اوديليو رودريگس، نايب رئيس باشگاه سانتوس، اعلام کرد که اين باشگاه دومين پيشنهاد باشگاه بارسلونا براي خريد نيمار را هم رد کرده است.

آبي و اناري ها بيش از ساير مشتريان نيمار براي خريد اين ستاره جوان برزيلي در تکاپو هستند و گفته مي شود شب گذشته در جلسه اي که بين مديران دو باشگاه برگزار شد، باشگاه کاتالاني پيشنهادي 20 ميليون يورويي براي در اختيار گرفتن 55 درصد از حق انتقال نيمار را داده است.

با توجه به اينکه رئالي ها هم براي خريد اين بازيکن دست به کار شده اند، مديران بارسا قصد دارند هرچه زودتر تکليف اين انتقال را روشن کنند اما رودريگس تاکيد کرد که سانتوس، نيمار را به قيمتي پايين تر از مبلغ اعلام شده قبلي نخواهد فروخت.

به گزارش گل، او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" سانتوس پيشنهاد بارسا را بررسي کرد اما با آنچه ما مد نظر داشتيم، فاصله داشت. ما قبلا تنها يک پيشنهاد رسمي دريافت کرده کرد و هيئت مديره باشگاه به اين نتيجه رسيده بود که با آنچه ما مي خواهيم فاصله دارد. نيمار يکي از اعضاي باشگاه خواهند ماند زيرا تا سال 2014 قرارداد دارد.

رئال هم به دنبال نيمار است اما ما تنها در مورد مسائل کلي صحبت کرديم و پيشنهاد جدي اي ارائه نشده است."

نيمار تا سال 2014 با سانتوس قرارداد دارد و اگر اين باشگاه مي خواهد از فروش او به مبلغي دست پيدا کند، بايد او را در همين تابستان بفروشد. گفته مي شود اين باشگاه براي فروش او 65 ميليون يورو در نظر گرفته است.