آربلوا در صحبت هایی اعلام کرده که درانتقادش از رفتار اعضای رختکن رئال مادرید درمورد مورینیو، از کاسیاس اسم نبرده
سایت گل – آلوارو آربلوا برای اولین بار بعد از صحبت هایی که در دفاع از ژوزه مورینیو دررختکن رئال مادرید برزبان آورد و در آن به صورت ضمنی از ایکر کاسیاس دروازه بان باتجربه مادریدی انتقاد کرد، مجددا با خبرنگاران به گفتگو پرداخته و اعلام کرده که منظور او در آن انتقادات، به کاسیاس نبوده است.دراینجا می توانید گزیده ای از صحبت های آربلوا را به گزارش آ.اس مطالعه کنید:
*ایکر کاسیاس: رابطه من با ایکر دقیقا مثل قبل از زمانی است که من این حرفها را مطرح کرده ام. رابطه ما خوب است. هر دوی ما پیراهنی را برتن می کنیم که یک آرم یکسان روی آن حک شده؛ آرم رئال مادرید و آرم تیم ملی اسپانیا و به علاوه در آن صحبت ها، من درمورد ایکر صحبت نکردم؛ حتی غیرمستقیم هم به او اشاره نداشتم؛ به همین خاطر این تعبیرهای فردی است که این ماجرا را مطرح کرده
ا*ژابی آلونسو:دلم برای ژابی تنگ شده؛ چون ما دوستان خیلی خوبی هستیم. ژابی مهره ای کلیدی و تاثیرگذار در تیم ملی اسپانیاست و حالا به دلیل مصدومیت با ما نیست ولی ما گروه خیلی خوبی را در اردوی تیم ملی می بینیم که دراین گروه جای خالی کسی حس نمی شود.
*آسپیلیکوئتا:هردوی ما شرایط خوبی داریم؛ چه درارائه بازیهای تدافعی و چه در بازیهای تهاجمی . ولی او بیشتراز من به عنوان یک بال جناحی بازی می کند. من فوتبال رابه عنوان مدافع میانی آغاز کردم و بعد دز جناحین بازی کردم ولی او از زمانی که درتیم های پایه ای فوتبال بازی می کرد، مدافع کناری بود
*تیم ملی اروگوئه، اولین حریف اسپانیا در جام کنفدراسیون ها: ما کمی پیش در قطر با هم بازی کردیم و پیروزی مقابل آنها کار خیلی سختی بود. آنها بازیکنان خوبی دارند؛ کاوانی و لوئیس سوارس دو مهاجم فوق العاده هستند. اروگوئه حریف سرسختی برای شروع کار در جام کنفدراسیون هاست و امیدواریم که بتوانیم قهرمان این تورنمنت شویم
*استادیوم یانکی نیویورک (میزبان بازی دوستانه اسپانیا مقابل ایرلند): بازی کردن در نیویورک فوق العاده است. می خواهیم از این تجربه نهایت بهره را ببریم