ملي پوشان به حاشيه سازي کره اي ها توجه نکنند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: ملي پوشان به حاشيه سازي کره اي ها توجه نکنند

نام واقعی
    مـــحـــMـــد Rـــضـــا
    استاتوس
    ...::|||Just Real & Perspolis|||::...
    شغل و حرفه
    ....
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 19,298 بار در 5,901 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

ملي پوشان به حاشيه سازي کره اي ها توجه نکنند

کاپيتان سابق تيم ملي فوتبال ميگويد مليپوشان نبايد به حاشيهسازي کرهايها توجه کنند.

کريم باقري درباره پيروزي پرگل تيم ملي مقابل لبنان و بهبود وضعيت ايران در راه صعود به جام جهاني فوتبال اظهار کرد: مليپوشان دو بازي واقعا خوب را پشت سر گذاشتند و فعل خواستن را صرف کردند. انشاءالله در بازي با کره جنوبي هم دست پر از بازي خارج شوند و اميدوارم که با صعود به جام جهاني بتوانند دل مردم را خوشحال کنند.

به گزارش ايسنا،وي ادامه داد: درست است که اگر ايران در دو، سه بازي گذشته مثل ديدار با قطر و ازبکستان در تهران ميتوانست امتيازها را بهتر بگيرد، الان وضعيت بهتري داشتيم اما ديگر گذشتهها گذشته و بايد به فکر بازي مهم و حساس با کره جنوبي باشيم. الان خواسته همه مردم و مسئولان و ورزشدوستان اين است که به جام جهاني صعود کنيم و بايد همه تلاشمان را در اين جهت انجام دهيم.

باقري درباره صحبتهاي عجيب سرمربي کره جنوبي درباره ايران گفت: از اين صحبتها زياد است و بازيکنان ما نبايد به اين مسائل توجه کنند. اتفاقا الان که اين حاشيهها درست شده مليپوشان بايد بيشتر حواسشان را جمع کنند. بازي با کره در شرايط سختي برگزار ميشود و خيلي بايد حواسمان را جمع کنيم.

کاپيتان سابق پرسپوليس و تيم ملي درباره همکارياش با سرخپوشان در فصل جاري به ايسنا گفت: من متاسفانه خبري از پرسپوليس و شرايط اين تيم ندارم هنوز با باشگاه توافق نکردهام و نميدانم که شرايط چطور پيش خواهد رفت. خواستههايم را به باشگاه گفتهام اما مسئولان باشگاه به من خبر ندادهاند.

وي گفت: رويانيان دو سه روز پيش به من زنگ زد و از من دعوت کرد که در جلسهاي با هم صحبت کنيم اما ديگر خبري نشد. به هر حال اگر ميخواهيم براي فصل بعد به طور رسمي با هم کار کنيم بايد اين موضوع از طرف باشگاه به طور رسمي انجام شود.

باقري با اشاره به اينکه از طرف علي دايي مشکلي وجود ندارد گفت: من همچنان منتظر باشگاه هستم که توافق خود را اعلام کند. اگر بدون گرفتن نظر مثبت باشگاه به تمرينها بروم ممکن است بد شود. به همين خاطر فعلا منتظر باشگاه ميمانم.

Say something new

I have nothing left
    I can't face the dark without you
    There's nothing left to lose
    The fighting never ends
    I can't face the dark without you

2. کاربر مقابل از Mohammadreza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

888 (12th June 2013)