مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: تمام کارهايي که تاکنون انجام دادهام نظير حضور دنيزلي، جذب مهدويکيا و برطرف شدن مشکلات تنها بخشي از گام اول من بود.

محمد رویانیان درباره آخرین شرایط باشگاه پرسپولیس صحبتهایی را مطرح کرد.
* هدف ما اصلاحات بود
رویانیان با اشاره به حضورش در پرسپولیس گفت: زمانی که پرسپولیس را تحویل گرفتیم اولین گام و هدف ما رفع نقایص موجود و اصلاحات بود. این اصلاحات شامل آوردن سرمربی جدید، مهدی مهدوی کیا و بازیکنان دیگر، رفع مشکلات روحی و روانی و فراهم کردن امکانات لازم برای تیم بود تا بتوانیم تیمی را که با مشکلات تحویل گرفتیم به شرایط ایده آل برسانیم.

* تاکنون فقط یک گام برداشتهام

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: برخی ها می گویند با رفتن لیدرها، آوردن دنیزلی، مهدوی کیا و بازیکنان جدید و برخی اقدامات در باشگاه 3 یا 4 گام برداشته ام اما اینطور نیست. من تاکنون فقط یک گام برای پرسپولیس برداشته ام البته این گام من هنوز تکمیل نشده و قسمتی از آن مانده است. گام های بزرگ دیگری در راه است که سعی خواهیم کرد آنها را محکم برداریم تا دل هواداران شاد شود

* فصل آینده پرسپولیس قدرتمندی را در آسیا معرفی می کنیم

رویانیان اظهار داشت: یکی از اهداف بزرگ ما این است که در فصل آینده پرسپولیس قدرتمندی را بسازیم تا این توانمندی این را داشته باشد که در سطح آسیا حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد و به عنوان تیمی ممتاز معرفی شود. هدفمان این است که نماینده شایسته ای باشیم

* اگر باشم فصل آینده پرسپولیس واقعی را خواهید دید

وی ادامه داد: حرف من با هواداران پرسپولیس این است که اگر زنده بمانم و فصل آینده در پرسپولیس باشم آن وقت پرسپولیس واقعی را ببینید و لذت ببرید چون برنامه های خوب و گسترده ای برای این تیم داریم.

* برخیها صحبتهای غیر واقعی مطرح میکنند

رویانیان در ادامه خاطرنشان کرد: در مدتی که در پرسپولیس هستیم دنبال این بودم تا اقداماتی اساسی برای پرسپولیس انجام دهیم. یکی از این اقدامات گام های علمی و حرفه ای است که برای باشگاه طراحی کرده ایم. سعی خواهیم کرد این کارها را یکی پس از دیگری انجام دهیم تا هواداران لذت کافی را ببرند. برخی صحبت های غیر واقعی و ضعیف مطرح می کنند و من از آنها گله دارم. افرادی که در پرسپولیس بوده اند صحبت هایی ضعیف و غیر واقعی انجام می دهند و حرف هایی به زبان می آورند که درست نیست. امیدوارم پیشکسوتان پرسپولیس و آنهایی که در گذشته بازیکن و مربی پرسپولیس بوده اند شتاب زده برخورد نکنند.
* مهدویکیا بازیکن بزرگی است

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: در مرحله اول از اقدامات خود دنیزلی باتجربه را به پرسپولیس آوردیم و سپس موفق شدیم مهدی مهدوی کیا را با نظر دنیزلی به پرسپولیس بیاوریم. کریمی و مهدوی کیا دو ستاره درخشان فوتبال ایران و پرسپولیس هستند و بسیار مستحکم می توانند به پرسپولیس کمک کنند. ضمن اینکه بازیکنی مثل هاشمیان و بازیکنان باقدرتی دیگر از جوان تا باتجربه در پرسپولیس حضور دارند.

* قیمت دنیزلی بالا نیست
وی با اشاره به حضور دنیزلی در پرسپولیس گفت: متاسفانه برخی ها با وجود اعلام مسئولان باشگاه هنوز نمی خواهند باور کنند که قیمت دنیزلی از اینکه می گویند کمتر است. متاسفانه کسانی که در پرسپولیس هستند و بودند نیز این حرف ها را می زنند اما همه آنها کذب است. دنیزلی در جلسه ای با ما صحبت کرد و قیمت خود را به خاطر اعتقاداتی که داشت پایین آورد. او با علاقه به هواداران به ایران آمد. دنیزلی مسلمان و برادر دینی ما است و باید حواسمان باشد که در قبال او دروغ نگوییم و به وی اتهام نزنیم و تخریبش نکنیم. این کار شایسته نیست و در هیچ مذهبی جا ندارد مخصوصا در دین مبین اسلام، پس باید رعایت کنیم
* پرسپولیس کهکشانی شد

رویانیان در پایان عنوان کرد: من با رفتنم به ترکیه که برخی ها درباره این موضوع حرف زدند دست دلال ها را قطع کردم و قیمت دنیزلی را پایین آوردم. آیا این کار بد بود؟ از همه مهمتر به احساسات طرفداران احترام گذاشتم و سپس برای استحکام پرسپولیس مهدوی کیا را آوردم تا پرسپولیس با حضور بازیکنان خوب، خلاق، مستعد و باتجربه کهکشانی شود.