رویانیان:پرسپولیس،استقلال و سپاهان قیمت بازیکنان را بالا برده اند / من و فتح الله زا
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: رویانیان:پرسپولیس،استقلال و سپاهان قیمت بازیکنان را بالا برده اند / من و فتح الله زا

نام واقعی
    sara
    استاتوس
    نمیدونممم دگه مخم واقعا نمی کشه...!
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | England
    تشکر شده 2,200 بار در 765 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک

رویانیان:پرسپولیس،استقلال و سپاهان قیمت بازیکنان را بالا برده اند / من و فتح الله زا

سایت هواداران پرسپولیس : به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛محمد رویانیان پس از برگزاری جلسه مدیران عامل باشگاه ها با وزیر ورزش و جوانان گفت:« جلسه خوبی بود ولی دیر برگزار شد.عقیده من این است که این جلسات باید در سال چند بار برگزار شود.»

او این را گفت و ادامه داد:«خروجی این جلسه برای خود ما این بود که استقلال، پرسپولیس و سپاهان 3 باشگاهی هستند که عامل اصلی افزایش قیمت بازیکنان هستند.

رویانیان ادامه داد:تصمیم گرفتیم تا هر سه مدیرعامل در کنار هم با هم تصمیم بگیریم تا بازار نقل و انتقالات را مهار کنیم. قیمت بازیکنان از دست همه در رفته است و باید این موضوع کنترل شود. متهم اصلی در این زمینه هم ما سه باشگاه بودیم. واقعا هم چند باشگاه دیگر دخیل نیستند. قرار شده که مبصری تعیین شود و ما بچهشیطانها را کنترل کند.»وی در مورد عدم حضور فتحالله زاده در این جلسه گفت:« همیشه من جای فتحالله زاده هم هستم.»رویانیان در مورد اینکه قرار است فتحاللهزاده از استقلال برود، گفت:« اینگونه نیست. ما هر دویمان با هم می رویم.»
    وی در مورد اینکه گفته میشود چک اول علی دایی به او پرداخت شده،این واکنش را نشان داد:« دایی 300 میلیون نخواسته است. البته شاید در آینده شکایت کند.»مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه این سه باشگاه را به عنوان بچه شیطانها معرفی کردند، گفت:« من خودم گفتم که ما بچه شیطان هستیم. آنها اتفاقا در جلسه گفتند شما آدمهای خوبی هستید. به هر حال همه باید کمک کنیم تا مبلغ قرارداد بازیکنان کاهش یابد. زیرا سایر باشگاهها ضرر می کنند.اگر ما 3 باشگاه تجاری فکر کنیم و بخواهیم در کسر قیمت بازیکنان تلاش کنیم این کار شدنی خواهد بود. استقلال و پرسپولیس که با هم کری میخوانند باعث میشود قیمت بازیکنان بالا برود. میتوانیم بهترین بازیکنان را بر حسب سابقه ملیپوشی و سایر موارد جذب کنیم و حداقل پول را به آنها بدهیم.»
    فقط پرسپولیس...

نام واقعی
    hadi
    استاتوس
    یا علی مدد
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 153 بار در 104 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک