مدافع پرسپوليس در فصلي که گذشت، گفت: 30 درصد از مبالغ قراردادهايمان را دريافت نکرده ايم.


عليرضا نورمحمدي درباره فصلي که در پرسپوليس گذراند، اظهار داشت: متاسفانه فصل خوبي را سپري نکرديم. همين که تيم بزرگي مثل پرسپوليس بدون جام مي ماند، اصلا خوب نيست. تيم ما مهره هاي زيادي دارد و فصل را هم خوب شروع نکرديم اما درادامه بهتر کار کرديم که متاسفانه در لحظات جام را از دست داديم.

به گزارش اوج ، وي درباره دلايل ناکامي پرسپوليس تاکيد کرد: تيم ما کمي دير جمع شد و از طرفي مربي ما هم ديرتر اضافه شد. با اين حال در نيم فصل دوم با حضور گل محمدي شرايط بهتري پيدا کرديم و مي توانستيم راحت سهميه بگيريم اما شانس مان را از دست داديم. البته ما در فينال در پنالتي باختيم و بچه هايي که پنالتي زدند بهترين پنالتي زنان بودند. آنها در ديدار با داماش هم بسيار خوب پنالتي زده بودند اما بدشانس بوديم و باختيم.

مدافع پرسپوليس درباره خداحافظي مهدوي کيا تاکيد کرد: مهدي دوست داشت با جام از فوتبال خداحافظي کند و ما هم همين را مي خواستيم. حتي دو بار هم از سپاهان جلو افتاديم اما بدشانس بوديم و نتوانستيم نتيجه را حفظ کنيم. مي خواستيم مهدوي کيا را بعد از اتفاق ناگواري که برايش رخ داده بود، خوشحال کنيم اما نشد و او خداحافظي غمناکي با فوتبال داشت.

او درباره اختلافش با محسن بنگر در طول فصل خاطرنشان کرد: بازي کردن يا نيمکت نشين شدن دست سرمربي تيم است اما چون من و محسن معمولا با هم بازي نمي کرديم خيلي ها فکر مي کردند ما با هم اختلاف داريم. قبلا گفته ام با محسن هيچ اختلافي ندارم و الان هم تاکيد مي کنم که مشکلي بين ما نيست. محسن يکي ازبهترين دوستان من است.

نورمحمدي درباره انتخاب سرمربي فصل آينده پرسپوليس گفت: من مي گويم مربي بايد هرچه زودتر انتخاب شود. مربيان ايراني چون شناخت خوبي دارند مي توانند گزينه هاي بهتري باشند اما اگر قرار است گزينه خارجي بياورند مربي بياورند که نسبت به فوتبال ايران شناخت دارد.

وي درباره آينده اش تصريح کرد: هنوز هيچ تصميمي نگرفته ام و منتظريم ببينيم تکليف باشگاه چه مي شود. پيشنهادات ديگري هم دارم اما هنوز تصميمي نگرفته ام و در اين چند روز هم هيچ صحبتي با هيچ کس نکردم.

نورمحمدي در ادامه با بيان اينکه 30 درصد از مطالباتش را دريافت نکرده، گفت: ما ابتداي فصل حدود 70 درصد از پولمان را گرفتيم اما بقيه اش باقي مانده است. ما قديمي ها که از سال هاي پيش هم طلب داريم. به هر حال منتظريم سر رويانيان کمي خلوت شود تا با او در اين باره صحبت کنيم.

وي در پايان درباره شايعه برکناري رويانيان افزود: او انصافا براي پرسپوليس خيلي زحمت کشيده و مدير باتجربه اي است. اميدوارم اين اتفاق نيفتد و اجازه دهند کارش را انجام دهد.