کيروش : چوي بايد از فوتبال ايران عذرخواهي کند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: کيروش : چوي بايد از فوتبال ايران عذرخواهي کند

نام واقعی
    مـــحـــMـــد Rـــضـــا
    استاتوس
    ...::|||Just Real & Perspolis|||::...
    شغل و حرفه
    ....
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 19,298 بار در 5,901 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

کيروش : چوي بايد از فوتبال ايران عذرخواهي کند

سرمربي تيم ملي فوتبال ايران گفت: براي سرمربي کره پيراهن ازبکستان ميخرم تا هنگام بازي با ايران آن را به تن کند.

کارلوس کيروش در ادامه مصاحبه مطبوعاتي خود در پاسخ به اين سؤال که با کدام چوب جادويي توانست ايران را که در شرايط نااميدي قرار داشت در آستانه صعود به جام جهاني قرار دهد، گفت: من چوب جادويي نداشتم اگر هر حس نااميدي به وجود آمد به دليل اشتباه اصحاب رسانه بود و شما مقصر آن هستيد به اين دليل که همواره پيغام اشتباه را رساندهايد. يک روز تقاضاي بازي دوستانه ميکنيد تا به بازيکنان جوان بازي برسد و وقتي که اين فرصت داده ميشود شما آنها را ميکشيد.

به گزارش فارس،وي افزود: مقابل عمان در ساعت 5 بعد از ظهر و گرماي 40 درجه به ميدان رفتيم، 99 درصد دوستان حاضر در اينجا اگر دماي دفترشان 40 درجه باشد به خانه خود ميروند، تعدادي جوان را کنار هم قرار داديم و شما آنها را تخريب کرديد. چه اتفاقي افتاد؟ هواداران پيغام اشتباه گرفتند، شما سؤال پرسيديد به همين خاطر اظهار نظر صادقانه کردم.

سرمربي تيم ملي فوتبال ايران در مورد اظهارنظر سرمربي کره جنوبي که گفته از ايران خوشش نميآيد، عنوان کرد: خوشحالم اين سؤال را مطرح کرديد. در اين برهه 4 تيم کره، ازبکستان، قطر و ايران نتايجشان در مسابقات تأثيرگذار است. بايد بدانيم که به جاي 4 گزينه 5 گزينه داريم و آقاي چوي سرمربي کره که از ايران خوشش نميآيد هم وجود دارد. بسيار شفاف پاسخ او را ميدهم و ميخواهم رسانههاي بينالمللي پيغام من را به او برسانند. مطالبي که چوي ميگويد به اين معناست که او در ديدار با ازبکستان به اندازه کافي سخت تلاش نکرده است و کره با تمام وجود در اين مسابقه به ميدان نرفته است. او در اين مطلب ميگويد همانطور که به عنوان مربي وظيفه داريم بهترين عملکرد را داشته باشيم آنها چنين کاري نکردند.

کيروش تأکيد کرد: او مايه ننگ و شرم بازيکنان کره است، او مايه شرم و ننگ فوتبال کره جنوبي است. او به مربيان فوتبال و هواداران ايران احترام نميگذارد، او گلهمند است که در ايران برخورد خوبي با کره نشده است در حالي که ما بهترين امکانات را در اختيارشان گذاشتيم، وقتي 5 مرغ داريم اگر مقابل کسي که از گرسنگي رنج ميکشد يک بال قرار دهيم اين اتفاق معنايي ندارد اما اگر يک ران داريم و آن را با آن فرد تقسيم ميکنيم او بايد تشکر کند.

سرمربي تيم ملي فوتبال ايران خاطرنشان کرد: به عقيده من سرمربي کره حق دارد صحبت کند و نظرش را بگويد اما حق بياحترامي به فوتبال ايران را ندارد. آخرين کلام من اين است که او قبل از رسيدن کاروان ايران به کره بايد از هواداران و فوتبال ايران و همچنين هواداران کره عذرخواهي کند. مطمئنم او ديگر احترامي که بازيکنان کره برايش قائل بودند را ندارد. بسيار خوشحال هستم و ميخواهم قبل از ديدار مقابل کره جنوبي پيراهن ازبکستان را خريداري کنم و به او هديه بدهم. اميدوارم شجاعت اين را داشته باشد تا هنگام بازي با ايران پيراهن ازبکستان را تن کند. براي مربيان بينالمللي چوي مايه شرم است هر چند که تأکيد ميکنم اين مسئله ربطي به فدراسيون کره و هيچکدام از بازيکنان اين تيم ندارد. براي هواداران و بازيکنان کره احترام قائل هستيم.

وي در ادامه يادآور شد: مطلب آخري که ميخواهم عنوان کنم و شما از آن اطلاع نداريد اين است که ما در بوسان بازي ميکنيم و طبق قوانين فيفا فاصله تا فرودگاه بسيار زياد است. با همکاري خوبي که بين فدراسيون ايران و کره وجود داشت ايران به بوسان پرواز ميکند. اين شخص که بعضيها لقب مربي بر او گذاشتند و چنين حرفي را گفته بايد از سوي فدراسيون کره مجبورش کنند که از تيم ملي ايران تا قبل از سفر به کره عذرخواهي کنند و يا راه ديگري که او دارد اين است که ميتواند آقاي چوي از سمت خود استعفا دهد.

Say something new

I have nothing left
    I can't face the dark without you
    There's nothing left to lose
    The fighting never ends
    I can't face the dark without you

2. 2 کاربر مقابل از Mohammadreza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

888 (12th June 2013), RaMiN (12th June 2013)