قطر صفر - ایران 1؛ ممنون کی روش ، مرسی گوچی / بهترین نمایش ایران برای بازگشت امید
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: قطر صفر - ایران 1؛ ممنون کی روش ، مرسی گوچی / بهترین نمایش ایران برای بازگشت امید

نام واقعی
    R@MiN
    استاتوس
    چقدر زود دیر میشود
    شغل و حرفه
    کارم رنگه تخصصم موبایل فوتبال
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 16,554 بار در 3,918 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 59 تاپیک

قطر صفر - ایران 1؛ ممنون کی روش ، مرسی گوچی / بهترین نمایش ایران برای بازگشت امید

نمایش ایران در نیمه دوم بازی مقابل قطر زمینه ساز برد در این بازی حساس شد . حالا ایران ده امتیازی شده و درصورت شکسن کره مقابل لبنان جدول به شدت به سود ما تغییر می کند

ساعت 20:45
    ورزشگاه جاسم بن حمد
    داور:عبدالمالک عبدلرحمن
    اخطار:محمدبلال، قاسم برهان (قطر) قوچان نژاد (ایران)

قطر :قاسم برهان، مصیب الحسن، عبدالكریم فدالا، بلال محمد، واسم عبدالمجید، ابراهیم خلفان، حسن الحیداث، ابراهیم عبدالماجد، ابراهیم عبدالغانم، طلال البلوشی و یوسف احمدعلی
    سرمربی : فهد ثانی
    ایران : رحمان احمدی، سیدجلال حسینی،پژمان منتظری، خسرو حیدری(91 غلامرضا رضایی)، امیرحسین صادقی، جواد نکونام، آندرانیک تیموریان،هاشم بیگزاده،مجتبی جباری(83 خلعتبری)، مسعود شجاعی و رضا قوچاننژاد(87 امید ابراهیمی)
    سرمربی: کارلوس کی روش

دیدار سرنوشت ساز تیم های ملی فوتبال ایران و قطر از گروه نخست مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل در منطقه آسیا درحالی با قضاوت 'عبدل البشیر' ازسنگاپور از ساعت ۲۰:۴۵ در ورزشگاه 'جاسم بن حمد' دوحه آغاز شد كه هر دو تیم نیاز مبرمی به ۳ امتیاز این بازی دارند.
    تیم های ایران و قطر هم اكنون با ۷ امتیاز در رتبه های سوم و چهارم جدول رده بندی گروه نخست این رقابت ها قرار دارند. پیش از این، ایران ۵ و قطر ۶ بازی انجام داده اند.
    تیم ایران در این دیدار به دنبال ارسال از كناره ها برای رسیدن به گل بود كه در دقیقه ۴۲ بهترین فرصت را به دست آورد و ارسال مجتبی جباری با ضربه سر رضا قوچان نژاد همراه شد اما واكنش عالی دروازه بان قطر مانع از گلزنی تیم ملی ایران شد.
    قطری ها نیز با استفاده از سرعت و تكنیك بالای مهاجمان خود چند فرصت خوبی گلزنی را كسب كردند و در دقیقه ۳۱ دیرك دروازه تیم ملی ایران را به لرزه درآوردند.

لحظات حساس:
    دقیقه 11: اولین کرنر ایران توسط تیموریان ارسال شد که ضربه سر مهاجمان برگشت داده شد.
    دقیقه 17: ازسال زیبای خسرو حیدری از جناح چپ با جایگری بد مهاجمان بی نتیجه ماند.
    دقیقه 19: قطری ها از جناح راست ایران در حال خلق موقعیت بودند که امیر حسین صادقی با حضور به موقع توپ را دفع کرد.
    دقیقه 23: روی پاس ریز و فوق العاده جباری ، شوت جواد نکونام توسط قاسم برهان دروازه بان حریف دفع شد.
    دقیقه 27: اگر قوچان نژاد کمی بلندقامت تر بود ایران به گل می رسید اما توپ ار سالی از راست با ضربه سر مدافع قطر روی سر گوچی دفع شد.
    دقیقه 30: سانتر آرام محمود مسیب را رحمان احمدی در آغوش گرفت.

