طبق گزارش منتشره در وب سايت روزنامه کيکر، فرانک ريبري، ستاره فرانسوي باشگاه بايرن مونيخ در آستانه تمديد قراردادش با اين باشگاه تا سال 2017 است.

قرارداد کنوني ريبري که اخيرا قهرماني تيمش را در ليگ قهرمانان اروپا جشن گرفته تا سال 2015 اعتبار دارد و او در روزهاي اخير اعلام کرده بود که دوست دارد تا با تمديد قراردادش براي مدت بيشتري در خدمت تيمي باشد که از اين پس پپ گوارديولا سکان هدايت آن را در دست خواهد گرفت.

ريبري در اوايل ماه مي در گفتگو با کيکر گفته بود:« در صورتي که شرايط براي امضاي قرارداد جديد مهيا باشد، هيچ مشکل و ممانعتي از سوي من وجود نخواهد داشت.»

مذاکرات برسر تمديد قرارداد ريبري پيش رفته و طبق گزارش منتشره در کيکر، توافق حاصله برسر تمديد دو ساله قرارداد و همچنين يک فصل مشروط ديگر است.

ريبري در سال 2007 با قراردادي 25 ميليون يورويي از المپيک مارسي به بايرن مونيخ پيوست و نقش پررنگي در موفقيت هاي بايرن در سال هاي اخير داشت. حالا او و بايرن اميدوارند تا پس از کسب جام قهرماني در بوندس ليگا و ليگ قهرمانان اروپا با کسب يک پيروزي در فينال جام حذفي آلمان که روز شنبه ميان دو تيم بايرن و اشتوتگارت برگزار مي شود، اولين قهرماني سه گانه تاريخ باشگاه در طول يک فصل را جشن بگيرند. در طول اين فصل ريبري در 51 بازي براي بايرن به ميدان رفته و 13 گل به ثمر رساند.