صدر: مانوئل در گرداب فوتبال ایران غرق شد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: صدر: مانوئل در گرداب فوتبال ایران غرق شد

نام واقعی
    majid
    استاتوس
    فضولو بردن زیر زمین...پله نداشت خورد زمین
    شغل و حرفه
    تنهایی
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Liverpool | Germany
    تشکر شده 9,141 بار در 2,352 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 44 تاپیک

صدر: مانوئل در گرداب فوتبال ایران غرق شد

حمیدرضا صدر کارشناس فوتبال ایران در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران در خصوص بررسی لیگ دوازدهم گفت: لیگ دوازدهم را می توان از زوایای مختلفی بررسی کرد اما موضوعی که در مرحله اول بسیار به چشم می خورد استقبال هواداران بود که از باب آمارهایی که در فصل گذشته دیده می شود قابل قبول نیست و این موضوع را می توان از تصاویر گرفته شده توسط رسانه ملی نیز مشاهده کرد و متوجه شد که چقدر استقبال هواداران از رقابت های فوتبال کاهش یافته است. وی تصریح کرد: حتی بازی های استقلال و پرسپولیس هم با تعداد هواداران کمی نسبت به سال های گذشته برگزار می شد که لیگ در این موضوع موفق نبوده است.
    حمیدرضا صدر در خصوص هدر رفتن سرمایه ها و جذب بازیکن با قیمت بالا گفت: من نمی خواهم به نام باشگاه یا بازیکن اشاره کنم ولی بازیکنانی هستند که در طول فصل حتی یک بار هم بازی نکرده اند و نمی دانم پول و سرمایه ای که برای این افراد خرج می شود در صورت عدم خروجی چه فایده ای دارد. ما توقع داریم پولی که خرج می شود خروجی داشته باشد و چنین رفتارهایی به فوتبال و بدنه ورزش کشور آسیب می زند.
    وی در ادامه تصریح کرد: فوتبال ایران از لحاظ ساختار درگیر یک چرخه هزینه و وقت شده است که این موضوع هم به ضرر باشگاه ها و حتی تیم ملی کشورمان است و من نمی خواهم در این خصوص به باشگاه پرسپولیس اشاره کنم که در شروع فصل زمانی که مانوئل ژوزه به پرسپولیس آمد یکی از مربیان خوبی بود که فوتبال خاور میانه آشنایی کامل داشت ولی نتوانست فوتبال کشورمان را به خوبی بشناسد و این مربی در چرخه و گرداب فوتبال ما غرق شد.
    صدر در ادامه در خصوص حضور مربیان خارجی در ایوان گفت: استفاده از مربیانی که از لحاظ سطح فنی دارای کارنامه خوبی هستند می تواند کمک بسیار زیادی به فوتبال کشورمان کند اما باید به این نکته اشاره کنم که مشکلی که در حال حاضر گربیان گیر فوتبال کشورمان شده اهمیت ندادن به فوتبال پایه است که این موضوع صدمات زیادی را به لیگ کشورمان و حتی تیم ملی وارد می کند.
    صدر در ادامه در خصوص کشف استعداد در فوتبال و لیگ کشورمان افزود: در چند سال اخیر پدیده ای نبوده که بتواند حداقل به تیم ملی کشورمان کمک کند و ما به همان بازیکنان قدیمی بسنده کردیم و این وظیفه باشگاه ها است که به کشف استعدادها کمک کنند.
    وی در ادامه افزود: به عقیده من لیگ دوازدهم موفق نبوده است، نه از لحاظ ورود بازیکن ، مربی و حتی ورود تماشاگران به ورزشگاه ها و تمامی این موضوعاتی که به آن اشاره شد باعث شده تا نگاه مردم به فوتبال منفی شود.
    وی در آخر در خصوص 16 تيمي شدن لیگ برتر افزود: اگر جنبه های اقتصادی را در این مورد مد نظر بگیریم شاید باید 16 تیم هم کمتر شود چون هزینه هایی که در فوتبال ایران انجام می شود خروجی کاملی ندارد و در آخر می توانم بگویم که فوتبال ما راه درازی را دارد تا به پیشرفت کامل برسد.
    ...

2. 3 کاربر مقابل از Majid:62 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Arash 1990 (16th May 2013), Terminator2731 (16th May 2013), عشق (16th May 2013)

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 8,517 بار در 3,761 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک
    صدر آدمی با دانش

هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن

داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی