اظهارنظر علی انصاریان در خصوص مربیگری دایی در پرسپولیس
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: اظهارنظر علی انصاریان در خصوص مربیگری دایی در پرسپولیس

نام واقعی
    مـــحـــمــــد
    استاتوس
    ...
    شغل و حرفه
    ســـربـــــاز وطـــــن
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 18,394 بار در 4,079 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 57 تاپیک

اظهارنظر علی انصاریان در خصوص مربیگری دایی در پرسپولیس

پیشكسوت تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: «ایراد ما پرسپولیسی ها این بوده كه با هم كنار نمی آییم و زیر آب هم را می زنیم.»

جام ورزشی؛ علی انصاریان در خصوص سرمربی آینده پرسپولیس اظهار داشت: «علی دایی در میان گزینه های باشگاه بعد از حمید درخشان مناسب ترین است. شاید دایی در سالی كه سرمربی پرسپولیس بود نتیجه خوبی در لیگ برتر نگرفت، اما توانست قهرمان جام حذفی شود. شاید آن تیم چندان خوب بازی نمی كرد اما او امروز با تجربه بیشتری به پرسپولیس خواهد آمد.»

وی گفت: «دایی به خوبی می داند در آن زمان چه اتفاقاتی رخ داد تا او نتواند در كار خود موفق باشد و به طور حتم از تجربیات خود به بهترین شكل استفاده می كند.»

وی با بیان اینكه از دایی می خواهد تمام فكر خود را به پرسپولیس بدهد و دیگر به فكر جواب دادن به افراد نباشد، اظهار داشت: «خوشحالم كه یك پرسپولیسی را به عنوان سرمربی انتخاب كردند زیرا كسی كه در این تیم نیست شرایط را نمی داند و كار برایش بسیار سخت تر است.»

انصاریان در رابطه با دستیاران دایی، گفت: «باید بگذاریم خود او در این رابطه تصمیم گیری كند و با شناختی كه از دایی دارم او نمی گذارد كسی در كارش دخالت كند. شاید گزینه های پرسپولیسی بتوانند به او كمك بیشتری كنند. خوشبختانه دایی میان هواداران محبوبیت لازم را دارد و این می تواند به او كمك كند.»

وی درخصوص چند دستگی در میان پیشكسوتان پرسپولیس، اظهارداشت: «ایراد ما پرسپولیسی ها این بوده كه با هم كنار نمی آییم و زیر آب هم را می زنیم.»

پیشكسوت باشگاه پرسپولیس در رابطه با نقش كمیته فنی، خاطرنشان كرد: «علی پروین می گوید این كمیته یعنی كشك. با این وجود همین كه از نظر پیشكسوتان استفاده می كنند خیلی مهم است. در نهایت باید مدیر عامل تیم سرمربی را انتخاب كند و این حق او است.»

وی در مورد اینكه چرا در نشست روز گذشته پیشكسوتان حضور نداشته است، اظهار داشت: «تا حالا یك بار هم به این نشست ها نرفته ام و از نظر سنی كم سن ترین پیشكسوت پرسپولیس هستم.»

انصاریان در رابطه با وضعیت بازیكنان پرسپولیس، افزود: «از نظر من این تیم در بعضی پست ها نیاز به تغییرات دارد و امیدوارم تمام كارها زودتر انجام شود.»

وی درخصوص اینكه چرا همه بازیكنان به دنبال پول هستند، گفت: «دوره غیرت در فوتبال تمام شده است و نسل امثال من، رهبری فرد و محرمی تمام شد. از تركیه پیشنهاد بسیار خوبی داشتم اما به خاطر پرسپولیس حاضر نشدم لژیونر شوم و پاسخ این كار را هم از هواداران تیمم دیدم اما بازیكنان هم باید فكر آینده خود باشند و ما آدم هایی بودیم كه هیچ وقت به آینده خود فكر نكردیم.»

انصاریان در رابطه با اینكه چرا هیچ وقت در تیم ملی به حق خود نرسید، اظهارداشت: «من به خاطر شرایط بدی كه به وجود آمد پرسپولیس و تیم ملی را از دست دادم. همیشه این شربازی ها و شیطنت ها مرا اذیت كرد و تیم ملی را از دست دادم.»

پیشكسوت باشگاه پرسپولیس درخصوص انتقاداتش از یحیی گل محمدی گفت: «واقعا یحیی گل محمدی را دوست داشتم و انتقاد من از او نبود.»

وی تاكیدكرد: «من از غیر فوتبالی ها كه در كنار او یا در سرپرستی تیم بودند انتقاد می كردم كه نمی دانم آنها را ازكجا آورده اند. همیشه گفته ام باید از امثال یحیی حمایت شود تا ما هم یك مربی بزرگ داشته باشیم.»

انصاریان در خصوص صحبت های دستیار گل محمدی در رابطه با علی پروین، گفت: «جواب او را یك بار داده ام و دیگر در این رابطه صحبت نمی كنم. در دوران فوتبال خود بسیاری از آدم ها را بزرگ كردم و دیگر نمی خواهم در خصوص آدم های كوچك حرف بزنم.»

GooDBYe CapTaiN

2. 3 کاربر مقابل از San Iker عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

red storm (20th May 2013), salmonela (20th May 2013), Vampires (20th May 2013)

نام واقعی
    pari
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Italy
    تشکر شده 10,961 بار در 3,059 ارسال
    Blog Entries
    2
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 42 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad77 نمایش پست ها

ایراد ما پرسپولیسی ها این بوده كه با هم كنار نمی آییم و زیر آب هم را می زنی
    از نظر سنی كم سن ترین پیشكسوت پرسپولیس هستم.
    دوره غیرت در فوتبال تمام شده است و نسل امثال من، رهبری فرد و محرمی تمام شد
    آخه تو چرا خودتو به ما میچسبونی ؟
    تو پیشکسوت پرسپولیسی ؟ ! ... همه پیشکسوتا باید برن بمیرن اینجوری ..
    آره یکی تو باغیرتی یکی هم رهبری فرد

4. کاربر مقابل از KhanoOmi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Vampires (20th May 2013)

نام واقعی
    HOSEIN
    استاتوس
    اول پرسپولیس بعد .....
    شغل و حرفه
    دانشجوی کامپیوتر ( Network)
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Portugal
    تشکر شده 7,103 بار در 3,074 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک
    تو که رفتی استقلال ، چرا خودتو به قرمزا میچسبونی
    تا ابد در قلب ما خواهی ماند ............ درود به روح مقدست ای مرد

نام واقعی
    Morteza
    استاتوس
    غلامه آتــــیش پاره
    شغل و حرفه
    ...دانشجو...بال راست...
    بازیکن محبوب
    gholamreza rezaie
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 819 بار در 499 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    اوه اوه درباره رهبری فرد که اصلا حرف نزن بد باهاش مشکل دارم!!!!
    توهم که اسمت رو نمیشه گذاشت پیشکسوت آقای مثلا باغیرت! کجای دنیا باغیرتا میرن تو تیم حریف بازی میکنن؟
    JUST MESSI & KING GHOLAMREZA
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــ

. . . بـاغیـرت خــداحــافــظـ . . .

... کوروش کبیر آسوده بخواب، پرسپولیست رو نگه میدارم رو چشمام ...