يک نشريه چاپ آلمان نوشت که دنياي فوتبال با ورود به عرصه نقل و انتقالات تابستاني عليه قدرتنمايي قهرمان جديد اروپا قد علم ميکند.

با وجود گذشت 2 هفته از فينال ليگ قهرمانان اروپا در ومبلي لندن ميان تيمهاي آلماني بايرن و دورتموند، ژرمنها معتقدند تيمهاي بزرگ اروپايي در عرصه کادر فني و بازيکنان به طور جدي فعاليت خواهند کرد تا با به خدمتگيري نيروهاي جديد، جلوي قدرتنمايي مجدد آلمانها و به خصوص بايرن، فاتح ليگ قهرمانان را بگيرند.

به گزارش فارس، در همين ارتباط نشريه ولتامزونتاگ در آخرين شماره خود گزارشي منتشر کرده که به اين موضوع ميپردازد.

اين نشريه مينويسد قدرتهاي انگليسي، اسپانيايي، ايتاليايي و حتي فرانسوي سرگرم يارگيري و حتي جذب مربي توانمندي در پنجره تابستاني نقل وانتقالات هستند تا به بايرن بتازند.

اين نشريه ميافزايد: بارسلونا در مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا مقابل بايرن متحمل دو شکست سنگين 4 بر صفر و 3 بر صفر شد. اکنون کاتالانها با اضافه کردن نيمار خط حمله خود را تقويت کردهاند. رئال مادريد، پس از خروج ژوزه مورينيو،ابتدا دنبال جذب جانشين شايسته است و بعد انديشه تقويت کادر بازيکنانش را در سر دارد. چلسي براي نبرد احتمالي با ژرمنها،حتي رفته و آقاي خاص (مورينيو) را بارديگر استخدام کرده است.

اين روزنامه ادامه ميدهد: منچستريونايتد با ديويد مويس، مربي جديدش مايل است براي نبرد آينده با آلمانها کريستيانو رونالدو را بارديگر به خدمت گيرد. منچسترسيتي دنبال خريد چند بازيکن براي اين منظور است. حتي پاريسن ژرمن و موناکو، دو تيم فرانسوي نيز نقشههاي براي اين منظور دارند. از اين رو فصل آينده، فصل قدرتگيري مجدد اروپاييها براي مقابله با بايرن و احتمالا بورسيادورتموند خواهد بود.