امیدوارم تا جام جهانی بتوانیم حداقل در سه تورنمنت خارجی شرکت کنیم
سايت گل - سرمربی تیم ملی زیر17 سال از حضور مهدوی کیا کنار تیم اش راضی است .

به گزارش گل علی دوستی مهر درباره آخرين وضعيت تيمش گفت: در اردویی که داشتیم و دیروز به پایان رسید دو بازی خوب مقابل تیم قدرتمند عراق انجام دادیم. همانطور که می دانید عراق سال هاست سرمایه گذاری خوبی روی فوتبال پایه اش دارد وبا توجه به اینکه شرایط میزبانی را در کشورش ندارد، اردوهایش را به کشورهای اروپایی می برد و مثل اینکه آنها از فرانسه به تهران آمده بودند. تیم جوانان این کشور هم به جام جهانی صعود کرده که نشان می دهد فوتبال این کشور در حال رشد است. با توجه به اینکه اردوی آلمان ما لغو شده و در واقع به تاخیر افتاده بود، توانستیم از فرصت استفاده کنیم و دو بازی مقابل عراق در تهران را برنامه ریزی کنیم.
دوستی مهر درباره بازی با عراق گفت: هر دو بازی سخت بود و تیم عراق یک تیم فیزیکی و جنگنده بود و روی زمین بسیار خوب کار می کردند. من در هر دو بازی هدفم استفاده از همه بازیکنان بود و دو ترکیب متفاوت را به زمین فرستادم تا همه بازیکنانم را محک بزنم. کار هم به شیوه ای بود که ما سعی کردیم در هر دو بازی روشهایی که تمرین می کنیم را مرور کنیم.
سرمربی تیم ملی زیر17 سال ادامه داد: در هر حال، در اردویی که داشتیم، صبح و بعدازظهر تمرین کردیم تا برای بازی مقابل عراق آماده باشیم. مهدی مهدوی کیا هم در کنار ما بود و تمرین کرد و بازیکنان از تجربیات وی به خوبی استفاده می کنند و حضورش کنار تیم ها یک موهبت و فرصت برای بازیکنان نوجوان است. من فکر نمی کنم در هیچ کدام از کشورهایی که در جام جهانی نوجوانان حضور دارند، یک بازیکن بزرگ مثل مهدوی کیا کنارشان باشد.
دوستی مهر در پایان گفت: ما به بازیهای دوستانه زیادی احتیاج داریم. امیدوارم تا جام جهانی بتوانیم حداقل در سه تورنمنت خارجی شرکت کنیم و با تیم های قدرتمند از قاره های آمریکای جنوبی، اروپا و آفریقا بازی داشته باشیم. امیدوارم فدراسیون فوتبال و کمیته جوانان با تلاشهایشان بتوانند مقدمات حضور پرقدرت تیم ملی در جام جهانی را فراهم کنند. جام جهانی محل آزمون و خطا نیست و ما باید قدرت فوتبال پایه ایران به رخ جهانیان بکشیم.