اخبار آرسنال (توپچی های شهر لندن)
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: اخبار آرسنال (توپچی های شهر لندن)

نام واقعی
    mina
    شغل و حرفه
    بیکار
    تشکر شده 45 بار در 39 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

اخبار آرسنال (توپچی های شهر لندن)

کلیه اخبار تیم آرسنال در این تاپیک قرار میگیرد

دنیا مثل علی کریمی نداره ... نداره نه میتونه بیاره

دلا همه بیقرار عشقن..اما عشقه که واسه تو بیقراره

نام واقعی
    mina
    شغل و حرفه
    بیکار
    تشکر شده 45 بار در 39 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    آرسنال با باخت از پرتغال بازگشت

تيم فوتبال آرسنال انگليس در بازي تدارکاتي خارج از خانه با بنفيکا شکست خورد.

شب گذشته تيم تحت رهبري آرسن ونگر فرانسوي که خود را براي حضور در رقابتهاي فصل جديد باشگاهي آماده ميکند، در ورزشگاه دالوز حضور يافت تا برابر بنفيکا مصاف آزمايشي خويش را انجام دهد. در اين ديدار آرسنال در دقيقه 34 توسط روبين فانپرسي گلزني کرد اما ميزبان در دقايق 49 و 60 توسط سزار آيمار و نوليتو به گل رسيد و از باخت، برد ساخت.
    لندنيها تا قبل از اين 4 بر صفر از سد منتخب ستارگان مالزي عبور کرده بودند. سپس مقابل تيم چيني هونگجو چين يک بر يک متوقف شدند و در ديدار با اف.ث.کلن آلمان 2 بر يک برنده شدند.

دنیا مثل علی کریمی نداره ... نداره نه میتونه بیاره

دلا همه بیقرار عشقن..اما عشقه که واسه تو بیقراره

3. کاربر مقابل از MINA RONALDO عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Mohammadreza (28th October 2011)

نام واقعی
    SAhaR
    شغل و حرفه
    student
    تشکر شده 50 بار در 43 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    محروميت يك جلسهاي ونگر و بي اطلاعي پيرمرد فرانسوي
    قانون را نمي دانستم!

سرمربي تيم فوتبال آرسنال محروميت يك جلسهاي درنظر گرفته شده از سوي يوفا را عادلانه نمي داند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، تيم فوتبال آرسنال در ديدار رفت مرحلهي پلي آف ليگ قهرمانان اروپا مقابل اودينزه در ورزشگاه امارات به ميدان رفت و در پايان يك بر صفر به برتري رسيد.

در اين ديدار آرسن ونگر كه از نشستن روي نيمكت تيم محروم بود، از روي سكوها تيمش را هدايت مي كرد، هرچند تصاوير تلويزيوني نشان مي داد كه ونگر از چند نفر واسطه استفاده مي كند تا بتواند پيامهايش را به نيمكت تيم برساند، تصاويري كه به دست يوفا هم رسيد و باعث شد يك جلسه محروميت ديگر براي او در نظر گرفته شود.

در اين ديدار ونگر صحبتهايش را به بورو پريموراك، مربي اول تيم مي گفت و او هم نكتههاي ونگر را به اطلاع پت رايس، دستيار اول مي رساند. يوفا اين گونه روي سكو نشستن ونگر را محروميت از نشستن روي نيمكت ندانست و حكم به سكونشيني مجدد او در ديدار برگشت دو تيم داد.

سرمربي فرانسوي باشگاه آرسنال در گفت و گو با يك سايت نزديك به باشگاه آرسنال عنوان كرد: كار براي من دشوار بود چرا كه به خوبي از قوانين آشنايي نداشتم. قبل از بازي به من گفته شده بود كه مي توانم از طريق دستيارم حرفهايم را به نيمكت منتقل كنم، اما بعد از نيمهي اول متوجه شدم كه حق اين كار را ندارم.

وي ادامه داد: اين موضوع براي من نگران كننده است. يوفا تا چه اندازه مي تواند افراد را از انجام دادن وظايفشان محروم كند. ما به قوانين احترام مي گذاريم. چرا كه اين قوانين توسط خود يوفا بنا نهاده شدهاند.

ونگر در پايان گفت: نمي دانستم قانون به اين شكل است. فقط مي دانستم كه با توجه به محروميت حق رفتن به رختكن را ندارم و اين كار را هم انجام ندادم. اما از اين كه نمي توانم حرفهايم را به نيمكت برسانم اطلاعي نداشتم
    از خانه بیرون میزنم
    اما کجا امشب؟
    شاید تو میخواهی مرا
    در کوچه ها امشب
    ای ماجرای شعر و شب های جنون من
    اخر چگونه سر کنم بی ماجرا امشب؟
    میدانم آری نیستی اما نمیدانم
    بیهوده میگردم به دنبالت چرا امشب؟
    هر شب صدای پای تو می آمد از هر چیز
    حتی ز برگی هم نمی آید صدا امشب
    ها سایه ای دیدم شبیهت نیست اما حیف
    ای کاش میدیدم به چشمانم خطا امشب

5. کاربر مقابل از SahaR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    sina
    شغل و حرفه
    هر چی در مورد کامپیوتر هست
    تشکر شده 11 بار در 9 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    ونگر: فان پرسي به آرسنال متعهد است

آرسن ونگر، سرمربي آرسنال، تاکيد کرد علي رغم اينکه فان پرسي هنوز در مورد تمديد قراردادش با اين باشگاه مذاکره نکرده، در مورد تعهد اين ستاره هلندي به توپچي ها ترديدي ندارد.

