رئيس باشگاه رئال مادريد خيال هواداران را از بابت ادامه حضور ستاره پرتغالي اين تيم راحت کرد.

به گزارش ايسنا، فلورنتينو پرس رييس باشگاه رئال مادريد در واکنش به زمزمههاي رفتن کريستيانو رونالدو از رئال مادريد در تابستان گفت: باشگاه به هيچ وجه با هر قيمتي مايل به فروش رونالدو نيست.

به گزارش ايسنا،رونالدو اين فصل 34 گل در ليگا براي رئال ما دريد به ثمر رسانده است و با 12 گل خود در ليگ قهرمانان اروپا نقش مهمي در رساندن رئال مادريد به مرحله نيمه نهايي داشت.

پرس در گفتوگو با کادنا اسپورت گفت: براي تمديد قرارداد رونالدو و رئال هر کاري ميکنم. او دو سال ديگر با ما قرارداد دارد. رونالدو بهترين بازيکن جهان است و دوست داريم تا با حفظ آن قدرت تيممان را براي فصل آينده افزايش دهيم.

پرس ادامه داد: من حتي رونالدو را با يک ميليارد يورو هم عوض نميکنم. ما باشگاه خريد و فروش نيستيم. رونالدو بازيکني با روحيه پيروزي است و مي خواهد تا در باشگاهش به جام و افتخار کسب کند و رئال مادريد بهترين باشگاه براي او است. وقتي رونالدو به من گفت ناراحتم با هم صحبت کرديم و به او گفتم که براي ماندنش در باشگاه هر کاري لازم باشد انجام ميدهم. رئال مادريد در آخرين بازي خود در اين فصل در ورزشگاه برنابئو ميزبان اوساسونا است.