کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال ایران که با حضور در ورزشگاه ومبلی لندن از نزدیک دیدار بایرن مونیخ و دورتموند را تماشا کرد گفت: رفتار و نظم تماشگران ایده ال بود که حمایت هواداران دورتموند بعد از باخت نقطه عطف این دیدار بود.

خبرگزاری مهر: کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال ایران که با حضور در ورزشگاه ومبلی لندن از نزدیک دیدار بایرن مونیخ و دورتموند را تماشا کرد گفت: رفتار و نظم تماشگران ایده ال بود که حمایت هواداران دورتموند بعد از باخت نقطه عطف این دیدار بود.

پنجاه و هشتمین دیدار فینال رقابت های فوتبال لیگ قهرمانان اروپا بامداد یکشنبه با قهرمانی بایرن مونیخ به پایان رسید. این تیم موفق شد با نتیجه 2 بر یک دورتموند دیگر تیم آلمانی را شکست دهد و جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

مهدی مهدوی کیا که از نزدیک این دیدار را تماشا کرد از طریق کد هوادارای اش نظرش را در مورد این دیدار عنوان کرد: بایرن تیم برتر نیمه دوم بود و به حق برنده شد. فینال زیبایی بود و از نزدیک نکات قابل توجهی داشت.

کاپیتان پیشن تیم ملی فوتبال ایران در ادامه تحلیلش از دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا عنوان کرد: از نظر برگزاری مسابقه و نظم و رفتار تماشاگران ایدئال بود. فرانک ریبری بعد از برد خودش را میان طرفداران بایرن در ردیف ما انداخت و اینگونه خوشحالی کرد.

مهدوی کیا ادامه داد: رفتار طرفداران دورتموند بعد از باخت و حمایتشان از تیم نقطه عطف این فینال بود. به امید داشتن چنین ورزشگاهی در ایران عزیزم و لذت بردن از فوتبال.