این ستاره ولزی در همه رقابتهای این فصل 26 گل برای تیمش به ثمر رساند و به اولین بازیکن تاتنهام از فصل 95-1994 تبدیل شد که توانست در یک فصل بیش از 20 بار موفق به گلزنی می شود
سایت گل- گرت بیل، ستاره تاتنهام، معتقد است که درک تاکتیکی آندره ویلاس بواس به او کمک کرده تا به عنوان یک بازیکن پیشرفت زیادی داشته باشد و لحظاتی هیجان انگیزی را برای هواداران باشگاه رقم بزند.
این ستاره ولزی در همه رقابتهای این فصل 26 گل برای تیمش به ثمر رساند و به اولین بازیکن تاتنهام از فصل 95-1994 تبدیل شد که توانست در یک فصل بیش از 20 بار موفق به گلزنی می شود. او با این درخشش توانست عنوان بهترین بازیکن فصل را نیز از آن خود کند.
ویلاس بواس در اولین فصل حضور در وایت هارت لین توانست رکورد امتیاز گیری این تیم در لیگ برتر را بشکند با این وجود تاتنهام نتوانست به رقابت های فصل بعد چمپیونزلیگ راه پیدا کند اما بیل معتقد است که این تیم آینده درخشانی دارد.
او در گفتگو با اسپرس تی وی گفت:" او از لحاظ همه جنبه های بازی به من کمک کرد. ما در تمرینات روی مواردی تمرین می کردیم که من بتوانم در بازی ها انجام بدهم. او همچنین به من این اعتماد به نفس را داد که در بازی های کارهایی که می خواهم را به بهترین شکل انجام بدهم. این برای یک بازیکن مسئله مهمی است.
همه از حضور او در باشگاه هیجان زده شدند. او مربی جوانی است و دوران فوق العاده ای در پورتو داشت. شاید در چلسی خیلی موفق نبود اما اگر به او فرصت داده می شد، مانند دوران حضورش در تاتنهام، می توانست نشان بدهد که چه مربی خوبی است. این دوران هیجان انگیزی برای باشگاه است.
او تاکتیک های جدیدی را امتحان کرد و این برای ما هم تازگی داشت. ما در ابتدا کمی مشکل داشتیم اما کم کم خودمان را تطبیق دادیم. این باعث شد تا قوی و قوی تر شویم."