بيانيه پرسپوليس در مورد ماجراي رويانيان و کريمي
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: بيانيه پرسپوليس در مورد ماجراي رويانيان و کريمي

 1. #1


  محل سکونت
  بلند اسمان جایگاه من است
  نام واقعی
  R@MiN
  استاتوس
  چقدر زود دیر میشود
  شغل و حرفه
  کارم رنگه تخصصم موبایل فوتبال
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Argentina
  نوشته ها
  4,836
  تشکر
  18,749
  تشکر شده 16,554 بار در 3,918 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 59 تاپیک

  بيانيه پرسپوليس در مورد ماجراي رويانيان و کريمي

  باشگاه پرسپوليس نسبت به اظهارات علي کريمي عليه رويانيان و ماجراي اظهار نظر مديرعامل اين باشگاه در مورد اين بازيکن بيانيه صادر کرد.


  به گزارش ورزش سه و به نقل از سايت باشگاه پرسپوليس، در اطلاعيه باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس آمده است:

  1- روز جمعه و در حاشيه افتتاحيه رستورانهاي زنجيرهاي پرسپوليس، اظهارنظري از طرف محمد رويانيان درباره علي کريمي منتشر شد که با واکنش اين بازيکن همراه بود. در حالي که مدير عامل باشگاه پرسپوليس تاکيد دارد هرگز درباره کريمي چنين اظهاراتي را به زبان نياورده است. محمد رويانيان بلافاصله اظهارات منتسب به خودش درباره کريمي را تکذيب کرد که همين موضوع نشان ميدهد وي هرگز قصد توهين و بياحترامي به کريمي را نداشته است.

  2- علي کريمي پس از انتشار اين اظهارات با صدور دو پيام کوتاه واکنش نشان داد. کاش علي کريمي پس از بررسي کامل و اطمينان از صحت و سقم نقل قولهاي منتشر شده واکنش نشان ميداد. چرا که مدير عامل پرسپوليس به صراحت و به تاکيد فراوان اظهارات منتسب به خودش را تکذيب کرده و حتي اعلام کرده بود هيچ حرفي درباره کريمي نزده و نخواهد زد. کمااينکه در همين مراسم به سوالات متعدد خبرنگاران پاسخ داد اما درباره علي کريمي کلامي حرف نزد و به رغم واکنش تند کريمي نيز در مقام پاسخگويي برنيامد و به منظور حفظ آرامش پرسپوليس سکوت اختيار کرد.

  3- باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس به رغم مشکلات به وجود آمده در طي دو فصل اخير هرگز قصد بياحترامي به کريمي و حرمت شکني ندارد اما متاسفانه برخي با اهداف از پيش تعيين شده و شايد هم از سر ناآگاهي از چند روز پيش با طرح اين موضوع که رويانيان قصد افشاگري درباره کريمي را دارد، سعي در شايعه پراکني و ايجاد فضاي پر حاشيه براي پرسپوليس، مديريت باشگاه و دامن زدن به ماجراي کريمي را داشتند. به نظر ميرسد که اين موضوع همچنان از سوي برخي که اهداف خاصي را در اين زمينه پيگيري ميکنند به شيوههاي ديگري ادامه داشته باشد. بنابر اين ضرورت دارد هواداران پرسپوليس ضمن آگاهي از اين جريانسازيها و شايعه پراکنيها اطمينان داشته باشند باشگاه پرسپوليس هرگز به دنبال تخريب علي کريمي نبوده و نيست اما برخي تلاش ميکنند کريمي را رودرروي پرسپوليس و باشگاه قرار دهند که ضرورت دارد همه مسئولان باشگاه نيز با حساسيت و دقت بيشتري در اين باره عمل نمايند. آنهايي که به دنبال اين جريانسازيها هستند نه دوستدار کريمي بوده و نه خواهان موفقيت پرسپوليس هستند بلکه اهداف ديگري را تعقيب ميکنند که نيازي به توضيح بيشتر در اين باره نيست.

  4- برخي ميخواهند و تلاش ميکنند که در فصل پيش رو از نام «علي کريمي» و با توجه به محبوبيت اين بازيکن نزد هواداران به عنوان وسيلهاي براي برهم ريختن تيم پرسپوليس و ايجاد حواشي غير قابل مهار استفاده کنند. در چنين فضايي که قابل پيش بيني بوده و کاملا ملموس نيز ميباشد ضرورت دارد که همه اعضاي خانواده بزرگ پرسپوليس هوشيارانهتر با مسائل برخورد کنند. در همين راستا مدير عامل باشگاه پرسپوليس در مقام پاسخگويي به اظهارات علي کريمي برنيامد تا اين ماجرا هر روز ابعاد تازهتري پيدا نکند.

  5- مديريت باشگاه پرسپوليس ضمن تاکيد به تمامي مسئولان باشگاه مبني بر خودداري از اظهار نظر درباره کريمي بار ديگر اعلام مينمايد که نه تنها در گفت و گو با رسانهها به هيچ سوالي درباره کريمي پاسخ نخواهد داد بلکه به منظور جلوگيري از بروز سوء تفاهمات، سوء تعبيرها و شايعات از اين پس در مواجهه با هواداران پرسپوليس در ورزشگاهها و مراسمها نيز پاسخگوي هيچ سوالي درباره کريمي نخواهد بود.

  6- از خبرنگاران محترم نيز درخواست ميشود از اين پس در مواجهه با مدير عامل يا ساير مسئولان باشگاه پرسپوليس هيچ سوالي درباره علي کريمي مطرح نکنند چرا که مدير عامل باشگاه به طور جدي تصميم گرفته تحت هيچ شرايطي در اين باره به هيچ سوالي پاسخ ندهد و اگر ضرورتي ايجاب کند اين پاسخگويي از طريق سايت رسمي باشگاه پرسپوليس و با صدور اطلاعيه يا پيام انجام خواهد شد.

  7- با توجه به انتشار اخبار کذبي مبني بر «افشاگري مدير عامل پرسپوليس درباره علي کريمي» يا «رويانيان ناگفتهها را درباره کريمي ميگويد» تاکيد ميکنيم؛ زحمات علي کريمي در فوتبال ايران و پرسپوليس قابل انکار نيست و اتفاقاتي که در دو فصل اخير رخ داده يک موضوع کاملا درون خانوادگي است. کمااينکه درباره افراد زياد ديگري نيز مسائل مثبت و منفي بسياري بين مديريت باشگاه و سرمربي با بازيکن رخ ميدهد. اين اتفاقي است که مختص پرسپوليس و کريمي نيست بلکه در همه باشگاهها وجود دارد اما هرگز دليل بر آن نميشود که اين مسائل درون خانوادگي رسانهاي شود و انتشار چنين شايعاتي کاملا کذب و بعضا هدفمند بوده و باشگاه هرگز به دنبال بيان مطالبي درباره علي کريمي نبوده و نيست.

  8- باشگاه پرسپوليس در شرايطي که علي کريمي چند روز پيش براي پرسپوليس و دايي آرزوي موفقيت کرده و حتي از هواداران درخواست کرده بود که صرفا به حمايت از تيم محبوب خود بپردازند، از اين بازيکن باتجربه انتظار ندارد که به رغم تکذيب اظهارات منتسب به مدير عامل باشگاه پرسپوليس شاهد چنين واکنشهايي باشيم. واکنشهايي که نه تنها به نفع کريمي نخواهد بود بلکه فضايي را به وجود ميآورد که در نهايت پرسپوليس متضرر خواهد شد و قطعا علي کريمي که به پرسپوليس علاقهمند است راضي به اين مسائل و اتفاقات نخواهد بود.

  باشگاه پرسپوليس ضمن احترام به علي کريمي براي اين بازيکن آرزوي موفقيت کرده و از هواداران پرسپوليس نيز ميخواهد با درک شرايط و هوشياري لازم ضمن حفظ علاقهمندي خود به علي کريمي و ديگر بازيکنان محبوب، از حالا به فکر حمايت مطلق از تيم محبوب پرسپوليس بوده و طوري عمل نمايند که تيم فوتبال پرسپوليس در نهايت آرامش و به دور از حواشي بتواند در فضاي مناسب براي جبران ناکاميها و قهرماني به مصاف حريفان برود. به طور حتم هواداران پرسپوليس به خاطر دارند که در اين سالها پرسپوليس تا چه اندازه در سايه اتفاقات گوناگون مظلوم واقع شده و اين تيم پرطرفدار بواسطه برخي مسائل حاشيهاي تا چه حد متضرر شده است.


  دهانم را بستید پاهایم را به زنجیر کشیدید

  با افکارم چه میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 2. 2 کاربر مقابل از Ramin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  emrah20062007 (1st June 2013), red storm (1st June 2013)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا