ستاره پرتغالی در دفاع از په په برخاسته و اعلام کرده که هیچ بازیکن دیگری مثل په په وجود ندارد
سایت گل- کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی باشگاه رئال مادرید، هنوز تصمیم نهایی اش را در مورد تمدید قراردادش با این تیم نگرفته است.
طبق گزارش منتشره در روزنامه آ.اس، روز جمعه و بااتمام بازی حساس تیم ملی پرتغال مقابل روسیه از سری بازی های مرحله مقدماتی جام جهانی 2014 بود که رونالدو ترجیح داد تا جزئیات بیشتری درمورد اینده اش نگوید و به تردیدها درمورد آینده اش در تیم مادریدی ادامه دهد. بعد از برد 0-1 پرتغال دراین بازی رونالدو، در پاسخ به سوالی درمورد تمدید قراردادش با رئال گفت:« نمی دانم؛ حالا خواهیم دید. در حال حاضر مهمترین نکته تیم ملی است.»
این پاسخی بود که رونالدو به روزنامه نگاران پرتغالی داد.
از سوی دیگر کریس از این فرصت برای دفاع از هم تیمی اش په په بهره برد. په په دراین بازی نتو را به جای خودش در ترکیب اصلی پرتغال می دید. کریس در دفاع از په په گفت:« نتو عملکرد خیلی خوبی داشت. جانشینی په په کار آسانی نیست. هیچ بازیکن دیگری مثل په په وجود ندارد.»
البته او ترجیح داد تا در مورد صحبت هایی که اخیرا علیه مورینیو به گوش می رسد اظهارنظرنکند و گفت: «واقعا فکر می کنید که من نگران این موضوع هستم؟ من نگران تیم ملی هستم. این چیزی است که بیش از هرچیز دیگری برایم مهم است..نظر سایرین.....» او این جملات را درحالی به زبان آورد که می خندید.