.
استفان الشعراوی ستاره آینده دار روسونری به هیچ وجه قصد ندارد میلان را به مقصد منچستر سیتی ترک کند هر چند که گالیانی تاکید کرد این ستاره 20 ساله فروشی نیست
سایت گل-در چند هفته گذشته در رسانه های ایتالیایی گزارشاتی مبنی بر انتقال استفان الشعراوی به باشگاه منچستر سیتی منتشر شده بود اما استفان الشعراوی مهاجم ملی پوش باشگاه میلان در تازه ترین صحبت های خود تاکید کرد که هیچ تمایلی ندارد میلان را به مقصد سیتی و لیگ برتر انگلیس ترک کند چرا او در میلان خوشحال است.

این بازیکن 20 ساله یکی از ستاره های آینده دار نسل جدید میلان محسوب می شود که در فصل گذشته موفق شد در 37 بازی 16 گل در سری آ به ثمر برساند.

به نقل از
ac-milan.ir-الشعراوی مهاجم ملی پوش ایتالیایی در این رابطه به نشریه لا ریپابلیکا گفت " اینکه منچستر سیتی واقعا من را می خواهد خوب است اما می خواهم در میلان بمانم و به ترک این تیم فکر نمی کنم"

"در اینجا از سرمربی تا مسئولان و هم تیمی هایم همیشه من را باور داشته اند و از اینکه توانستم به تیم ملی ایتالیا برسم واقعا از آنها تشکر می کنم"

گالیانی نیز در این باره گفت " الشعراوی فروشی نیست و میلان را ترک نخواهد کرد."

اینزاگی سرمربی حال حاضر تیم جوانان میلان در این رابطه چنین گفته " او باید در میلان بماند چرا که هنوز می تواند به عنوان یک بازیکن در اینجا رشد و پیشرفت کند"

الشعراوی در اوایل سال جدید میلادی قراردادش را تا سال 2018 با میلان تمدید کرد.