بازیکن جدید پرسپولیس: استقلال را همیشه دوست دارم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: بازیکن جدید پرسپولیس: استقلال را همیشه دوست دارم

نام واقعی
    .
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 2,097 بار در 709 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 59 تاپیک

Smile بازیکن جدید پرسپولیس: استقلال را همیشه دوست دارم

میثم حسینی گفت: «من در پرسپولیس به قهرمانی و دعوت به تیم ملی فکر می کنم.»
    جام ورزشی؛ در حالی که پرسپولیسی ها در جناح چپ دنبال تمدید قرارداد با مهرداد پولادی و مذاکره با یعقوب کریمی و بازیکنان دیگر بودند ناگهان میثم حسینی بازیکن اسبق استقلال فقط در دو روز با دایی به توافق رسید و خیلی زود برای ثبت قرارداد دو ساله با پرسپولیس اقدام کرد. حال این بازیکن به دنبال آرزوهای بزرگی در تیم جدید است و امیدوارانه در خصوص قهرمانی در لیگ و جام حذفی و تیم ملی صحبت می کرد. صحبت های میثم حسینی را بخوانید.

* از اردوی سرعین بگو؟
    - دراینجا روزی دو نوبت تمرین می کنیم. تمام بچه ها از انگیزه های فراوانی برخوردارند و خیلی فشرده و منظم تمریناتمان را انجام می دهیم.

* استقبال بازیکنان از تو چطور بود؟
    - واقعا خوب بود. تمام بازیکنان استقبال خوبی از من به جا آوردند به خصوص علیرضا نورمحمدی، حمیدرضا علی عسگری، محسن بنگر و هادی نوروزی و... خیلی جو خوبی را برایم درست کردند و من خیلی زود با آنها و بقیه خودمانی و مچ شدم.

* خیلی ها می گویند علت انتخاب پرسپولیس به خاطر لجبازی با کادر فنی استقلال بود؟
    - اصلا اینطوری نیست و بحث لجبازی با استقلال نبود. اول از اینکه باید بگویم استقلال برایم همیشه استقلال است و من این تیم را دوست دارم. اما فوتبال حرفه ای همین است و بازیکنان روزی به تیم رقیب می روند. من پیراهن هر تیمی را که پوشیدم همیشه نسبت به آن تیم غیرت و تعصب داشتم. در ثانی من بعد از استقلال به نفت رفتم و پرسپولیسی شدنم ربطی به این تیم ندارد.

* یک روز قبل از پرسپولیسی شدنت مدیر نفت مصاحبه تندی علیه تو انجام داد؟
    - آن قضایا فقط سوءتفاهم بود اما روزی که می خواستم از نفت جدا شوم آقای قنبرزاده با من روبوسی کرد و گفت من آن مصاحبه را دور انداختم. جا دارد در همین جا از قنبرزاده و علیپور که نهایت همکاری را با من کردند تشکرکنم. از این به بعد من بازیکن پرسپولیس به شمار می روم و تمام تلاشم را می کنم. همانطور که روزی پیراهن استقلال و نفت بر تنم بود و هیچ کم و کاستی برای این دو تیم نگذاشتم، حالا به پیراهن پرسپولیس تعصب دارم.

* مبلغ قراردادت با پرسپولیسی ها چقدر است؟
    - خیر اصلا چنین چیزی نیست. من فقط به خاطر لطف علی دایی قراردادم را با پرسپولیس امضا کردم و مادیات برایم در درجه دوم قرار دارد تمام تلاشم را می کنم تا علی دایی از من راضی باشد.

* در چه پستی برای پرسپولیس به میدان می روی؟
    - من در پست های دفاع و هافبک چپ بازی می کنم حتی زمانی که آندو تیموریان در استقلال به خاطر مصدومیت انگشت پا چهار، پنج ماه از میادین دور بود. درلیگ و فینال جام حذفی به عنوان هافبک وسط بازی می کردم همچنین در پست هافبک دفاعی تجربه بازی دارم به همین دلیل علی دایی هر جا صلاح بداند بازی می کنم و تمام تلاشم این است برای پرسپولیس مثمرثمر باشم.

* از حالا خودت را آماده دربی کردی؟
    - مگر قرار است در دربی چه اتفاقی بیفتد؟

* قطعا این جابجایی برای هواداران استقلال قابل هضم نیست؟
    - هواداران استقلال برایم قابل احترام است همه آنها را دوست دارم چرا که طرفداران این تیم همیشه حمایتم کردند. هدفم مهمتراست و تمام تلاشم را برای پیراهن تیم جدیدم انجام می دهم.

* پس ازشعار و فحاشی آنها نمی ترسی؟
    - هیچ وقت دنبال حاشیه نبودم تا زمانی که برای استقلال بازی می کردم به این تیم تعصب فراوانی داشتم حتی مبلغ قراردادم بسیارپایین تر از سقف و لیگ یک بود، زیرا دنبال مادیات نبودم و موفقیتم برایم مهمترین مسئله بود. از استقلال دویست میلیون طلب داشتم که صد میلیون آن را بخشیدم و صد میلیون دیگر آن را طلبکارم ... حالا هواداران خودشان قضاوت کنند بازیکنی که با کمترین دستمزد بهترین عملکرد فنی را داشت و حتی نصف قراردادش را بخشید و استقلالی ها او را نخواستند، به نظر آنها این بازیکن نباید موفقیت را در تیم دیگری جستجو می کرد؟ برای استقلال و سرمربی محترمش آرزوی موفقیت می کنم. از علی دایی هم به خاطر اعتمادش تشکر می کنم. از بچگی آرزو داشتم شاگرد ایشان باشم و این موضوع را در مصاحبه دو سال پیش در مجله روزهای زندگی اعلام کردم. از روزی که فوتبال را شروع کردم همیشه آرزوهای بزرگ در سر می پروراندم، پرسپولیس مانند استقلال بزرگ است و من خیلی خوشحالم در یک تیم بزرگ دیگر می خواهم بازی کنم امیدوارم با لطف خدا آرزوهایم یکی پس ازدیگری محقق شود ... در نهایت به نظر من فوتبال حرفه ای شده؛ همان طور که من یک روز در بهترین تیم با کمترین دستمزد بازی می کنم و روز دیگر می گویند بهترین عملکرد را داری اما تو را نمی خواهیم.

* منظورت از این حرف استقلالی ها هستند؟
    - بله، دقیقا منظورم همین است حال من تحقق آرزوهایم را در پرسپولیس جستجو می کنم همانطور که گفتم پرسپولیس را به خاطر پول انتخاب نکردم اگر اشتباه نکنم چهار سال پیش در زمان مربی گری کرانچار با این تیم تمرین کردم اما نتوانستم پرسپولیسی شوم تمام اتفاقات مانند برق و باد گذشت و حال من در پرسپولیس به قهرمانی و دعوت به تیم ملی فکر می کنم. از کسانی که در پرسپولیسی شدنم نقش داشتند تشکر ویژه کنم.

* می دانی حضور تو در پرسپولیس خیلی از هواداران را شوکه کرد؟
    - همه چیز یک دفعه اتفاق افتاد با نفت قرارداد داشتم اما با آنها به توافق مالی نرسیدم. صحبت از پرسپولیسی شدن یعقوب کریمی بود اما وی به سپاهان رفت و ناگهان من به این تیم آمدم پس قسمتم پرسپولیس بود.

* چه شماره پیراهن را انتخاب کردی ؟
    - هنوز در این مورد صحبت نکردم فصل قبل شماره 16 را می پوشیدم اما آقا مهرداد این پیراهن را می پوشد. پولادی بازیکن بزرگ و ملی پوش ماست. شماره پیراهن برایم مهم نیست بلکه معیارم عملکرد فنی است. شماره پیراهن که در میدان بازی نمی کند.

* پرسپولیس می تواند ناکامی های فصل گذشته را جبران کند؟
    - با حضور دایی و تفکرات حرفه ای ایشان همچنین جذب بازیکنان جدید قصد داریم جبران گذشته را بکنیم. در فصل جدید هواداران پرسپولیس دیگری را خواهند دید حتم بدانید این اتفاق خواهد افتاد چرا که با این کادر فنی و در رأس آن علی دایی تیم ما یک نگرش و انقلاب جدیدی را پیش رو دارد و ما می خواهیم قهرمان هر دو جام شویم.
    سایت گل

2. 6 کاربر مقابل از *ZeynaB* عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Arash 1990 (8th June 2013), Behroozz (8th June 2013), gooroo (8th June 2013), Raso8L (8th June 2013), red storm (8th June 2013), yalda88 (8th June 2013)

نام واقعی
    بــهــــــــــــــــــروز
    استاتوس
    عاقا اصا ما بــــــــــــد :))
    شغل و حرفه
    درس خـونـدن !
    بازیکن محبوب
    Alireza Haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 4,597 بار در 1,697 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 60 تاپیک
    تعصبت منو کشته !
    . . .

4. کاربر مقابل از Behroozz عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

*ZeynaB* (8th June 2013)

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 8,512 بار در 3,760 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک
    امیدوارم زوج خوبی بین پولادی و حسنی برا سمت چپ تیم بشن
    البته یه زوج خوب را ماهینی در سمت راست هم نیاز داریم

هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن

داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی

6. کاربر مقابل از Arash 1990 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

*ZeynaB* (8th June 2013)

نام واقعی
    ماهان
    استاتوس
    ماهان
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 4 بار در 4 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست