حقيقي: دوست داشتم يک فصل ديگر بمانم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: حقيقي: دوست داشتم يک فصل ديگر بمانم

نام واقعی
    كسري
    استاتوس
    عاشق پرسپوليس
    شغل و حرفه
    محصل
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Juventus | Italy
    تشکر شده 294 بار در 94 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

حقيقي: دوست داشتم يک فصل ديگر بمانم

هافبک تيم فوتبال پرسپوليس با اشاره به اينکه يک فصل ديگر هم در اين تيم ميماند اظهار کرد: پس از صحبتي که با دايي انجام دادم و همچنين با رويانيان مذاکراتي داشتم و تصميم گرفتم اين فصل در پرسپوليس بمانم.

به گزارش ايسنا،وي ادامه داد: مسلما از پيشنهاد تيمي مثل ديناموکيف گذشتن خيلي سخت است. از طرفي فردي مثل علي دايي به پرسپوليس آمده بود و از سويي ديگر من فقط يک نيم فصل در پرسپوليس بازي کرده بودم و دوست داشتم يک سال ديگر هم در اين تيم بمانم تا با شرايط بهتري بتوانم به اروپا بروم. مطمئنم اين فصل پرسپوليس خيلي بهتر ميشود.

حقيقي درباره اردوي پرسپوليس در اردبيل گفت: اين اردو از لحاظ بدني براي ما خيلي مناسب بود و در طول فصل به ما کمک ميکند. درست است که خيلي از بازيکنان را در اختيار نداريم اما مهم اين است که تيم به مرز آمادگي برسد. البته وقتي مليپوشان به تيم بيايند هم بدنشان آماده است. در حال حاضر بازيکنان پرسپوليس با هم خو گرفتهاند و يکدل شدهاند دو بازي دوستانه هم برگزار کردهايم که براي آمادگيمان مناسب بود.

وي گفت: همين جا لازم ميدانم از مردم خوب اردبيل تشکر کنم که در مدتي که ما در اين شهر بوديم خيلي به ما لطف کردند و مهماننوازيشان از يادمان نميرود.

هافبک پرسپوليس در پاسخ به اين سوال که چقدر اميدواري ناکامي پرسپوليس در فصل گذشته جبران شود گفت: فصل قبل شرايط خيلي فرق ميکرد. همه از ژوزه ناراحت بودند و ميگفتند که او وضعيت خوبي فراهم نکرده است. اما امسال با حضور علي دايي فکرنميکنم مشکلي وجود داشته باشد. بازيکناني که او ميخواسته جذب تيم شدهاند و من به فصل آينده خيلي اميدوارم.

وي درباره اين شايعه که گفته ميشود در جايي گفته است اگر قاسم حدادي فر به پرسپوليس بيايد در اين تيم نميماند گفت: من با قاسم خيلي رفيقم، ميتوانيد از خودش بپرسيد که من در چند روز گذشته سه، چهار بار به او زنگ زدهام و گفتهام که به پرسپوليس بيايد. به هر حال بازيکني که ميخواهد به تيمي برود معمولا از بازيکناني که قبلا در آن تيم بودهاند درباره شرايط آنجا سوال ميکند. خود من به حداديفر گفتهام بيايد و اين موضوع هم اصلا صحت ندارد. انشاءالله او کمک ميکند که پرسپوليس در مرکز ميدان قويتر باشد.

حقيقي درباره اين موضوع که بر خلاف پرسپوليس در حال حاضر استقلال شرايط مشخصي براي فصل بعد ندارد گفت: درست است که ما جزو اولين تيمهايي بوديم که تمرينهايمان را براي فصل بعد شروع کرديم اما استقلال نياز به استراحت داشت و شايد اگر زودتر شروع ميکردند به مشکل برميخوردند. ما در ليگ علاوه بر استقلال رقباي ديگري هم داريم. اميدوارم استقلاليها هم زودتر وضعيت مشخصي پيدا کنند چرا که هر وقت پرسپوليس و استقلال خوب بودهاند تيم ملي ما قدرتمند بوده است.

2. 2 کاربر مقابل از perspolys عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

888 (10th June 2013), girl Sky (10th June 2013)

نام واقعی
    R@MiN
    استاتوس
    چقدر زود دیر میشود
    شغل و حرفه
    کارم رنگه تخصصم موبایل فوتبال
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 16,554 بار در 3,918 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده