حرفهای عجیب وینگادا: من روی نیمکت ایران نمی نشینم / بازی ایران - لبنان را از تلویزیون
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: حرفهای عجیب وینگادا: من روی نیمکت ایران نمی نشینم / بازی ایران - لبنان را از تلویزیون

نام واقعی
    Mila Dam
    استاتوس
    Hey khanoomy faze asheqoone nagir...be salamaat ..khodafeziii
    شغل و حرفه
    دانشجو عمران
    بازیکن محبوب
    Karim Bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Brazil
    تشکر شده 6,652 بار در 2,494 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک

حرفهای عجیب وینگادا: من روی نیمکت ایران نمی نشینم / بازی ایران - لبنان را از تلویزیون

در قدم اول ایران نباید دیدار مقابل قطر را ببازد و اگر مساوی هم کنیم بازهم آینده برایمان باز است و می توانیم به عنوان تیم سوم به پلی آف برویم
    سایت گل -نلو وینگادا مربی جدید تیم ملی ایران اعلام کرد در بازی قطر روی نیمکت تیم ملی نخواهد نشست!به گزارش گل ، وینگادا در مصاحبه ای که روی سایت فدراسیون منتشر شده حضورش در تیم ملی ایران را چنین توضیح می دهد: من برای کاری ، برنامه ای برای حضور در دبی داشتم و بعد از صحبت کردن با کی روش، وی از برگزاری اردوی تیم ملی در امارات خبر داد و قرار گذاشتیم تا من هم در این زمان به اینجا بیایم تا روزهای خوش گذشته و حضور در جام جهانی را در کنار وی تکرار کنیم .ما از سی و پنج سال پیش یکدیگر را می شناسیم و از زمان دانشگاه با هم کار می کردیم و به مدت 10 سال در تیم ملی پرتغال باهم بودیم و در حال حاضرمانند برادر هم هستیم.
    وی در خصوص احتمال حضورش روی نیمکت تیم ملی یادآور شد: خیر، من با کادر فنی تیم ملی دوست هستم و برای حمایت از آنها در اینجا حضور دارم و تا آنجا که بتوانم به آنها در این شرایط کمک خواهم کرد . مهم ترین چیز این است که پیش از بازی و بین دو نیمه باید همه موارد را در اختیار تیم ملی و بازیکنان آن قرار داد و زمانی که مسابقه آغاز می شود، این بازیکنان هستند که باید کار خودشان را درست انجام دهند.
    وی در پایان در خصوص حضورش در تهران گفت: خیر به ایران نمی آیم. بعد از دیدار با قطر برای تمدید و بازآموزی دوره مربیگری ام در یک سمینار به لیسبون خواهم رفت و از طریق اینترنت و اگر در منزل باشم بازی لبنان را از طریق تلویزیون این دیدار را تماشا خواهم کرد و امیدوارم که ایران و کره جنوبی را در جام جهانی ببینم چرا که در هر دو کشور کار کرده ام و علاوه بر فوتبال، مردم و کشوری دوست داشتنی دارند.
    مربی تیم ملی در خصوص دیدار با قطر گفت: من در کشورهای عربی زیاد کار کرده ام و همینطور در ایران هم برای مربیگری حضور داشته ام و ذهنیت خوبی نسبت به آنها دارم و تا اینجا که من قطر را می شناسم ایران بهتر از قطر است و البته تا زمان دیدار نمی توان پیش داوری کرد، اما در شرایط عادی ایران تیم بهتر و قوی تری از قطر بوده و هست.
    وینگادا در مورد حضور ایران در جام جهانی ، به دور از رویاپردازی ، با نگاهی واقع بینانه به اوضاع فعلی می گوید: من فکر می کنم شرایط آسان نیست چرا که کره جنوبی تیم خوبی است و من در کره هم کار کرده ام و این تیم را خوب می شناسم و بازیکنان و امکانات بسیار خوبی دارد و به نظر من کره جنوبی شماره یک خواهد بود و در قدم اول ایران نباید دیدار مقابل قطر را ببازد و اگر مساوی هم کنیم بازهم آینده برایمان باز است و می توانیم به عنوان تیم سوم به پلی آف برویم و اگر بازی را ببریم، باید به دیدار مقابل لبنان متمرکز شویم و در آن صورت راهمان هموارتر خواهد شد.

soltan cr7

2. 3 کاربر مقابل از Milad criska عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

*ZeynaB* (31st May 2013), سرخ دانه (31st May 2013), عشق (31st May 2013)

نام واقعی
    مریم
    استاتوس
    perspolis
    شغل و حرفه
    عاشقی
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Argentina
    تشکر شده 7 بار در 5 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده