علی کریمی از بازگشت به فوتبال و پرسپولیس خبر داد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: علی کریمی از بازگشت به فوتبال و پرسپولیس خبر داد

نام واقعی
    yasamin
    استاتوس
    پل صراط،کنکور آخرت است
    شغل و حرفه
    دانش آموز
    بازیکن محبوب
    Hossein Mahini
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 599 بار در 277 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک

علی کریمی از بازگشت به فوتبال و پرسپولیس خبر داد

پرسپولیس نیوز : ستاره تیم فوتبال پرسپولیس برای بازگشت به فوتبال اعلام آمادگی کرد.

علی کریمی که از برد ملیپوشان بسیار خوشحال بود از تمایلش برای بازگشت به پرسپولیس خبر داد و گفت: دوست دارم به فوتبال برگردم. فرقی نمیکند در کدام تیم باشد، اما دوست دارم در پرسپولیس فوتبالم را تمام کنم. البته باشگاه نیز باید تمایل داشته باشد.

علی کریمی همچنین درباره پیروزی پرگل ایران برابر لبنان نیز گفت: خیلی خوشحالم که در حضور این تعداد هوادار این نتیجه را به دست آوردیم هرچند میتوانستیم گلهای بیشتری بزنیم. من امروز یکی از این صدهزار نفر حاضر در ورزشگاه بودم و امیدوارم تیم ملی بتواند با نتیجه مناسب در کره به جام جهانی برود.

وی درباره احتمال بازگشتش به تیم ملی نیز گفت: من همیشه در خدمت تیم ملی هستم و هر موقع از من بخواهند برای تیم ملی بازی می کنم.

کریمی درباره بازی آخر ایران مقابل کره جنوبی گفت: شکست دادن این تیم در خاک خودش سخت است اما غیرممکن نیست. ما در تهران کره را شکست دادیم و این کار را در زمین حریف هم میتوانیم انجام دهیم.

2. 13 کاربر مقابل از yasi-red-6 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

*ZeynaB* (12th June 2013), girl Sky (12th June 2013), Milad criska (12th June 2013), NumBer1 (11th June 2013), RaMiN (12th June 2013), s A r A (11th June 2013), sajjads (11th June 2013), SaRa-MoHsEn (12th June 2013), ShAh!N (11th June 2013), TaRaNe (12th June 2013), Terminator2731 (12th June 2013), Vampires (11th June 2013), غلامرضا (12th June 2013)

نام واقعی
    shadi
    استاتوس
    همه تو قدره مطلق ها اسیریم بیاین از حده دل مشتق بگیریم
    شغل و حرفه
    شاعر... :دی
    تیم های محبوب خارجی
    Arsenal | France
    تشکر شده 5,139 بار در 1,705 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 56 تاپیک
    کریمی:برای مدیران پرسپولیس متاسفم/ آقایان یک زنگ هم به من نزده اند

کاپیتان پیشین تیم ملی گفت:.به صورت اختصاصی تمرین می کنم و در کنار خانواده ام همه چیز خوب است.
    به گزارش اوج نیوز،علی کریمی در پایان بازی ایران و لبنان در جمع خبرنگاران اظهار داشت:بچه ها عالی بازی کردند.به آنها تبریک می گویم.نشان دادند آمادگی بالایی دارند و با این دو بازی همه به تیم ملی امیدوار شدند.به نظر من آنها نشان دادند پتانسیل شکست کره در سئول را هم دارند.

وی درباره شرایط پرسپولیس عنوان کرد:برای مسولان و مدیران پرسپولیس متاسفم که حتی چک های مبلغ پایین آنها هم برگشت می خورد.
    کریمی درباره اینکه دیگر احتمال بازگشتش به پرسپولیس وجود ندارد گفت:بازیکنان زیادی جذب پرسپولیس شده اند اما آقایان یک زنگ هم به من نزده اند.نه برای اینکه قراردادم را تمدید کنم،بگویند بیا با هم حال و احوال کنیم.این یعنی من را نمی خواهند.حق طبیعی مدیرعامل و سرمربی است و به آن احترام می گذارم.
    وی درپاسخ به این پرسش که نگران نیست مثل علی دایی تبدیل به نماد اعتراض هواداران پرسپولیس شود گفت:امیدوارم اگر اینطور شد آقایان آن را به من نسبت ندهند.
    کریمی درباره باشگاههایی که به او پیشنهاد داده اند عنوان کرد:از همه این باشگاهها تشکر می کنم.آنها به من لطف داشتند.هنوز نمی دانم چه اتفاقاتی در انتظارم است.به صورت اختصاصی تمرین می کنم و در کنار خانواده ام همه چیز خوب است.هر چه قسمت باشد همان می شود.

4. 6 کاربر مقابل از Vampires عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

*ZeynaB* (12th June 2013), RaMiN (12th June 2013), ShAh!N (11th June 2013), Terminator2731 (12th June 2013), yasi-red-6 (11th June 2013), غلامرضا (12th June 2013)

نام واقعی
    مـــهرآرا::Mehr Ara
    استاتوس
    ♥TaTaLiTy♥
    شغل و حرفه
    دکــ ــ ـتـ ــر آینــ ـده
    بازیکن محبوب
    Alireza Haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 5,017 بار در 1,961 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    واااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااای خداااااااااااااااایاااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااا شکرت

یعنی بهترین خبر عمرممممممممم بود ک شنیدممممممممممممممممممممم ممممممممم...همین ک خودش دوست داره برگرده خودش کلیهههههههههههههه.داش علی تو فقط برگرد فرقی نمیکنه تو چه تیمی باشییییییییییییییییییی...
    یعنی اگه داییییییییییییییییییییییی ییییییی موافقت کنههههه!!!
    دیگه چیزی واسه خواستن نمیمونه
    یعنی میشه باز تو رو تو لباس قرمز ببینیم؟؟؟؟؟میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟

6. 3 کاربر مقابل از NumBer1 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Majid:62 (11th June 2013), RaMiN (12th June 2013), غلامرضا (12th June 2013)

نام واقعی
    استاتوس
    ♥TaTaLiTy♥
    شغل و حرفه
    بازیکن محبوب
    Alireza Haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vampires نمایش پست ها
    کریمی:برای مدیران پرسپولیس متاسفم/ آقایان یک زنگ هم به من نزده اند

کاپیتان پیشین تیم ملی گفت:.به صورت اختصاصی تمرین می کنم و در کنار خانواده ام همه چیز خوب است.
    به گزارش اوج نیوز،علی کریمی در پایان بازی ایران و لبنان در جمع خبرنگاران اظهار داشت:بچه ها عالی بازی کردند.به آنها تبریک می گویم.نشان دادند آمادگی بالایی دارند و با این دو بازی همه به تیم ملی امیدوار شدند.به نظر من آنها نشان دادند پتانسیل شکست کره در سئول را هم دارند.

وی درباره شرایط پرسپولیس عنوان کرد:برای مسولان و مدیران پرسپولیس متاسفم که حتی چک های مبلغ پایین آنها هم برگشت می خورد.
    کریمی درباره اینکه دیگر احتمال بازگشتش به پرسپولیس وجود ندارد گفت:بازیکنان زیادی جذب پرسپولیس شده اند اما آقایان یک زنگ هم به من نزده اند.نه برای اینکه قراردادم را تمدید کنم،بگویند بیا با هم حال و احوال کنیم.این یعنی من را نمی خواهند.حق طبیعی مدیرعامل و سرمربی است و به آن احترام می گذارم.
    وی درپاسخ به این پرسش که نگران نیست مثل علی دایی تبدیل به نماد اعتراض هواداران پرسپولیس شود گفت:امیدوارم اگر اینطور شد آقایان آن را به من نسبت ندهند.
    کریمی درباره باشگاههایی که به او پیشنهاد داده اند عنوان کرد:از همه این باشگاهها تشکر می کنم.آنها به من لطف داشتند.هنوز نمی دانم چه اتفاقاتی در انتظارم است.به صورت اختصاصی تمرین می کنم و در کنار خانواده ام همه چیز خوب است.هر چه قسمت باشد همان می شود.
    میذاشتی حداقل دو دقه خوشحالیمون طول بکشه

