اظهارات مشکوک سرمربی لبنان:یک لشگر مصدوم ومحروم داریم، وضعمان خراب است، می بازیم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: اظهارات مشکوک سرمربی لبنان:یک لشگر مصدوم ومحروم داریم، وضعمان خراب است، می بازیم

نام واقعی
    Mila Dam
    استاتوس
    Hey khanoomy faze asheqoone nagir...be salamaat ..khodafeziii
    شغل و حرفه
    دانشجو عمران
    بازیکن محبوب
    Karim Bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Brazil
    تشکر شده 6,652 بار در 2,494 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک

اظهارات مشکوک سرمربی لبنان:یک لشگر مصدوم ومحروم داریم، وضعمان خراب است، می بازیم

ما این بازیکنان را از ردههای دوم و سوم تیم ملی آوردیم. این وضعیت نشان میدهد که ما چه اوضاع اسفبار و بحرانی پیش از بازی با ایران داریم.
    سایت گل -سرمربی آلمانی لبنان در مصاحبه مطبوعاتی پیش از مسابقه فردا به همتای پرتغالی اش در باغ سبزبرد نشان داد که این بخشی از تکتیک این مربی با تجربه است . بوکر ، حرفهایش را با تعریف از ایران و رسانه هایش آغاز کرد . متن کامل حرف های او را بخوانید:

تفاوت ایران و لبنان

قبل از اینکه بخواهم صحبتی کنم متوجه شدم به دلیل حضور این همه خبرنگار این مسابقه خیلی پر اهمیت و با ارزش است. بزرگترین فرق بین لبنان و ایران فاصله ای است که بین فوتبال این دو کشور است. همین طور ما اصلا نمی توانیم با ایران قابل قیاس باشیم. .
    برد بازی رفت

درباره بازی که ما ایران را بردیم میتوانم بگویم تیم ما در آن زمان در یک سطح بسیار خوبی بود که ما توانستیم ایران را در بیروت شکست دهیم. بزرگترین مشکلی که ما در بازی دوم پیدا کردیم این بود که وضعیتی که برای هشت بازیکن ما ایجاد شد، جنجال بزرگی به وجود آورد و آنان خودشان را رها کردند. بحث تبانی و اینها که پیش از بازی ما مطرح شده بود باعث شد روحیه بازیکنان ما خراب شود. این مساله ما را از شرایط عادی در آن زمان خارج کرد. بعد از بازی مقابل ایران یک بار دیگر خودمان را روبهراه کردیم اما متاسفانه با یک مشکل دیگر روبهرو شدیم و آن هم این بود که 5 بازیکنمان را در بازی با کره به خاطر کارتهای قرمز و زرد از دست دادیم. در مورد بازی فردا میتوانم بگویم ما نمیتوانیم هیچ مقاومتی جلوی ایران داشته باشیم. میدانیم وضعیتمان چقدر نابسامان است. تنها میدانیم که ایران بازی را میبرد و سه امتیاز را از ما میگیرد.

سرمربی از پیش بازنده !
    من جایگاه خودم را میدانم و نیازی نیست این را به من بگویید من با واقعیت ها جلو میروم باید بگویم نیازی ندارم دروغ بگویم و اشتباه صحبت کنم و نمی خواهم حادثه نشست مطبوعاتی گذشته تکرار شود و این طوری ادامه دهید جواب سوالات شما را نمی دهم.
    مصدوم و محروم ؟
    نسبت به بازی اولی که داشتیم فقط دو بازیکن را داریم و نسبت به بازی قبلی سه نفر مانده اند. ۹نفر از بازیکنان تیم جدید هستند. حتی مجبور شدیم تیم دوم و سوم خود را بیاوریم. ۸۰درصد تیم تغییر پیدا کرده است

تبانی

اولین مسئلهای که میتوانم بگویم این است که 8 بازیکن خودشان اعتراف کردند و گفتند با کلوبی که در اندونزی فعال بود، تبانی کردند. من میدانستم که اگر این 8 بازیکن را از دست بدهم بازی را میبازم اما من آدم صادقی هستم و با علم به این که با نبود این 8 بازیکن ما میبازیم و اسکلت تیم به هم میخورد کار را ادامه دادم و تمام این موارد را به فدراسیون فوتبال لبنان گزارش دادم.
    برنامه برای بازی با ایران

ما ترس را اصلا نمی شناسیم و اصلا مهم نیست. با همین تیمی که داریم کار می کنیم و با همین نفرات مقابل ایران بازی می کنیم. بازی با کره هم با این نفرات بازی کردیم و مهم نیست 8 بازیکن نداریم. نمی خواهم دو تیم امروز و گذشته را مقایسه کنم. تیمی که اکنون دارم به آنها اطمینان دارم و نمی خواهم با تیم های قبلی مقایسه کنم.
    د بعد از بازی ایران؟
    با مسئولان لبنان رابطه خوبی دارم و بعد از این بازی در مورد تمدید قرارداد صحبت می کنم. پیشنهادات عربی هم دارم اما همه چیز بعد از بازی با ایران مشخص می شود

soltan cr7

2. 2 کاربر مقابل از Milad criska عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

NumBer1 (10th June 2013), TaRaNe (10th June 2013)

نام واقعی
    مـــهرآرا::Mehr Ara
    استاتوس
    ♥TaTaLiTy♥
    شغل و حرفه
    دکــ ــ ـتـ ــر آینــ ـده
    بازیکن محبوب
    Alireza Haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 5,017 بار در 1,961 ارسال
    یاد شده