طبق گزارش اسکای ایتالیا سرمربی ایتالیایی درنظر دارد تا ارنان کرسپو را به عنوان دستیار احتمالی اش در رئال مادرید برگزیند

سایت گل- طبق گزارش اسکای ایتالیا که در روزنامه آ.اس نیز بازتاب یافته، کارلو آنچلوتی سرمربی ایتالیایی دنیای فوتبال درنظر دارد تا در صورت روی کار آمدنش در رئال مادرید، ارنان کرسپو را به عنوان دستیارش دراین تیم برگزیند.
در ابتدا شنیده می شد که زین الدین زیدان ممکن است به عنوان دستیار آنچلوتی در باشگاه مادریدی مشغول به کار شود ولی در صورتی که اسطوره فرانسوی تصمیم بگیرد تا تنها به عنوان مدیر ورزشی تیم به فعالیت بپردازد و قصد حضور برروی نیمکت تیم مادریدی را نداشته باشد، این سرمربی ایتالیایی به سراغ یک قدیمی آشنا می رود: ارنان کرسپو
این اسطوره آرژنتینی در طول دو دوره و در دو تیم مختلف با آنچلوتی همکاری داشته. در ابتدا دربین سالهای 1996 تا 1998 در پارما و بعد هم در میلان. او در فصل 5-2004 به درخواست آنچلوتی به صورت قرضی از چلسی مورینیو به میلان منتقل شد.
ارنان کرسپو در نوامبر سال گذشته میلادی در سن 37 سالگی کفش هایش را آویزان کرد و بعد از آن دوره های مربیگری را سپری کرد و این دوره ها در ماه ژوئن به اتمام خواهد رسید وحالا این شانس را دارد تا دوران مربیگری اش را در رئال مادرید و زیر نظر آنچلوتی آغاز کند.