fffffffff.jpg
آندرهآ آنیلی ریاست باشگاه یوونتوس ایتالیا، امروز در مراسمی که در موزه اختصاصی باشگاه در تورین که به مناسبت ۹۰ سال حضور خاندان آنیلی در کنار باشگاه یوونتوس به انجام رسید از هدف اصلی تیم برای فصل بعد صحبت کرد.
اتفاق جالب و حاشیه ای در این مراسم، زمانی بود که الساندرو دلپیرو اسطوره افسانه ای یوونتوس وارد موزه شد که از سوی حضار مورد تشویق قرار گرفت و سخنان آنیلی برای دقایقی متوقف شد آنیلی گفت:” ما اکنون روی سومین اسکودتو پیاپی تمرکز داریم، میخواهیم افتخارات ۹۰ ساله خاندان خود با یوونتوس را تکمیل کنیم. یوونتوس یک چیز را به من یاد داد، و آن این است که موفقیت اصلی هنوز پیش روی ماست. این دلیل و هدفی است که من برای فصل بعد روی آن تمرکز کرده ام، ما از ۱۹۳۰ تاکنون که پنج اسکودتو پیاپی را برده ایم، دیگر موفق به فتح سه اسکودتو پشت سرهم نشده ایم، این اکنون یک نیرو و انگیزه محرکه برای ماست.”
ادواردو، جیوانی، آمبرتو و اکنون آندرهآ، اعضای خاندان آنیلی هستند که سابقه مدیریت این باشگاه را برعهده داشته اند، آنیلی در خصوص ۲۹ قهرمانی رسمی از نظر فدراسیون فوتبال و ۳۱ قهرمانی از نظر باشگاه یوونتوس گفت:” فدراسیون فوتبال نیز اکنون اینجا به عنوان یک نماینده و میهمان حضور دارد، بنابراین صحبتی در خصوص اعداد و ارقام نمیکنم، اما بهترین چیزی که من را خوشحال میکند آن است که خاندان ما در ۹۰ سال کار اجرایی در یووه ۳۰ اسکودتو را به ارمغان آورده است. هر سه سال یک اسکودتو آمار فوق العاده ای در ایتالیا به شمار میرود. این را مدیون کسانی هستیم که با گامهای خود در زمین مسابقه اسکودتو را برای ما رقم زدند.”احتمالا دلپیرو نیز در این مراسم سخنرانی خواهد کرد.