قرارداد کاپیتان آرسنال با این باشگاه سال آینده به پایان می رسد اما او هنوز با مدیران باشگاه برای تمدید قرارداد حاضر به مذاکره نشده است.
    ونگر در گفتگو با خبرنگاران گفت:" این بستگی به تعهد بازیکن دارد. تعهد بستگی به مدت حضور یک بازیکن در باشگاه ندارد. وقتی با بازیکنی قرارداد می بندید، باید تا روز آخر با تعهد کار کنید.
    این چیزی است که ما به آن تعهد می گوییم. مدت قرارداد کاملا متفاوت است. بعضی بازیکنان هستند که علی رغم 10 سال حضور در یک باشگاه، متعهد نیستند. "

عشق است علی دایی

7. کاربر مقابل از sina-10 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    مـــحـــMـــد Rـــضـــا
    استاتوس
    ...::|||Just Real & Perspolis|||::...
    شغل و حرفه
    ....
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 19,298 بار در 5,901 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

بازگشت دوباره توماس فرمائلن به ميادين

اين بازيکن بلژيکي آرسنال پس از بازي در ليگ کاپ به آمادگي کامل برگشته است.

توماس فرمائلن، مدافع آرسنال اعلام کرده پس از مصدومیتهای بلندمدتی که داشته به فوتبال لیگ برتر برمیگردد.

این مدافع در جریان پیروزی دو بر یک آرسنال مقابل بولتون در دور چهارم لیگ کاپ بازی کرد.

توپچیها اعلام کردند که با آن که این بازیکن 25 ساله به دلیل انقباض ماهیچه در دقیقه 84 تعویض شد، اما احتمالا در بازی این هفته مقابل چلسی به میدان میرود.

فرمائلن پس از برد مقابل بولتون به سایت باشگاه گفت: «حسی عالی دارم. دیروز را با تیم تمرین کردم و از عملکرد خوب خود اطمینان داشتم.

شخصا فکر نمیکنم برای رسیدن به آمادگی باید چندین بار به میدان بروم. مصدومیت اخیر من چندان طولانی نبود و به همین دلیل نیازی ندارم که ضرباهنگ خود را بازیابم.

این موضوعی ذهنی است. اگر فوتبالیست باشید باید کارتان را به شکلی مستقیم و قاطع انجام دهید. من به همین دلیل میخواستم که امروز بازی کنم.»

فرمائلن در 6 سپتامبر از ناحیه تاندون آشیل جراحی شد و از آن هنگام برای توپچیها بازی نکرده بود.

جای خالی این مدافع سابق آژاکس که در سال 2009 به آرسنال پیوست در جمع لندنیها به شدت حس میشود. آنها در 7 بازی که او غایب بود 16 گل خوردند.

فرمائلن این فصل تنها پنج بار بازی کرده؛ او در تمام طول فصل گذشته هم فقط پنج بار برای آرسنال به میدان رفته بود.

Say something new

I have nothing left
    I can't face the dark without you
    There's nothing left to lose
    The fighting never ends

نام واقعی
    مـــحـــMـــد Rـــضـــا
    استاتوس
    شغل و حرفه
    ....
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

رمزي: من را با فابرگاس مقايسه نکنيد!

ستاره جوان تيم فوتبال آرسنال دوست ندارد با کاپيتان سابق توپچي هاي لندن مقايسه شود.

به نقل از روزنامه دیلیمیل، پس از آنکه سسک فابرگاس در تابستان سال جاری از جمع توپچیها جدا شد و به بارسلونا رفت، برخی از هواداران و حتی رسانهها از آرون رمزی به عنوان یک «سسک فابرگاس» جدید نام بردند.
    رمزی، درباره مقایسهاش با ستاره سابق تفنگداران گفت: من سسک نیستم، دوست ندارم با او مقایسه شوم. من آرون رمزی هستم و خصوصیات خاص خودم را دارم.
    وی ادامه داد: وقتی بازی میکنم دوست دارم به سمت دروازه حریف حمله کنم، وارد محوطه جریمه شده و گلزنی کنم. خوشحال میشوم هم گلزن باشم و هم سازنده گل. خوشبختانه امسال در این دو نقش خوب عمل کردهام. اما واقعیت این است سسک فابرگاس نیستم.

