نژادفلاح: پروين موافق استعضو هيات مديره باشگاه پرسپوليس گفت: رييس هيات مديره باشگاه راه آهن به ما اعلام کرد اگر دايي بخواهد به پرسپوليس بيايد ما نميتوانيم به زور او را نگه داريم.

محمدحسين نژادفلاح پس از انتخاب علي دايي به عنوان سرمربي پرسپوليس در جمع خبرنگاران در واکنش به اينکه رييسيکيا مديرعامل باشگاه راه آهن در ييک از برنامههاي امروز شبکه خبر اعلام کرده ما علي دايي را به پرسپوليسيها نميدهيم اظهار کرد: اتفاقا همين موارد دغدغه اعضاي هيات مديره هم بود که در جلسه امروز دربارهاش صحبت کرديم و ظاهرا آنها مخالف جدايي دايي از راهاهن بودهاند اما بعد از جلسهاي که محمد رويانيان با اعضاي هيات مديره باشگاه راه آهن داشته اين موضوع حل شده است.

به گزارش ايسنا ، وي افزود: حتي در جلسهي امروز تماس تلفني هم با آقاي زنجاني رييس هيات مديره باشگاه راه آهن برقرار شد و ايشان صراحتا اعلام کرد که اگر آقاي دايي بخواهد به پرسپوليس برود که ما نميتوانيم او را به زور نگه داريم. با اين حال تماس ديگري با آقاي دايي برقرار کرديم و ايشان صراحتا اعلام کرد که بنده موافق حضور در پرسپوليس هستم و حتي قرار شد ليست بازيکنان مد نظرشان را هم بدهند و برنامههايشان را به زودي اعلام کنند.

نژاد فلاح در واکنش به اينکه شايعه شده امروز شما به همراه محمد مايلي کهن به وزارت ورزش و جوانان رفتهايد تصريح کرد: بنده مديرکل ورزش و جوانان استان تهران هستم و از صبح محل کارم بودم و بعد از آن هم به اين جلسه آمدم. بنابراين امروز اصلا به وزارت ورزش نرفتم.

عضو هيات مديره باشگاه پرسپوليس در واکنش به اينکه اگر راه آهنيها مخالفت دوبارهاي داشته باشند، با اين حال الان ميتوانيم دايي را قطعا سرمربي پرسپوليس بدانيم، پاسخ جالبي داد و گفت: روي کاغذ همه چيز قطعي است اما در فوتبال ايران همه چيز بديهي است! (هيچ چيز بعيد نيست) البته هنوز دايي و راه آهن قراردادي را به ثبت نرساندهاند. توافق آنها يک سند داخلي بيش نيست و من به مسئولان باشگاه راه آهن توصيه ميکنم و توقع دارم که براي علي دايي حق انتخاب قائل شوند.

نژاد فلاح در واکنش به اينکه چرا علي پروين در جلسه شما حاضر نشده و نظر او در اين باره چيست گفت: ما براي اينکه به سرعت تصميم بگيريم اين جلسه را صبح امروز برگزار کرديم و شرايط به گونهاي بود که حتي بنده هم با تاخير به جلسه رسيدم و وقتي از ساير اعضا پرسيدم که نظر علي پروين چيست گفتند پروين هم گفته از ميان چند گزينه موجود هر کس که همه اعضا روي او نظر داشته باشند، بنده هم با او موافق هستم. البته حضور پروين ميتوانست جلسه امروز را زيباتر کند اما به خاطر سرعت کار احتمالا فرصت نکردند بيايند.