دقیقه 31:قطری ها با استفاده از فضای بین مدافعان ایران صاحب یک موقعیت عالی شدند که ضربه حسن به تیردروازه ایران برخورد کرد . در این صحنه که احمدی مغلوب شده بود کاملا شانس آوردیم .

دقیقه 34: عبدالکریم گوش چپ قطر طوری دو بازیکن ایران ( حیدری و منتظری) را از پیش رو برداشت که یک لحظه فکر کردیم بازی برعکس شده . او با یک نفوذ 20 متری ضربه اش را از کنار دروازه ایران بیرون زد.

دقیقه 37: کرنر شجاعی یک موقعیت گل برای ما به همراه داشت اما قبل از آن صادقی روی گلر قطر خطا کرده بود . پس هیچی.

دقیقه 41: کاشته خطرناک شجاعی را قاسم برهان با نوک انگشت به بیرون فرستاد. این جدی ترین بخت ما در این بازی بود.
    دقیقه 43: بازهم قاسم برهان دروازه قطر را نجات داد . این بار سانتر عالی جباری را رضاقوچان نژآد با سر به سمت دروازه قطر فرستاد که گلر قطر بی نظیر کار کرد و توپ را از روی خط با واکنشی اعجاب انگیز بیرون کشید.

دقیقه 53: تعلل عجیب شجاعی یک فرصت تک به تک عالی را از ایران گرفت . او روی پاس حیدری فضای فوق العاده ای داشت اما تا به خودش بجنبد مدافعان قطر توپ را به اوت زدند.
    دقیقه 54: امیرحسین صادقی روی کرنر دروازه قطر را با خطر مواجه کرد .

دقیقه 77: خطای شجاعی روی مهاجم قطر یک پنالتی مسلم به نفع عنابی ها بود اما این بار لطف داور سنگاپوری شامل حال ماشد . شجاعی در این صحنه خطای بی موردی روی بلال محمد داشت اما به خیر گذشت.

دقیقه 80 : پاس عالی نکونام به قوچان نژآد باز هم گوچی را با گلر قطر تک به تک کرد اما خروج به موقع و خطای حرفه ای برهان فرصت را از ایران گرفت .

دقیقه 83 : سانتر خطرناک شجاعی را برهان از زیرطاق بیرون کشید تا هفتمین کرنر ایران به دست بیاید.

دقیقه 90+2: کرنر قطری ها و خروج نامطمئن رحمان موقعیت خوبی به حریف داد که توپ از روی دروزه ایران بیرون رفت.

دقیقه 90+3: یک فرصت نیمچه تک به تک از سوی مهاجمان قطر با خروج رحمان احمدی بی اثر ماند.

شرح گل :

1-0 (ایران ): روی چند پاس کوتاه ، توپ پشت محوطه جریمه به جباری رسید و برخورد توپ او با دفاع قطر موقعیتی عالی نصیب قوچان نژاد کرد و او با ضربه ای خونسرد و حرفه ای به توپ در شرایط تک به تک بازی را به سود ایران کرد.

بهترین بازیکن : رضا قوچان نژآد با دوندگی دائمی و گل سرنوشت سازش ایران را به جدول بازگرداند اما باید از نکونام ، جباری ، حیدری ، صادقی و آندو هم نام برد . ستاره هایی که بهترین بازی ایران را در مرحله مقدماتی شکل دادند.
    ویرایش توسط RaMiN : 4th June 2013 در ساعت 23:33
    دهانم را بستید پاهایم را به زنجیر کشیدید

با افکارم چه میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2. 12 کاربر مقابل از RaMiN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Farzandeiran (5th June 2013), gooroo (5th June 2013), H!dden (5th June 2013), Queen (5th June 2013), Raso8L (5th June 2013), San Iker (5th June 2013), SaRa-MoHsEn (5th June 2013), The Lone Red (5th June 2013), Vampires (4th June 2013), yasi-red-6 (4th June 2013), شاهزاده سرخ (5th June 2013), عشق (5th June 2013)

نام واقعی
    R@MiN
    استاتوس
    چقدر زود دیر میشود
    شغل و حرفه
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 59 تاپیک
    در این تصاویر گلزنی رضا قوچان نژاد را مشاهده خواهید کرد. بازیکنی مشهدی الاصل که امروز در نوک حمله تیم ملی درخشش خداداد عزیزی را تکرار کرد

