اسطوره ایتالیایی باشگاه رئال مادرید ممکن است دوباره به سانتیاگو برنابئو بازگردد؛ این بار درسمت دستیار آنچلوتی
سایت گل- فابیو کاناوارو، اسطوره ایتالیایی باشگاه رئال مادرید، ممکن است دوباره به این باشگاه بازگردد؛ البته به شرطی که کارلو آنچلوتی در فصل آینده هدایت تیم مادریدی رادر دست بگیرد. این سرمربی ایتالیایی از هم اکنون نام گزینه های احتمالی اش برای همکاری به عنوان دستیارهای آتی اش را مشخص کرده ودراین میان نام فابیو کاناوارو نیز به چشم می خورد.او این روزها در حال بررسی است که چه کسی می تواند بهترین دستیار ممکن برای او باشد.
آنچلوتی در پاری سن ژرمن دو دستیار دارد: پاول کلمنت و کلود ماکه له له ، و بازیکن فرانسوی و ستاره سابق رئال مادرید نیز یکی دیگر از گزینه هایی است که ممکن است به عنوان دستیار کارلتو با او به مادرید بیاید. نام ارنان کرسپوی آرژآنتینی و زین الدین زیدان فرانسوی هم به دنبال گزینه های دیگر مطرح شده برای همکاری با آنچلوتی روی نیمکت مربیگری رئال مادرید به چشم می خورند
آنچلوتی و کاناوارو رابطه خوب و دوستانه ای با هم دارند. آنها در طول دو فصل (از سال 1996 تا 1998) در پارما با هم همکاری می کردند ؛ کاناوارو یکی ازبازیکنان تیم ایتالیایی بود و آنچلوتی هدایت آن تیم را در دست داشت.
این روزها فابیو کاناوارو به عنوان سفیر و مشاور باشگاه الاهلی امارات به فعالیت می پردازد و درآستانه دریافت کارت سرمربیگری است و برای او مهم است که بتواند دنیای مربیگری را با حضور برروی نیمکت مربیگری یک تیم بزرگ آغاز کند.

کاناوارو فردی است که تاثیرگذاری زیادی روی کاسیاس و سرخیو راموس، کاپیتان های فعلی رئال مادرید دارد و درمجموع شخصیت محبوبی هم درمیان هواداران است. او بعد از فتح توپ طلا و قهرمانی در جام جهانی 2006 به رئال مادرید پیوست ودل هواداران رئال را به دست آورد. او به علاوه رابطه خوبی هم با زیدان، مدیر ورزشی آتی رئال دارد. البته باید منتظر ماند و دید که آیا آنچلوتی سرمربی فصل بعد رئال خواهد بود یا اینکه فرد دیگری هدایت تیم را در دست خواهد گرفت، تا بتوان با قاطعیت بیشتری دراین باره به صحبت پرداخت.