مايليکهن: بايد مراقب حواشي باشيم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: مايليکهن: بايد مراقب حواشي باشيم

نام واقعی
    hamidreza
    استاتوس
    only zinedine zidane
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | France
    تشکر شده 5,256 بار در 1,980 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 46 تاپیک

مايليکهن: بايد مراقب حواشي باشيم

پيشکسوت فوتبال پس از حضور در تمرين تيم ملي از لزوم حمايت از اين تيم در مقطع کنوني صحبت کرد.

محمد مايليکهن در حاشيه تمرين امروز تيم ملي در جمع خبرنگاران اظهار کرد: همه بايد از تيم ملي حمايت کنيم. در مقطع خاصي هستيم که تيم ملي نياز به حمايت دارد. امروز همه براي همين کار به اينجا آمدهايم. بازي سختي با قطر داريم و بايد خيلي باهوش کار کنيم.

به نقل از ايسنا، وي ادامه داد: در جلسهاي که اخيرا با کفاشيان داشتم، به او گوشزد کردم که در بازي با قطر بايد مراقب حاشيهها باشيم. در اين بازي حواشي خيلي مهمتر است و بايد از همه نظر حواسمان را جمع کنيم.

مايليکهن در پاسخ به اين سوال که آيا در جلسه با کفاشيان درباره تيم ملي جوانان هم صحبت کرديد يا خير، گفت: يک بحث کلي با کفاشيان داشتيم که بيشتر حول تيم ملي ميچرخيد. به هر حال تجربه اين کار را داشتم که ممکن است خيليها از آن آگاه نباشند و اين تجربه را به رايگان در اختيار فدراسيون گذاشتم.

وي در پاسخ به اين سوال که احتمال دارد او را روي نيمکت تيم ملي جوانان ببينيم يا خير گفت: بعيد ميدانم، هرچند که درباره تيم ملي جوانان هم با هم بحث کرديم.

سرمربي سابق تيم ملي همچنين گفت: تمرکز بر روي توانايي بازيکنان فعلي، رمز موفقيت است و نبايد با پرداختن به مسائلي نظير حذف نام مهدي رحمتي براي اين تيم حاشيه ايجاد کرد. به هرحال اين از اختيارات سرمربي تيم ملي است و ايشان بايد درباره اين مساله اظهارنظر کند.

مايليکهن درباره بازي با قطر و حضورش در اردوي تيم ملي گفت: امروز در مسافرت بودم، اما وقتي تماس گرفتند و از من خواستند به اردوي تيم ملي بيايم، آمدم. به هرحال حمايت از تيم ملي اين نيست که فقط جنبههاي مثبت را ببينيم. واقعيت امر اين است که در برخي مواقع با يک انتقاد کوچک ميشود از تيم ملي حمايت کرد. حضور ما شايد در کنار تيم ملي بتواند در آستانه بازي با قطر کمک کوچک به تيم ملي باشد.

مايليکهن در باره بازي با قطر گفت: بازي با قطر فوقالعاده سخت است. ما بايد در آن کشور به مصاف ميزبانمان برويم و بايد از تجربهاي که قبلا داشتيم استفاده کنيم. نبايد از اسير حاشيهها شويم.

مايليکهن درباره شکست ايران برابر عمان گفت: موفق نشدم آن بازي را به طور کامل نگاه کنم اما 50- 60 درصد بازيکنان اصليمان در زمين نبودند با اين حال فکر ميکنم نفراتي که در عمان بودند، بازيکنان فوقالعاده خوبي هستند.

وي درباره خط خوردنش از ميانه گزينههاي پرسپوليس گفت: من عاشق پرسپوليس هستم. در دهه 40 طرفدار اين تيم بودم و در بهمن 54 اين افتخار را پيدا کردم که به تيم محبوبم بيايم. براي تيم محبوبم آرزوي موفقيت دارم و حتما يک روز نوبت به ما ميرسد. اگر در اين دنيا نشد، شايد در آن دنيا سرمربي پرسپوليس شدم.

غیرت ، تعصب ، مردانگی همه در یک کلمه = رونالدو

2. 2 کاربر مقابل از cr7&zizi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

شــب تاب کوچولو (25th May 2013), عشق (25th May 2013)

نام واقعی
    Nader
    استاتوس
    من ازت معجزه میخوام..................
    شغل و حرفه
    میگن کارمند
    بازیکن محبوب
    daie
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | England
    تشکر شده 4,127 بار در 1,873 ارسال
    یاد شده