مديرعامل باشگاه پرسپوليس از حل و فصل شدن اختلافات مالي با نلو وينگادا خبر داد.

به نقل از سايت باشگاه پرسپوليس، محمد رويانيان درباره مذاکرات ظهر امروز با نلو وينگادا گفت: پيش از اين در چين با آقاي وينگادا درباره مطالبات ايشان از پرسپوليس که مربوط به سال هاي گذشته است، مذاکراتي داشتيم و اخيرا نيز با پرداخت بخشي از مطالبات ايشان اقدامات لازم براي صدور حکم در فيفا را انجام داديم.

وي افزود: يکي از اهداف سفر بنده به امارات حل و فصل نهايي مشکل باشگاه پرسپوليس با اين مربي پرتغالي بود که امروز در دبي مذاکرات خوبي با هم داشتيم و اختلافات مالي حل و فصل شد. آقاي وينگادا بعد از بازي ايران و قطر با ارسال نامه اي به کميته حل اختلاف فيفا مراتب توافق خود با باشگاه پرسپوليس و حل و فصل نهايي اين موضوع را اعلام خواهند کرد. بنابر اين هواداران نگران کسر امتياز و محروميت هاي ديگر براي باشگاه پرسپوليس نباشند.

رويانيان درباره ساير برنامه هاي خود در سفر به امارات گفت: احتمال دارد در آستانه بازي مهم ايران و قطر ديداري با آقاي کي روش داشته باشم و امشب مذاکرات اقتصادي براي جذب اسپانسر فصل آينده خواهيم داشت و در صورت توافق نهايي اين موضوع را رسما اعلام خواهيم کرد.

همچنين در اين سفر با برخي از ايرانيان مقيم دبي که در امارات فعاليت تجاري انجام مي دهند مذاکراتي خواهيم داشت تا از اين طريق براي پرسپوليس اقدام به درآمدزايي و فعاليت هاي اقتصادي کرده و گام هاي جديدي در اين زمينه برداريم.