8. کاربر مقابل از NumBer1 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

غلامرضا (12th June 2013)

نام واقعی
    ShAhIN
    استاتوس
    .........
    بازیکن محبوب
    Sheys Rezaie
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 2,787 بار در 1,158 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 42 تاپیک
    خداکنه هرچی صلاحه همون بشه!
    شاید براش بهتر باشه که کلا از فوتبال خدافظی کنه!
    فقط امیدوارم به خوبی و خوشی حل بشه این موضوعا!
    داش علی حرمت داره و باید مواظب باشه با حرفی یا کاری حرمتش شکسته نشه.

10. 4 کاربر مقابل از ShAh!N عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

NumBer1 (12th June 2013), Terminator2731 (12th June 2013), yasi-red-6 (11th June 2013), غلامرضا (12th June 2013)

نام واقعی
    shadi
    استاتوس
    همه تو قدره مطلق ها اسیریم بیاین از حده دل مشتق بگیریم
    شغل و حرفه
    شاعر... :دی
    تیم های محبوب خارجی
    Arsenal | France
    تشکر شده 5,139 بار در 1,705 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 56 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Number1 نمایش پست ها
    میذاشتی حداقل دو دقه خوشحالیمون طول بکشه
    ببخشید نمیخواستم خوشحالیتو خراب کنم

12. 2 کاربر مقابل از Vampires عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

NumBer1 (11th June 2013), غلامرضا (12th June 2013)

نام واقعی
    استاتوس
    ♥TaTaLiTy♥
    شغل و حرفه
    بازیکن محبوب
    Alireza Haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vampires نمایش پست ها
    ببخشید نمیخواستم خوشحالیتو خراب کنم

14. کاربر مقابل از NumBer1 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

غلامرضا (12th June 2013)

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک
    از دوستی پر من
    از دوست، دلخور من

16. 3 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Milad criska (12th June 2013), NumBer1 (12th June 2013), غلامرضا (12th June 2013)

نام واقعی
    علی
    استاتوس
    فیگو
    تیم های محبوب خارجی
    Arsenal | Germany
    تشکر شده 127 بار در 67 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    جرات ندارند، اما امیدوارم دیگر از این چکها به بازیکنان ندهند
    کریمی: نابلدها که سر کار میآیند، جوگیر میشوند/اگر مرا میخواستند حداقل یک تماس میگرفتند
    بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کار فنی جدید پرسپولیس اگر مرا میخواست حداقل یک بار تماس می گرفت.