سایت گل - این که مشهدی ها استاد گلزنی در فضاهای کوچک هستند ، دوباره اثبات شد .
    این بار نوبت رضا قوچان نژاد بود که در صحنه ای مشابه امید را به ایران بازگرداند و روی پاس جباری دروازه قطر را باز کرد .
    نویسندگان سایت گل عقیده دارند این گل کپی گل خداداد عزیزی مقابل استرالیا بود ؛ آن هم مقابل چشم خود عزیزی که در ورزشگاه حاضر بود و از این گل عشق کرد.
    تصویرها را ببینید و مقایسه کنید
    :

4. 9 کاربر مقابل از RaMiN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

gooroo (5th June 2013), H!dden (5th June 2013), Raso8L (5th June 2013), resan129 (5th June 2013), San Iker (5th June 2013), SaRa-MoHsEn (5th June 2013), The Lone Red (5th June 2013), شاهزاده سرخ (5th June 2013), عشق (5th June 2013)

نام واقعی
    R@MiN
    استاتوس
    چقدر زود دیر میشود
    شغل و حرفه
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 59 تاپیک
    این برد خیلی فاز داد بعد باخت قطر همشون عین سگ گربه به جون هم افتادن

6. 2 کاربر مقابل از RaMiN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

gooroo (5th June 2013), شاهزاده سرخ (5th June 2013)

نام واقعی
    دشمن ابی ها
    استاتوس
    خودت خواستی
    شغل و حرفه
    آتش نشان
    بازیکن محبوب
    ahmadreza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 130 بار در 72 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    مگه هم ما مشهدیا ایران رو ببریم جام جهانی

8. 4 کاربر مقابل از شاهزاده سرخ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Queen (5th June 2013), RaMiN (5th June 2013), Raso8L (5th June 2013), SaRa-MoHsEn (5th June 2013)

نام واقعی
    Farshid
    استاتوس
    تو اضطراب دستاي پر ، آرامش دستاي خالي نيست
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Italy
    تشکر شده 4,257 بار در 1,635 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    انصافا دمشون گرم...از جون مايه گذاشتن.

آن ها آزادانه وحشي اند ، ما وحشيانه آزاديم
    من به فاحشه بودن قلب بدن هاي باكره شان ايمان دارم
    من يك تار موي گنديده فرهنگ برهنگي ام را ، با برهنگي فرهنگي شان عوض نخواهم كرد
    و عادت نخواهم كرد به بلاهايي كه سرم مي آيد و به دروغ هايي كه ميشنوم
    آن ها روح ميفروشند و از تن فروشي ماهي هاي آزاد در تنگ بد ميگويند
    زندان مفهوم عميق تري از چهار ميله عمودي دارد؛
    يك در بسته است به دنيايي كه ميداني اگر بخواهي به آن وارد شوي ، نميتواني
    و چه غم انگيز است خواستني كه توانستن نيست!
    من درميان دو آينه روبروي هم ، در دو طرفم، گم نميشوم. تصوير آن ها تا ابد ادامه دارد
    اما راه مستقيم هنوز مقصد دارد...
    و تو از سر ناداني ات به من ميخندي و من براي شفايت گريه ميكنم
    تو من را نميداني. حتي خودم هم شايد خودم را نميدانم، حتي نميدانم كجايم!
    من در اين اتاق هستم يا اين اتاق در ذهن من است
    حتي نميدانم جز كساني هستم كه رفتند اما يادشان هست ، يا كساني كه هستند اما يادشان رفت كه هستند.
    اما ميدانم كه دورم از كساني كه آشنايي شان اتفاق است و جدايي شان سرنوشت...

10. 3 کاربر مقابل از Farzandeiran عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

RaMiN (5th June 2013), Raso8L (5th June 2013), شاهزاده سرخ (5th June 2013)

نام واقعی
    Mila Dam
    استاتوس
    Hey khanoomy faze asheqoone nagir...be salamaat ..khodafeziii
    شغل و حرفه
    دانشجو عمران
    بازیکن محبوب
    Karim Bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Brazil
    تشکر شده 6,652 بار در 2,494 ارسال
    یاد شده