رمزی ادامه داد: سسک با من متفاوت است. او صاحب سبک است و قدرتی بالاتر از من دارد که البته امیدوارم روزی به حد او برسم. اما من با ساختار بازی خودم، گل میسازم و گلزنی میکنم.

این بازیکن ۲۰ ساله و خوش آتیه تصریح کرد: دوست دارم همه مرا به اسم خودم بشناسند.

Say something new

I have nothing left
    The fighting never ends

نام واقعی
    مـــحـــMـــد Rـــضـــا
    استاتوس
    شغل و حرفه
    ....
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

ونگر: بايد بهتر از اين بشويم

آرسن ونگر، سرمربي آرسنال، از نمايش خوب تيمش در هفته هاي اخير احساس غرور مي کند اما معتقد است هنوز بايد بهتر از اين کارکنند.

توپچی ها روز گذشته موفق شدند 3-0 وست بروم را شکست دهند و روند پیروزی های شان در لیگ برتر را تداوم بخشیدند.
    ونگر در گفتگو با خبرنگاران گفت:" فکر می کنم پیشرفت خوبی داشتیم اما هنوز جا برای پیشرفت داریم. البته قبلا هم گفته بودم که آزمون اصلی ما دیدار مقابل چلسی است.
    بعد از پیروزی در آن دیدار بزرگ، باید همین روند را ادامه بدهیم. ما مطمئنا در سطح یک ماه پیش نیستیم اما هنوز باید بهتر از این بشویم.
    بعد از شکست 8-2 مقابل منچستریونایتد در شرایط بسیار بدی قرار گرفتیم اما توانستیم خودمان را از آن شرایط بد خلاص کنیم.
    شکست خوردن با چنین اختلافی همیشه شوکه کننده است. آن نتیجه می تواند در پایان فصل خودش را نشان بدهد اما در حال حاضر تیم ما شرایط بسیار متفاوتی پیدا کرده است."

Say something new

I have nothing left
    The fighting never ends

نام واقعی
    مـــحـــMـــد Rـــضـــا
    استاتوس
    شغل و حرفه
    ....
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

آنري: فقط ونگر به درد آرسنال مي خورد

مهاجم اسبق توپچي ها معتقد است ونگر بهترين گزينه ممکن براي هدايت آرسنال است.

تیری آنری مهاجم باشگاه نیویورک ردبولز معتقد است نتایج آرسن ونگر در آرسنال هنوز قابل تقدیر است.

این مربی فرانسوی به دلیل بدترین شروع تاریخ آرسنال در این فصل بعد از فروش سمیر نصری و سسک فابرگاس به شدت تحت فشار قرار گرفت.

اما مهاجم اسبق توپچی ها می گوید هیچکس برای آرسنال بهتر از آرسن ونگر نیست.

آنری در گفتگو با روزنامه سان می گوید:" وقتی او آرسنال را ترک کند همه می فهمند او چه افتخاراتی برای این تیم کسب کرده است. انتقاد از ونگر کار آسانی است اما واقعا گزینه ای بهتر از او برای هدایت آرسنال پیدا می کنید ؟"

"امیدوارم آرسنال بار دیگر به جام برسد و هواداران این تیم خوشحال شوند. نباید تنها به چند فصل اخیر توجه کنیم، ونگر با آرسنال به افتخارات بزرگی رسیده است.

"دو باشگاه شهر منچستر کار را برای باقی تیم ها در این فصل مشکل کرده اند اما توپچی ها تلاش خود را خواهند کرد. همیشه یکی از هواداران آرسنال خواهم بود و برای این تیم آرزوی موفقیت می کنم."

Say something new

I have nothing left
    The fighting never ends

نام واقعی
    مـــحـــMـــد Rـــضـــا
    استاتوس
    شغل و حرفه
    ....
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

آرشاوين: ونگر به من توجه نميکند

ستاره روسي تيم آرسنال يک بار ديگر عليه مربي خود موضعگيري کرد.

آندره آرشاوین در ماههای اخیر از اینکه توسط آرسن ونگر سرمربی فرانسوی تیم لندنی مورد توجه کافی قرار نگرفته انتقاد کرده است.
    آرشاوین ۳۰ ساله که دو سال قبل در خدمت توپچیها قرار گرفت، در تازهترین اظهار نظر خود عنوان کرد: تمام کسانی که شاهد تحولات آرسنال هستند، به خوبی متوجهاند که آرسن ونگر تمایلی به استفاده از من در ترکیب تیم ندارد. به این نحو متاسفانه امکان ادامه همکاری بعید است.

وی افزود: با این شرایط فکر می کنم نتوانم در آرسنال بمانم.
    گفته می شود ملی پوش روسی مورد توجه چند تیم روسی، آلمانی و انگلیسی است.

Say something new

I have nothing left
    The fighting never ends