اسطوره 46 ساله یوونتوس در صحبت هایی از سرمربی سابقش برای موفقیت در رئال مادرید حمایت کرده است

سایت گل- چیرو فررا، اسطوره باشگاه یوونتوس در صحبت هایی از کارلو آنچلوتی، سرمربی سابقش حمایت کرده و اعلام کرده که در صورتی که کارلتو جانشین ژوزه مورینیو شود، موفقیت های زیادی را با تیم مادریدی کسب خواهد کرد.
این درحالی است که آنچلوتی درحال حاضر هدایت پاری سن ژرمن را در دست دارد ولی خود او تمایل زیادی دارد تا با جدایی از این تیم فرانسوی هدایت رئال را در دست بگیرد و حالا همه چیز به تصمیم سران پی.اس.جی بستگی دارد که ایا به او اجازه جدایی می دهند یا نه. دراین میان چیرو فررا، مدافع سابق تیم ملی ایتالیا براین باور است که سرمربی سابقش، مشخصه های لازم برای موفقیت در برنابئو را داراست.
فرررا در صحبت هایی به آ.اس گفته:« من با آنچلوتی کار کرده ام و او همیشه خیلی خوب بوده. آنچلوتی مربی بزرگی است ولی فراتر ازهم هاینها انسان فوق العاده ای است که همیشه درکنار بازیکنانش است.»
او ادامه داد:« رئال مادرید تیم تراز اولی است. این تیم جو ویژه ای دارد، چون وقتی مقابل آنها بازی می کنی، واقعا می ترسی. به نظر من باشگاه مادریدی و کارلو فلسفه مشابهی دارند. سرمربیان کمی هستند که در سطح و اندازه های رئال مادرید باشند ولی به نظر من کارلو یکی از این سرمربیان است.»
فررا در بین سالهای 1999 تا 2001 در یوونتوس زیر نظر کارلو آنچلوتی کار کرد و در سال 2001 بود که کارلتو یووه را به مقصد میلان ترک کرد.