بهزاد غلامپور درباره احتمال حضور خود در پرسپوليس به همراه علي دايي اظهار کرد: فعلا که دايي هنوز مسافرت است و چيزي مشخص نيست. اما من با دايي چه در تيم ملي و چه در مربيگري دوران خوبي داشتم و بعيد نيست همراه او به پرسپوليس بيايم.


به گزارش ايسنا، وي درباره اين موضوع که به عنوان يک استقلالي به پرسپوليس خواهد رفت، گفت: در فوتبال حرفه اي اين مسائل طبيعي است. به خاطر دايي هر جا مي روم و قبل از من هم اين اتفاق افتاده که استقلالي ها در کادر فني پرسپوليس باشند. حالا بايد ببينيم چه اتفاقي مي افتد.


دروازهبان سابق تيم ملي فوتبال درباره شرايط اين روزهاي تيم ملي و شکست مقابل عمان در بازي دوستانه گفت: اين یک بازي تدارکاتي بود و نتيجه اش چندان مهم نيست. فکر ميکنم اين 11 نفري که در ترکيب بودند، براي اولين بار کنار هم قرار ميگرفتند. طبيعي بود هماهنگي بين آنها وجود نداشته باشد.


وي ادامه داد: ديدار با قطر براي ايران مثل بازي مرگ و زندگي است و اهميت بسيار زيادي دارد. بايد اين تيم را ببريم که اميد به اردوي تيم ملي برگردد. اميدوارم نتايج ديگر بازي هاي گروه هم به نفع ايران شود. البته همه چيز دست خودمان است و اگر هر سه بازي را ببريم صعودمان به جام جهاني تقريبا قطعي است اما اين کار سخت است و بايد منتظر لغزش ازبکستان باشيم.