هر روز نامی جدید برای حضور در یوونتوس مطرح می شود و این در حالی است که کونته سرمربی تیم تورینی اعلام کرده نیاز به چند بازیکن تازه وارد برای شروع فصل جدید خواهد داشت.

یوونتوسی ها که برای حضوری مقتدر در فصل آینده، برنامه های خود را از هم اکنون آغاز کرده اند و سرمربی یوونتوس نفرات منتخب خود را برای خرید به سران باشگاه داده است.

امروز اعلام شد تیم یوونتوس مذاکرات خود را با سرات تیم منچستر سیتی آغاز کرده اند و خواهان جذب الکساندار کولاروف و کارلوس توز دو بازیکن تیم انگلیسی شده اند.

کولاروف که در پست مدافع چپ بازی می کند در سال 2010 به تیم انگلیسی پیوست و جایگاه ثابتی در این تیم نداشته که همین موضوع سبب شده تا شایعات خروج وی از سیتی جدی تر شود و پیش بینی می شود یووه 10 میلیون یورو برای خرید وی هزینه کند

در طرف دیگر کارلوس توز آرژانتینی قرار دارد که جایگاه ثابتی در ترکیب تیم انگلیسی ندارد و در طول فصل مشکلات زیادی را با سران باشگاه و سرمربی این تیم پشت سر گذاشت. بسیاری از کارشناسان معتقد هستند که توز فصل آینده را در تیم دیگری توپ خواهد زد و یووه از شانس بالایی برای خرید این بازیکن برخوردار است.

در صورتی که یوونتوسی ها بتوانند مبلغ مورد نظر سران تیم انگلیسی را تامین کنند، می توان منتظر حضور این بازیکنان در یووه بود.