. بهزادي ثابت کرده که پرسپوليس را مثل فرزندانش دوست دارد. امروز هم جاي اميدواري بود که دستگاه تنفس مصنوعي را برداشته بودند اما حالِ سرطلايي هواداران پرسپوليس چندان مساعد نبود و نميتوانست صحبت کند. زماني که بنده به بيمارستان دي رفته بودم آتيلا حجازي و احتشامزاده کاپيتان اسبق تيم ملي تنيس روي ميز نيز به عيادت همايون خان آمده بودند و طي روزهاي اخير خيليها سعي کردند با عيادت از بهزادي وي را تنها نگذارند. اميدوارم آقاي بهزادي سلامتي خودش را هر چه زودتر به دست آورده و سايهاش بالاي سر پرسپوليس و هواداران باشد.

گلمحمدي درباره اظهارنظر دستيارش مجتبي حسيني درباره علي پروين گفت: مجتبي تحت فشار و ناراحتي اين حرفها را زده و من ناراحتي خودم را از چنين مصاحبهاي به خودش هم گفتم. در حال حاضر سرمربي مستعفي پرسپوليس هستم اما احترام به علي پروين نه تنها به عنوان عضو هيئت مديره و رئيس کميته فني بلکه به عنوان يکي از بزرگان فوتبال کشورمان بر همه ما واجب است و مجتبي حسيني هم بدون تعارف نبايد اينگونه درباره علي آقا صحبت ميکرد.

وي ادامه داد: پرسپوليس را در رتبه دوازدهم جدول تحويل گرفتم. به هر حال وقتي پرطرفدارترين تيم آسيا در چنين جايگاهي قرار گيرد، طبيعي است که مشکلات فني، روحي، رواني و حاشيهاي زيادي به وجود آمده باشد. در آن شرايط ما به لطف خدا، حمايت هواداران و باشگاه و زحمات بازيکنان توانستيم در اولين گام تيم خوب ملوان را با شش گل شکست دهيم و در ادامه نيز با برتريهاي پر گل مقابل نفت تهران و سايپا اميد را به تيم برگردانيم.

سرمربي مستعفي پرسپوليس با بيان اينکه در ديدار برگشت مقابل سپاهان نيز بهترين بازي، عملکرد و نتيجه پرسپوليس در سالهاي اخير مقابل اين تيم مدعي را رقم زديم، عنوان کرد: در دربي برگشت مقابل استقلال هر چند پيروز نشديم اما به گواه همه کارشناسان اين پرسپوليس بود که در توپ و ميدان مسلط بود. به گفته چهار کارشناس داوري، سه پنالتي پرسپوليس ناديده گرفته شد. ما در جام حذفي علاوه بر برتري پر گل مقابل ملوان و نفت تهران توانستيم ذوب آهن و داماش را در خانه خودشان شکست دهيم. در مجموع و در شرايطي که پرسپوليس در نيم فصل اول 21 امتياز کسب کرده بود، ما در دور برگشت 29 امتياز گرفتيم و چهار بازي جام حذفي را هم برديم.

گلمحمدي خاطرنشان کرد: همه ميدانند که ما در دور برگشت رقابتهاي ليگ خيلي از بازيها را فداي جام حذفي کرديم و تمرکز و توان خود را روي جام حذفي گذاشته و در برخي بازيها در شرايطي در رقابتهاي ليگ به ميدان رفتيم که فکر و حواسمان به قهرماني در جام حذفي بود و سعي کرديم توان بازيکنانمان را در جام حذفي نگه داريم.

گل محمدي افزود: يک نگاه منطقي گواه بر اين مدعاست که ما در دور برگشت رقابتهاي ليگ به شدت از ناحيه داوري متضرر شديم. پنالتيهايي که براي پرسپوليس گرفته نميشد و يا موقعيتهاي تک به تکي که به اشتباه آفسايد اعلام ميشد کار را به جايي رسانده بود که بحث کنارهگيري پرسپوليس از رقابتهاي ليگ برتر توسط مديريت باشگاه و هيأت مديره مطرح شد. بنابراين ما در رقابتهاي ليگ ميتوانستيم بيشتر از 29 امتياز کسب کنيم.

سرمربي مستعفي پرسپوليس افزود: پرسپوليس به گواه آمار جزو تيمهايي است که در نيم فصل دوم بيشترين صعود و بيشترين افزايش امتيازات را نسبت به نيم فصل اول داشته است. قسمت و تقدير ما هم اين بود که پس از فينال جام حذفي انتقادات تند و فشارهاي بسيار زيادي را تحمل کنيم. عيبي ندارد و من از کسي ناراحت نيستم فقط ناراحت هواداران پرسپوليس هستم که لطف و محبتشان را هرگز از ما دريغ نکردند. من خودم را شرمنده هواداران پرسپوليس ميدانم و بار ديگر از آنها عذرخواهي ميکنم و به خاطر درخواست مدير عامل محترم باشگاه و حفظ حرمت پرسپوليس و هوادارانش به رغم استعفايي که داده بودم بر حسب وظيفه به تبريز رفتم و در شرايطي که تيم انگيزه و رمقي براي مبارزه نداشت و بازيکنان بسياري به علل مختلف غايب بودند تيم را هدايت کردم.

وي تصريح کرد: چند روزي بود پس از باخت از خانه بيرون نميرفتم اما سفر به تبريز برايم يک ثمره بزرگ داشت و آن حس کردن دوباره لطفي بود که هواداران نسبت به ما داشتند. هرگز تصور نميکردم در اين روزهايي که پرسپوليس جام را از دست داده، هواداران پرسپوليس در فرودگاه و يا جاهاي ديگر اينگونه با ما رفتار کنند.

گلمحمدي ادامه داد: شايد تصورم اين بود که برخي هواداران پرسپوليس وقتي مرا ميبينند حرفي بزنند و يا تيکهاي بيندازند اما خدا را شاهد ميگيرم که همه آنها در مواجهه با ما نهايت احترام را گذاشتند و حتي خيليها طوري حرف ميزدند که دوست داشتند ما به کارمان در پرسپوليس ادامه بدهيم. من از هواداران صميمانه تشکر ميکنم و از آنهايي که به واسطه باخت در فينال جام حذفي و يا هر موضوع ديگري از من ناراحت بوده و هستند عذرخواهي ميکنم و از آنها حلاليت ميطلبم. من تمام توانم را گذاشتم و آرزويم سربلندي پرسپوليس بود اما اين اتفاق نيفتاد و من خودم را شرمنده اين هواداران عزيز و با معرفت ميدانم. اميدوارم که پرسپوليس فصل آينده بتواند اين هواداران را سربلند و سرافراز کند و آرزو ميکنم همه پيشکسوتان و بزرگان پرسپوليس هر گزينهاي که باشگاه و کميته فني انتخاب ميکند را با تمام وجود حمايت کنند تا اين تيم به روزهاي اوج خود بازگردد. پرسپوليس بزرگ است و هميشه بزرگ ميماند و اين فراز و نشيبها هرگز از بزرگي پرسپوليس کم نميکند.

GooDBYe CapTaiN

2. کاربر مقابل از San Iker عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

SaRiNa-10 (11th May 2013)