پزشک تیم ملی فوتبال ایران با بیان اینکه آسیبدیدگی برخی از بازیکنان چندان جدی نیست، گفت: غلامی و حقیقی مصدومیتی ندارند اما تیموریان و پولادی بعد از بازی با عمان میرسند.


دکتر علیرضا شهاب در تشریح آخرین وضعیت مصدومان تیم تیم ملی ابتدا درباره اشکان دژاگه اظهار کرد: اشکان روند بهبودی را به خوبی طی میکند اما زمان رسیدن او به آمادگی همان 3 ماه پیشبینی شده است. با او و پزشک جراحش در ارتباط هستیم و فعلا مشکل خاصی نیست.


وی درباره وضعیت آندرانیک تیموریان که ظاهرا از ناحیه دنده دچار شکستگی شده نیز گفت: دنده او نشکسته بلکه مقداری دچار کوفتگی شده که یک کوفتگی ساده است. توصیههای لازم را به او کردیم و استراحت میکند. آندو بعد از بازی با عمان میرسد و در تمرینات شرکت خواهد کرد.


پزشک تیم ملی همچنین درباره شرایط محمد غلامی که جمعه (دیروز) همراه با او اختصاصی تمرین کرد و نیز رضا حقیقی که به پایش باند بسته بود نیز اظهار کرد: غلامی مصدوم نیست. او دچار گرفتگی عضله کشاله شده که ناشی از فشار مسابقات اخیر و استراحت یک هفتهای بعد از آن است. همچنین حقیقی هم بخاطر آسیبدیدگی قبلی که داشت و الان بهبود یافته، از باند حمایتی استفاده میکند و چیز خاصی نیست.


دکتر شهاب درباره وضعیت مهرداد پولادی نیز خاطرنشان کرد: برای پولادی باید یک هفتهای را صبر کنیم. احتمالا در صورت جوش خوردن ناحیه آسیبدیده چهارشنبه بخیههای او را بکشیم. او هم از جمله بازیکنانی است که بعد از بازی با عمان میتواند در خدمت تیم ملی باشد. خوشبختانه آسیبدیدگی این چند بازیکن غیر از دژاگه که شرایط مشخصی دارد جدی نیست و بزودی کاملا برطرف میشود. سایر بازیکنان هم فعلا وضع خوبی دارند.