باید ببینیم که سران پاری سن ژرمن درمورد آنچلوتی چه تصمیمی خواهند گرفت. در مورد برنامه بی باشگاه ، اگر تا قبل از این نگفته بودم، باید بگویم که گزینه دیگری را هم مدنظر داریم

سایت گل- فلورنتینو پرس رئیس باشگاه رئال مادرید در گفتگو با برنامه «فوتبولروس» مارکا تی وی، به بررسی شرایط کنونی تیمش پرداخته
دراینجا می توانید گزیده ای از صحبت های پرس را به گزارش روزنامه مارکا مطالعه کنید
*زیدان:من اطمینان خاطر می دهم که زیدان همه چیز را می داند. او بازیکنان خوب تمام تیم ها در ایتالیا و فرانسه را می شناسد. چیزی که او دوست دارد این است که سرمربی باشد و می تواند سرمربی تیم جوانان باشدو یا اینکه در پست مدیر ورزشی و یا دستیار سرمربی تیم اصلی مشغول به کار شود؛ حالا خواهیم دید
*مورینیو و بارسا: من چابی و اینیستا وناراحتی شان از مورینیو را درک می کنم. در 5 بازی اخیر آنها نتوانستند در هیچ بازی ای به پیروزی برسند.این استراتژی خوبی نیست که تیمی که به پیروزی نمی رسد، علیه تیم دیگر انتقاد کند.(او درحالی این صحبت ها را مطرح کرد که چابی و اینیستا اخیرا علیه مورینیو صحبت هایی را برزبان آورده بودند) . آن دوره که بارسلونادرتمام بازیها مقابل رئال به پیروزی می رسید، با آمدن مورینیو پایان یافت.او در صحبت هایی که برزبان آورده، حق داشته
*سرمربی آتی رئال: باید ببینیم که سران پاری سن ژرمن درمورد آنچلوتی چه تصمیمی خواهند گرفت. در مورد برنامه بی باشگاه ، اگر تا قبل از این نگفته بودم، باید بگویم که گزینه دیگری را هم مدنظر داریم
*گرث بیل: مادریدی ها همیشه بهترین ها را می خواهند.تاتنهام تیم دوست ماست ولی قبل از هرچیزی باید ببینیم که چه کسی سرمربی تیم ما خواهد بودو بعد از آن درموردتیم جدیدمان تصمیم گیری کنیم
*تمدید قرارداد رونالدو: کریستیانو می تواند در رئال مادرید بازنشسته شود؛ این حالت طبیعی پیش روست
*ایکر کاسیاس: رسانه هایی هستند که برای کمک کردن، آسیب می رسانند و برخی از این رسانه ها به ایکر آسیب وارد کرده اند