پرس در مورد احتمال روی کار آمدن آنچلوتی به عنوان سرمربی آتی رئال گفت:«اودر یک باشگاه دوست است و یکسال دیگر از قرارداد او مانده.باید صبرکنیم و ببینیم که چه خواهد شد.»
سایت گل- فلورنتینو پرس رئیس باشگاه مادریدی در صحبت هایی از احتمال حضور زین الدین زیدان روی نیمکت مربیگری تیم کهکشانی صحبت کرده است.
رئیس باشگاه مادریدی در گفتگوبا آنتنا3، از پیشنهاد حضور اسطوره فرانسوی روی نیمکت مربیگری تیمش استقبال کرده و گفته:« زیدان انگیزه های فراوانی برای سرمربیگری دارد و خود من هم واقعا خوشحال می شوم. البته فکر می کنم که الان زیدان می خواهد که در رده دوم (دستیاری) به فعالیت بپردازد. هفته آینده زیدان اینجا خواهد بود و با همه تمام احتمالات را بررسی خواهیم کرد.»
پرس ادامه داد:« می خواهم زیدان را در مسیری ورزشی به کار گرفته و اورا به عنوان دستیار مربی استفاده کنم.»
با این صحبت ها بار دیگر احتمال حضور زیدان درجمع کادر فنی سرمربی آتی تیم مادریدی قوت گرفت. این درحالی است که این روزها همچنان کارلو آنچلوتی گزینه اول مدنظر رئالی هاست وحالا پرس دراین باره گفته:«آنچلوتی خیلی به تیم ما می آید.او سرمربی فوق العاده ای است و پیش از این یک بار دیگر هم می خواستم اورا به خدمت بگیرم.» البته این روزها روند انتقال کارلتو به رئال، به خاطر قراردادی که او با پی.اس.جی دارد متوقف شده است و پرس درانتظار است تا آنچلوتی با حل این مشکل به برنابئو بیاید:«اودر یک باشگاه دوست است و یکسال دیگر از قرارداد او مانده.باید صبرکنیم و ببینیم که چه خواهد شد.»