نوری: حضور دایی نقش زیادی در ماندنم داشت/ در مورد پول حرفی با پرسپولیس نزدم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: نوری: حضور دایی نقش زیادی در ماندنم داشت/ در مورد پول حرفی با پرسپولیس نزدم

نام واقعی
    ZahRa
    استاتوس
    خدایا پرسپولیسمو نجات بده
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 2,069 بار در 930 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 46 تاپیک

نوری: حضور دایی نقش زیادی در ماندنم داشت/ در مورد پول حرفی با پرسپولیس نزدم

محمد نوری سرانجام تصمیم به ماندن در پرسپولیس گرفت. او یک پیشنهد وسوسه انگیز از سپاهان داشت و حتی گفت به تیمی می رود که کسی باور نخواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاين؛ او اما بعد از بازگشت تيم ملي از عمان، به باشگاه پرسپوليس رفت و با مسئولان اين تيم به توافق رسيد. البته نوري هنوز قراردادي با پرسپوليس امضا نكرده است و قرار است در نشست بعدي به صورت رسمي ماندنش را در پرسپوليس قطعي كند. نوري در مورد توافق با پرسپوليس به خبرآنلاين مي گويد: «من پرسپوليس را دوست دارم و اول از همه خودم دوست داشتم كه در اين تيم بمانم. من فوتبالم را مديون او هستم و حضور دايي در پرسپوليس تاثير زيادي داشت تا به تمديد قرارداد فكر كنم. من با آقاي رويانيان هم رابطه خوبي دارم و با هر دو نفر در مورد ماندن در پرسپوليس صحبت كردم. ما اصلا در مورد مسائل مالي صحبت نكرديم و بحث هاي ديگري مطرح شد. من قراردادي امضا نكردم ولي به توافق رسيده ايم.»
    او در پاسخ به اين سوال كه قبول داري هواداران پرسپوليس به چيزي جر قهرماني راضي نيستند تاكيد مي كند: «در فوتبال چيزي قابل پيش بيني نيست در ضمن اگر تيمي بخواهد قهرمان شود بايد برنامه چند ساله داشته باشد. خوشبختانه با آمدن دايي بعضي چيزها تغيير خواهد كرد و از طرفي باشگاه پرسپوليس تغييراتي را در سياست هاي خود خواهد داشت و قرار است يك برنامه ريزي خوب انجام شود، در ضمن اين موضوع هم بسيار مهم است كه بين مبلغ قرارداد بازيكنان اختلاف زيادي وجود نداشته باشد.»
    از نوري در مورد وضعيت تيم ملي سوال مي كنيم كه مي گويد:«تيم ملي يك ماه بسيار حساس را در پيش دارد.ما براي رفتن به جام جهاني نياز به حمايت رسانه ها و مردم داريم و اميدوارم تيم ملي در بازي هاي حساس اين ماه تنها نباشد.بازي اول با قطر بسيار حساس و تعيين كننده است و آنها براي پيروزي دست به هر كاري خواهند زد.ما بايد با هوشياري كامل در بازي با قطر سه امتياز را بگيريم تا براي بازي هاي آينده روحيه بيشتري داشته باشيم.»

2. کاربر مقابل از TERMEH-2014 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Terminator2731 (25th May 2013)

نام واقعی
    HOSEIN
    استاتوس
    اول پرسپولیس بعد .....
    شغل و حرفه
    دانشجوی کامپیوتر ( Network)
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Portugal