کاوانی که در رقابت های این فصل سری آ، با به ثمر رساندن 29 گل، عنوان آقای گلی را به دست آورد، مورد توجه باشگاه های بزرگی مانند رئال مادرید، چلسی، منچسترسیتی و پاری سن ژرمن قرار دارد
سایت گل- ادینسون کاوانی، مهاجم ناپولی، اعلام کرد که در مورد آینده اش بعد از رقابت های جام کنفدراسیون ها تصمیم گیری خواهد کرد.
کاوانی که در رقابت های این فصل سری آ، با به ثمر رساندن 29 گل، عنوان آقای گلی را به دست آورد، مورد توجه باشگاه های بزرگی مانند رئال مادرید، چلسی، منچسترسیتی و پاری سن ژرمن قرار دارد.
با این وجود او عجله ای برای تصمیم گیری در مورد آینده اش ندارد و تنها بعد از رقابت های جام کنفدراسیون ها در مورد مقدص بعدی اش تصمیم گیری می کند.
او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" در حال حاضر هیچ چیز مشخص نیست. من در حال حاضر با ناپولی قرارداد دارم اما در سمت دیگر، با چند باشگاه هم مذاکره داشته ام و به همین خاطر فعلا چیزی قطعی نیست.
آنچه در حال حاضر قطعی است این است که من بازیکن ناپولی هستم و به تیم ملی کشورم فکر می کنم زیرا ما دیدار دشواری مقابل ونزوئلا در مقدماتی جام جهانی داریم و همچنین در جام کنفدراسیون ها هم کار سختی داریم.
بعد از همه این دغدغه ها، باید ببینیم چه اتفاقی رخ خواهد داد."
او همچنین در مورد شایعه پیشنهاد باشگاه چلسی، گفت:" نمی دانم چلسی پیشنهادی داده یا نه. من در تمام طول دوران حرفه ای ام، شایعات زیادی شنیده ام و همیشه گفته می شود که من به باشگاه دیگری رفته ام؛ در حالی که هیچ کدام از اینها اصلا درست نیست."