پروين: کرهاي ها ديگر کامپيوتري نيستند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: پروين: کرهاي ها ديگر کامپيوتري نيستند

نام واقعی
    مـــحـــمــــد
    استاتوس
    ...
    شغل و حرفه
    ســـربـــــاز وطـــــن
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 18,394 بار در 4,079 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 57 تاپیک

پروين: کرهاي ها ديگر کامپيوتري نيستند

علي پروين گفت: بازيهاي اخير کرهجنوبي را ديدهام، آنها ديگر مثل گذشته کامپيوتري بازي نميکنند.

علي پروين ابتدا در خصوص بازي با لبنان اظهار داشت: همانطور که همه تصور ميکرديم لبنانيها به آب و آتش زدند تا نيمه اول برابر ما دست خالي به رختکن نروند، اما نشد. راستش را بخواهيد 20 دقيقه اول بازي اينقدر اينها خود را به زمين زدند که من هم کلافه شده بودم.

به گزارش فارس ، وي افزود: اما نقش باتجربهها اينجا مشخص شد که اجازه ندادند فوتبال ما احساسي شود به همين دليل مزد زحمات خود را گرفتيم و به نظرم 4 گل ديگر هم ميتوانستيم بزنيم.

پروين تاکيد کرد: اما بچهها بايد بدانند قطر و لبنان تمام شد و آنها در قد و قواره بچههاي ما نيستند که بخواهيم زيادتر درباره آنها حرف بزنيم. ما الان بايد به کره فکر کنيم و هرگز به اميد قطر به ديدار کره جنوبي نرويم.

پروين خاطر نشان کرد: اين عربها همه کار از دستشان برميآيد. آنها سعي دارند که فوتبال ما را پايين بکشند تا دوستانشان بالاتر برود. اميدوارم که بچهها خودشان کار را در کره يکسره کنند و چنان ضربهاي به کره بزنند که بازي قطر و ازبکستان تشريفاتي شود.

پروين ياد آور شد: چند بازي اخير کرهاي ها را ديدم ، آنها ديگر مثل قبل کامپيوتري بازي نميکنند. حالا شايد ترفند آنها باشد يا مقابل ما کامپيوتري شوند اما اين کرهاي که من ديدم شکست پذير است ما کار غير ممکن در فوتبال نداريم.

وي افزود: قطعا کره ايها براي تلافي شکست در تهران مقابل ايران ظاهر ميشوند اما ما هم اگرمثل بازي با لبنان باشيم قطعا ميتوانيم حداقل بايک پيروزي يک بر صفر کار را تمام کنيم. يکي از خوبيها در کره اين است که آنها مقابل ما دفاع نميکنند و با فوتبال و فرصت دادن به بچههاي تند و تيز ما راه گل زدن را براي ما باز ميکنند.البته دفاع کره هم تيز است اما ما چند مهاجم خوب و بسيار تيز داريم که به نظرم ميتوانند ضربه نهايي را به کره بزنند.

وي در پايان خاطر نشان کرد: بچهها بدانند يک قدم تا حضور در پرافتخارترين جام زندگيشان فاصله دارند، دعاي 75 ميليون ايراني و دهها هزار نفر در خارج از کشور پشت آنها است. بچهها بايد آماده هر اتفاق ديگري را در کره باشند، مثل همين اظهار نظر عجيب سرمربي کره که به نظرم شکست در تهران فشار او را بالا برده است. پس بهتر است با يک 90 دقيقه طوفاني خاطرات بازي استراليا و آمريکا تکرار شود و انشاالله 4 شنبه هفته ديگر سراسر ايران جشن صعود به جام جهاني برزيل را بگيرند. اين مردم لياقتش را دارند که تيم خود را در جام جهاني ببينند. در يک روز وسط هفته 100 هزار نفر به ورزشگاه آزادي آمدند تا بگويند که ما با فوتبال آشتي کرديم و منتظر همت بازيکنان و کادر فني هستيم.

پروين در پايان با پيشنهاد به کيروش ياد آور شد: به نظرم اگر سيستم بازي ما مثل بازي با قطر باشد قطعا راحت تر ميتوانيم کرهاي ها را در خانه خودمتوقف کنيم. البته کيروش بيشتر در جريان اين ماجراها است و چون او کنار اين بچهها است و سرد و گرم تيم ملي را چشيده است. در کل اميدوارم روز با شکوهي براي تيم ملي اتفاق بيافتد و از همه بازيکنان ميخواهم طوري از زمين بازي در ديدار برابر کره بيرون بيايند که حال راه رفتن نداشته باشند. چون حيف است قدم آخر رامحکم برنداريم.

GooDBYe CapTaiN

2. 2 کاربر مقابل از San Iker عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Arash 1990 (12th June 2013), SaRiNa-10 (12th June 2013)

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 8,517 بار در 3,761 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک
    خدا کنه ببریمشون تا جواب دندان شکنی به سرمربیشون بدیم

هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن

داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی

4. کاربر مقابل از Arash 1990 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

San Iker (12th June 2013)

_̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲
    نام واقعی
    ѕαrιɴα
    استاتوس
    من خیلیا رو دوست دارم ولی بعضیا رو عاشقشونم!l
    شغل و حرفه
    ۪ایشالا ببینیم دکـتـر میشیم
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany