باشگاه آرسنال اعلام کرد که آندري آرشاوين، دنيلسون و سباستين اسکيلاچي، در اين تابستان وبا پايان قراردادشان، اين باشگاه را ترک خواهند کرد.

قرار اين سه بازيکن در پايان ماه ژوئن به اتمام مي رسد و با توجه به اينکه در يکي دو فصل اخير نتوانستند جايگاه ثابتي در ترکيب توپچي ها پيدا کنند، اجازه جدايي به آنها داده شد.

به گزارش گل، آرشاوين که در سال 2009 و با انتقالي 15 ميليون پوندي از زنيت به آرسنال پيوست، در 144 ديدار براي توپچي ها به ميدان رفت اما فصل گذشته تنها 7 بار فرصت حضور در ديدارهاي ليگ برتر را پيدا کرد که همه آنها به عنوان بازيکن جانشين بود. او از ماه ژانويه در هيچ يک ديدارهاي آرسنال در فهرست 18 نفره نبود.

دنيسلون هم که در سال 2006 از سائوپائولو به آرسنال پيوست، نتوانست در اميريتس انتظارات را برآورده کند و در سال 2011 به باشگاه قبلي اش قرض داده شد.

اسکيلاچي هم در دو فصل اخير تنها 9 دقيقه در ليگ برتر بازي کرد و در اين فصل تنها در دو ديدار در فهرست آرسنال بود.او در سال 2010 از سويا به آرسنال پيوست اما تنها پس از 4 ماه، جايگاهش در ترکيب اصلي را از دست داد.

تمرينات پيش فصل آرسنال در آسيا از 14 جولاي در اندونزي آغاز خواهد شد وپس از آن، اين تيم مقابل ويتنام، ناگويا گرامپوس و اراوا ردز قرار خواهد گرفت. آنها در ماه آگوست ميزبان رقابت هاي اميريتس کاپ هستند.