اخبار آث میلان (روسونری)
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: اخبار آث میلان (روسونری)

نام واقعی
    mina
    شغل و حرفه
    بیکار
    تشکر شده 45 بار در 39 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

اخبار آث میلان (روسونری)

کلیه خبر های تیم آث میلان در این تاپیک قرار میگیرد

دنیا مثل علی کریمی نداره ... نداره نه میتونه بیاره

دلا همه بیقرار عشقن..اما عشقه که واسه تو بیقراره

2. کاربر مقابل از MINA RONALDO عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Mohammadreza (2nd November 2011)

نام واقعی
    mina
    شغل و حرفه
    بیکار
    تشکر شده 45 بار در 39 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    زلاتان: ميلان روحيه پيروزي طلبي دارد

مهاجم سوئدي ميلان از اينکه در پيروزي تيمش مقابل اينتر در سوپرکاپ ايتاليا گلزني کرده خوشحال است.

زلاتان ایبراهیموویچ مهاجم سوئدی میلان بعد از پیروزی مقابل اینتر در سوپرکاپ ایتالیا ابراز امیدواری کرد پیروزی های میلان در رقابتهای فصل نیز ادامه داشته باشد.
    زلاتان در این بازی گل تساوی میلان را به ثمر رساند و در ادامه کوین پینس بواتنگ نتیجه بازی را به نفع میلانی ها رقم زد.
    زلاتان در گفتگو با وب سایت رسمی میلان گفت:" از لحاظ کیفیت بازی در شرایط ایده آلی نبودیم اما خوشبختانه روحیه پیروزی طلبی مان باعث شد بازی باخته را ببریم. از اینکه توانستیم سوپرکاپ ایتالیا را نیز از آن خود کنیم بسیار خوشحالم."
    "باید در طول فصل هم به کسب این پیروزی ها عادت کنیم. میلان محکوم به پیروزی است و هواداران به جز پیروزی چیز دیگری از ما نمی خواهند. میلان روحیه پیروزی طلبی دارد و پیروزی در خون این تیم است. به همین دلیل تلاش بازیکنان باعث شد پیروزی را از آن خود کنیم."
    "بازی خوبی به نمایش گذاشتیم و بعد از یک ماه فشار و تمرین حاصل کار خود را دیدیم. باید تمرینات خود را ادامه دهیم تا با آغاز رقابتهای فصل بتوانیم از عنوان قهرمانی خود در سری آ دفاع کنیم و در لیگ قهرمانان نیز حرف هایی برای گفتن داشته باشیم."

دنیا مثل علی کریمی نداره ... نداره نه میتونه بیاره

دلا همه بیقرار عشقن..اما عشقه که واسه تو بیقراره

4. کاربر مقابل از MINA RONALDO عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    SAhaR
    شغل و حرفه
    student
    تشکر شده 50 بار در 43 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نشریه کوریه ره دلو اسپورت ادعا کرد؛ میلان به دنبال بالوتلی

گالیانی قصد دارد در دو هفته باقی مانده از فصل نقل و انتقالات، این مهاجم جوان ایتالیایی را به خدمت بگیرد

سایت گل- به گزارش رسانه های ایتالیایی، باشگاه میلان به دنبال به خدمت گرفتن ماریو بالوتلی، مهاجم جوان منچسترسیتی است. البته آنها باید امیدوار باشند که اینتری ها تمایلی به جذب این بازیکن نداشته باشند.

به گزارش نشریه کوریه ره دلو اسپورت، آدریانو گالیانی، نایب رئیس باشگاه میلان، قصد دارد در دو هفته باقی مانده از فصل نقل و انتقالات، این مهاجم جوان ایتالیایی را به خدمت بگیرد.

بالوتلی تابستان 2010 از اینتر به منچسترسیتی پیوست اما فصل چندان درخشانی را در جزیره سپری نکرد و به تازگی نیز اعلام کرد زندگی در شهر منچستر را دوست ندارد.

او همچنین گفت که دلش برای خانواده و دوستانش تنگ شده است و همین مسئله موجب شد تا شایعاتی در مورد جدایی او از باشگاه منچسترسیتی منتشر شود. حضور سرخیو آگوئرو در ایستلند، آینده بالوتلی را در هاله ای از ابهام قرار داد و پیوستن به میلان می تواند گزینه ای ایده آل برای این مهاجم جنجالی باشد.

با این وجود، اینتر از شانس بیشتری برای به خدمت گرفتن این بازیکن برخوردار است. در زمان انتقال بالوتلی به سیتی، در قرارداد او ذکر شد که در صورت تمایل اینتر، این باشگاه گزینه اول برای انتقال این بازیکن است.

