تاتنهام علاقه ای برای فروش بیل ندارد اما پیشنهاد رئالی ها می تواند موضع سرسختانه دنیل لوی، رئیس باشگاه تاتنهام را تغییر بدهد
سایت گل- آنچه از شواهد بر می آید، مذاکرات باشگاه های رئال مادرید و تاتنهام برای انتقال گرت بیل، ستاره ولزی باشگاه لندنی، تا آخرین روزهای بازار نقل و انتقالات تابستان به طور خواهد انجامید.
تاتنهام علاقه ای برای فروش بیل ندارد اما پیشنهاد رئالی ها می تواند موضع سرسختانه دنیل لوی، رئیس باشگاه تاتنهام را تغییر بدهد.
تاتنهام به رقابت های چمپیونزلیگ راه پیدا نکرده و بیل هنوز حاضر به تمدید قراردادش با این باشگاه نشده و همه این مسائل در کنار هم، شانس رئال برای به خدمت گرفتن او را افزایش داده است.
تاتنهامی ها برای فروش بیل چیزی بین 80 تا 100 میلیون یورو می خواهند و اگر ایان انتقال با این مبلغ صورت بگیرد، این بازیکن رکورد گران ترین بازیکن بریتانیایی تاریخ را خواهد شکست.
لوی می داند که با فروش بیل از سوی هواداران باشگاه با انتقاد روبرو خواهد شد اما می خواهد با کش دادن مذاکرات و بالا بردن رقم انتقال و نزدیک کردن آن به مبلغ انتقال کریس رونالدو، تا اندازه ای از نارضایتی آنها کم کند.