..
این ملی پوش اسپانیایی تایید کرد که رئالی ها هنوز با حذف از چمپیونزلیگ کنار نیامده اند و به همین دلیل قهرمانی در کوپا دل ری برای آنها از اهمیت زیادی برخوردار است
سایت گل- ژابی آلونسو، هافبک باتجربه رئال مادرید، امیدوار است که تیمش بتواند ناکامی در رقابت های لیگ قهرمانان را در رقابت های کوپا دل ری جبران کند و بتوانند با پیروزی مقابل اتلتیکو مادرید، قهرمان این رقابت ها شوند.
این ملی پوش اسپانیایی تایید کرد که رئالی ها هنوز با حذف از چمپیونزلیگ کنار نیامده اند و به همین دلیل قهرمانی در کوپا دل ری برای آنها از اهمیت زیادی برخوردار است. آلونسو معتقد است هواداران رئال شایستگی این را دارند که این فصل را با کسب یک جام به پایان برسانند.
او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" ما در دیدار با دورتموند خیلی به جبران شکست دیدار رفت و صعود به فینال نزدیک شده بودیم. به همین دلیل است که به قدری ناراحت شدیم که هنوز هم آن را احساس می کنیم.
اکنون فرصت داریم تا در این فینال خودمان را از این فشار و ناراحتی خلاص کنیم و مطمئنم که هواداران هم از قهرمانی ما لذت خواهند برد."
او معتقد است که رئالی ها می توانند همه جنجال هایی که در حال حاضر در اطراف این باشگاه وجود دارد را به کناری بگذارند و در دیدار فردا شب به پیروزی برسند اما تاکید کرد که برای اتلتیکو هم احترام زیادی قائل هستند.
" اگر بازی خوبی انجام بدهیم و از آمادگی خوبی برخوردار باشیم، شانس زیادی برای پیروزی داریم.
البته اتلتیکو هم تیم بسیار خوبی دارد و آنها هم با همین هدف به میدان خواهند آمد. این فرصت فوق العاده ای برای آنهاست و ما نمی توانیم به آنها اجازه بدهیم تا راحت باشند. این دیدار بسیار هیجان انگیزی خواهد بود.
این فینال یک دربی است و در ورزشگاه ما اما با دیدارهای خانگی معمول فرق دارد. با این وجود همه چیز برای رقم خوردن یک شب فوق العاده فراهم است. ما امیدواریم که در پایان احساس خوبی داشته باشیم و با جام، جشن قهرمانی بگیریم."