با این وجود، در آستانه جدایی اتوئو، موراتی به دنبال به خدمت گرفتن کارلوس تبس یا دیه گو فورلان است و بعید است قصد داشته باشد بار دیگر بالوتلی را به تیمش اضافه کند.
    مینو رایولا، مدیر برنامه های بالوتلی که مدیر برنامه های زلاتان نیز هست، روابط خوبی با مدیران میلان دارد و می تواند شرایط حضور او در سن سیرو را فراهم کند.
    از خانه بیرون میزنم
    اما کجا امشب؟
    شاید تو میخواهی مرا
    در کوچه ها امشب
    ای ماجرای شعر و شب های جنون من
    اخر چگونه سر کنم بی ماجرا امشب؟
    میدانم آری نیستی اما نمیدانم
    بیهوده میگردم به دنبالت چرا امشب؟
    هر شب صدای پای تو می آمد از هر چیز
    حتی ز برگی هم نمی آید صدا امشب
    ها سایه ای دیدم شبیهت نیست اما حیف
    ای کاش میدیدم به چشمانم خطا امشب

6. کاربر مقابل از SahaR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    Farshid
    استاتوس
    تو اضطراب دستاي پر ، آرامش دستاي خالي نيست
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Italy
    تشکر شده 4,257 بار در 1,635 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    فقط روسونري
    ميلان قهرمان 7گانه ي اروپا...

آن ها آزادانه وحشي اند ، ما وحشيانه آزاديم
    من به فاحشه بودن قلب بدن هاي باكره شان ايمان دارم
    من يك تار موي گنديده فرهنگ برهنگي ام را ، با برهنگي فرهنگي شان عوض نخواهم كرد
    و عادت نخواهم كرد به بلاهايي كه سرم مي آيد و به دروغ هايي كه ميشنوم
    آن ها روح ميفروشند و از تن فروشي ماهي هاي آزاد در تنگ بد ميگويند
    زندان مفهوم عميق تري از چهار ميله عمودي دارد؛
    يك در بسته است به دنيايي كه ميداني اگر بخواهي به آن وارد شوي ، نميتواني
    و چه غم انگيز است خواستني كه توانستن نيست!
    من درميان دو آينه روبروي هم ، در دو طرفم، گم نميشوم. تصوير آن ها تا ابد ادامه دارد
    اما راه مستقيم هنوز مقصد دارد...
    و تو از سر ناداني ات به من ميخندي و من براي شفايت گريه ميكنم
    تو من را نميداني. حتي خودم هم شايد خودم را نميدانم، حتي نميدانم كجايم!
    من در اين اتاق هستم يا اين اتاق در ذهن من است
    حتي نميدانم جز كساني هستم كه رفتند اما يادشان هست ، يا كساني كه هستند اما يادشان رفت كه هستند.
    اما ميدانم كه دورم از كساني كه آشنايي شان اتفاق است و جدايي شان سرنوشت...

8. کاربر مقابل از Farzandeiran عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    sina
    شغل و حرفه
    هر چی در مورد کامپیوتر هست
    تشکر شده 11 بار در 9 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    بعضي ها فراموش ميکنندميلان چه باشگاهي است

آدريانو گالياني، نايب رئيس باشگاه ميلان، از انتقاداتي که به خاطر شروع ضعيف روسونري در رقابت هاي اين فصل از اين باشگاه شده، ناراحت است.

شاگردان آلگری در دیدارهای این فصل مقابل ناپولی، لاتزیو، یوونتوس و اودینزه امتیاز از دست دادند اما این هفته موفق شدند پالرمو را شکست دهند و گالیانی معتقد است میلان از دیگر رقبا کمتر نیست.

او در گفتگو با کوریه ره دلو اسپورت گفت:" من در این مدت چیزهایی زیادی در مورد میلان شنیدم. این در حالی است ما درمورد باشگاهی صحبت می کنیم که در 25 سال اخیر 28 قهرمانی به دست آورده است.

فکر می کنم سه امتیاز دیدار مقابل پالرمو خیلی مهم بود. ما بودجه زیادی نداشتیم و تنها آکوئیلانی و نوچرینو را خریدیم در حالی که ناپولی و یوونتوس پول زیادی خرج کردند."
    عشق است علی دایی

10. کاربر مقابل از sina-10 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    مـــحـــMـــد Rـــضـــا
    استاتوس
    ...::|||Just Real & Perspolis|||::...
    شغل و حرفه
    ....
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 19,298 بار در 5,901 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

باشگاه ميلان سکته مغزي آنتونيو کاسانوراتاييد کرد

باشگاه ميلان در بيانيه اي که لحظاتي پيش منتشر شد، سکته مغزي آنتونيو کاسانو راتاييد کرد.

سایت گل- سایت اختصاصی باشگاه میلان در بیانیه ای که لحظاتی پیش منتشر شد، اعلام کرد آنتونیو کاسانو، مهاجم باتجربه این تیم، دچار نارسایی مغزی ناشی از سکته مغزی شده و باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد.

به این ترتیب، این ملی پوش ایتالیایی برای چند ماه از میادین دور خواهد بود

a

Say something new

I have nothing left
    I can't face the dark without you
    There's nothing left to lose
    The fighting never ends
    I can't face the dark without you

12. کاربر مقابل از Mohammadreza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    کوروش رضایی
    شغل و حرفه
    نوازنده
    تشکر شده 2,249 بار در 952 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    کاسانو به حرف آمد:ترجیح می دهم پایم بشکند ، اما مشکلات قلبی نداشته باشم

مهاجم 29 ساله تیم میلان ، یک روز پس انجام عمل جراحی موفقیت آمیزش ، در ساعت 10:30 شب چشمان خود را گشود و از حالت بیهوشی خارج شد و شب آرامی را پشت سر گذاشت . کاسانو حداکثر تا فردا صبح تحت مراقبت های ویژه قرار دارد . در حال حاضر روحیه و وضعیت کاسانو بسیار خوب و امیدوارکننده است .
    بسیاری از هواداران کاسانو که بسیار نگران حال ستاره محبوب خود بودند ، به پلی کلینیک میلان رفته بودند و یا اینکه تماس برقرار کرده بودند ، تا از جزئیات حال کاسانو مطلع شوند . در این میان بسیاری برای نهار کاسانو بروسکتا ، پیش غذای ایتالیایی ، به همراه چیپس تدارک دیده بودند .
    یکی از پیامدهای عمل جراحی بی اشتهایی است ، که این امر کاسانو و همینطور هواداران او را به شدت آزار می دهد . کاسانو صبح روز دوشنبه از بیمارستان مرخص خواهد شد .
    چزاره پراندلی با حضور در پلی کلینیک میلان زندگی دوباره را به کاسانو تبریک گفت و از وضعیت خوب و امیدوار کننده کاسانو مطمئن شد . چزاره پراندلی پس از حضور بیش از 45 دقیقه در کنار کاسانو بیمارستان را ترک کرد و در همین حین فقط در حد یک جمله به خبرنکاران گفت : او را دیدم ، خوب بود . بعد از پراندلی جمعی از لیدرهای باشگاه میلان نیز از کاسانو عیادت کردند .
    مهاجم میلان به سختی به هوادارانش گفت : ترجیح می دهم پایم بشکند ، اما مشکلات قلبی نداشته باشم . لیدرها کمی از تمرین میلان برای رویارویی با کاتانیا در سن سیرو برای کاسانو گفتند و از اینکه شاگردان آلگری برای آمادگی بیشتر در دو تیم تقسیم شدند و با یکدیگر مسابقه دادند . در این میان کاسانو و لیدر ها در مورد لیست 18 نفره میلان مقابل کاتانیا نیز بحث کردند .
    ترکیب 18 نفره میلان مقابل کاتانیا :
    کریستین آبیاتی ، مارکو آملیا ، آباته ، آنتونینیو ، بونئرا ، تایوو ، تیاگو سیلوا ، زاموروتا ، آمبروزینی ، آکیولانی ، امانوئلسون ، سیدورف ، فان بومل ، ابراهیموویچ ، انزاگی ، روبینیو ، استفان الشراوی ، ماریو یپس .
    بازیکنان محروم : بواتنگ و نوچرینی .
    کد:
    درد يعني ، سرت به همون سنگي بخوره كه يه عمري به سينت ميزدي !!!

14. کاربر مقابل از Kurosh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    کوروش رضایی
    شغل و حرفه
    نوازنده
    تشکر شده 2,249 بار در 952 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    تاوضعيت کاسانومشخص نشود،مهاجم نمي خريم

این بازیکن 29 ساله بعد از عمل جراحی ای که پشت سر گذاشت، در حال حاضر دوران نقاهت را پشت سر می گذارد.
    پیش از این اعلام شد کاسانو برای 6 ماه نمی تواند میلان را همراهی کند و به همین دلیل مدیران این باشگاه به دنبال خرید یک مهاجم جدید برای پر کردن جای خالی او هستند.
    اما گالیانی در گفتگو با اسکای اسپورت ایتالیا اعلام کرد تا مشخص شدن وضعیت دقیق کاسانو، این باشگاه خرید جدیدی نخواهد داشت.
    " باید ببینیم کاسانو چه زمانی باز خواهد گشت. اگر او مشکلی برای بازگشت نداشته باشد، ما خرید جدیدی انجام نمی دهیم. باید ببنیم چه اتفاقی رخ می دهد.
    اگر او خیلی زود برگردد، ما مهاجمی در ژانویه نمی خرید یا اگر مهاجم جدیدی به خدمت بگیریم تنها به صورت قرضی و تا ژانویه خواهد بود. "
    او همچنین در مورد علاقه مندی این باشگاه برای به خدمت گرفتن آنلکا گفت:" اگر آنلکا همچنان به گلزنی اش ادامه بدهد، آنگاه ما به خرید او فکر می کنیم. او بازیکن مهمی است. البته من به دیدیه دروگبا نیز علاقه زیادی دارم.
    گالیانی در مورد شرایط گتوزو نیز گفت:" او دائما عینک هایش را عوض می کند و این به معنای بهبودی اوست. من گفته بودم که او می تواند خیلی زود بهبود پیدا کند.
    در مورد زمان دقیق بهبودی او بهتر است با پزشک تیم صحبت کنیم اما او در تمرینات نشانه های خوبی نشان داد."
    کد:
    درد يعني ، سرت به همون سنگي بخوره كه يه عمري به سينت ميزدي !!!