علی کریمی درباره وضعیتش با باشگاه پرسپولیس و اختلافاتی که با این تیم به وجود آمده، عنوان کرد: من برای پرسپولیس و سرمربی این تیم آرزوی موفقیت میکنم. وقتی افرادی که سر کار میآیند کارشان را بلد نیستند و به قول فوتبالیها جوگیر میشوند این اتفاقات هم رخ میدهد. هماکنون همه چیز دست آنهاست، البته میگویم هماکنون، شاید دو سه روز بعد اتفاقات دیگری رخ بدهد، الله و اعلم.
    وی در مورد چکی که مطرح کرده خاطرنشان کرد: من به خاطر مبلغ این موضوع را عنوان نکردهام، شما میتوانید این چک را به هر کارشناس دادگستری نشان بدهید و او کاملاً در مورد این موضوع توضیح میدهد که منظور من چیست. واقعاً برای پرسپولیس زشت است که چنین کارهایی را انجام دهد. امیدوارم که از اینگونه چکها به بازیکنان و کار فنی دیگر ندهند، البته جرأت ندارند دیگر چنین کاری کنند.
    بازیکن سابق تیم ملی در مورد اینکه کیروش اعلام کرده تیم ملی خانه اوست، تصریح کرد: هر موقع کادر فنی اراده کند و مرا دعوت کند با کمال میل این موضوع را قبول میکنم البته هماکنون تیم ملی به من هم نیاز ندارد. در دو بازی اخیر خوب نتیجه گرفته و امیدوارم در بازی آخر هم نتیجه مطلوب را کسب کند و به جام جهانی راه یابد.
    وی درباره تکلیفش برای فصل آینده گفت: خداوند بزرگ است، سعی میکنم که بهترین انتخاب را داشته باشم.
    کریمی در مورد اینکه اگر اختلافش با باشگاه حل شود به خاطر هواداران به تیم ملی بازخواهد گشت، گفت: شما اگر با جایی مشکل داشته باشید به آنجا میروید؟ نمیتوانیم با هم کار کنیم، ما با هم اختلاف نظر داریم. البته ایشان نمیتواند در فوتبال ما کار کند، زمانی که فردی جنبه نداشته باشد جوگیر میشود. متأسفانه در فوتبال ما چنین اتفاقاتی رخ میدهد.
    کریمی درباره حضور پنجعلی به عنوان سرپرست در پرسپولیس اظهار داشت: این مسائل مربوط به کادر فنی میشود و حق طبیعی هر مربی است که کادر فنی خود را انتخاب کند. اگر کادر فنی مرا میخواست حداقل یک بار تماسی با من میگرفت. شما ببینید پرسپولیس این همه بازیکن گرفته است حتی کادر فنی یکبار هم به من زنگ نزده حال و احوال بپرسد. این موضوع حق طبیعی باشگاه و مدیرعامل است. من برای آنها آرزوی موفقیت میکنم.
    بازیکن سابق پرسپولیس در مورد اینکه شاید شعارهایی که سال گذشته علیه پرسپولیس با سر دادن شعار علی دایی مطرح میکردند امسال هم تکرار شود، خاطرنشان کرد: امیدوارم این مسئله دیگر به من نسبت داده نشود.
    وی در مورد اینکه باشگاههای مختلفی از جمله فولاد و تراکتورسازی خواهان جذب او هستند، یادآور شد: جا دارد از همه آنها تشکر کنم، آنها با من لطف داشتهاند. من با آنها صحبت کردهام، به هر حال باید وضعیت مرا درک کنند و به من حق دهند. از آنها زمان خواستهام، اگر هماکنون با تیمی قرارداد ببندم بعداً خواهند گفت کریمی قرارداد بسته بود، هماکنون همه چیز در کنار خانواده و دوستان خوب است.
    بازیکن اخلاق مهدی جان خداحافظ

http://www.perspolisfc.net/forum/ima...ine=1369824425

18. 3 کاربر مقابل از alifigo07 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Milad criska (12th June 2013), NumBer1 (12th June 2013), غلامرضا (12th June 2013)

نام واقعی
    .
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 2,097 بار در 709 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Number1 نمایش پست ها
    واااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااای خداااااااااااااااایاااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااا شکرت

یعنی بهترین خبر عمرممممممممم بود ک شنیدممممممممممممممممممممم ممممممممم...همین ک خودش دوست داره برگرده خودش کلیهههههههههههههه.داش علی تو فقط برگرد فرقی نمیکنه تو چه تیمی باشییییییییییییییییییی...
    یعنی اگه داییییییییییییییییییییییی ییییییی موافقت کنههههه!!!
    دیگه چیزی واسه خواستن نمیمونه
    یعنی میشه باز تو رو تو لباس قرمز ببینیم؟؟؟؟؟میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟

دایی موافقت نمیکنه الکی امیدوار نباشید!!!

20. کاربر مقابل از *ZeynaB* عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

NumBer1 (12th June 2013)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین