بائو:هيچ مردانگي و رفاقتي در استقلال نديدم / در فصل پیش فقط 5 نفر پول گرفتند /باید با
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: بائو:هيچ مردانگي و رفاقتي در استقلال نديدم / در فصل پیش فقط 5 نفر پول گرفتند /باید با

نام واقعی
    Mila Dam
    استاتوس
    Hey khanoomy faze asheqoone nagir...be salamaat ..khodafeziii
    شغل و حرفه
    دانشجو عمران
    بازیکن محبوب
    Karim Bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Brazil
    تشکر شده 6,652 بار در 2,494 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک

بائو:هيچ مردانگي و رفاقتي در استقلال نديدم / در فصل پیش فقط 5 نفر پول گرفتند /باید با

ميثم بائو با هياهوي بسيار به استقلال آمد و خيلي آرام اين تيم را ترك كرد. او در گفتوگو با ايران ورزشي داشته ناگفتههايش از فصل قبل را بر ملا كرده است
    آن روز كه ميثم بائو با استقلال قرارداد بست خيليها تصور ميكردند به واسطه رابطه خوبي كه اين بازيكن با امير قلعهنويي دارد بيشترين بازيها را در تركيب استقلال انجام دهد. هفتههاي آغازين همه چيز داشت براي بائو خوب پيش ميرفت اما هرچه به نيمفصل نزديك شديم بائو از تركيب استقلال دور و دورتر شد. نيمفصل نخست اما با وجود اين شرايط براي بائو بهتر از نيمفصل دوم بود. بائو تصور ميكرد كه بعد از گذراندن آن روزها ميتواند دوباره خود را در تركيب استقلال تثبيت كند اما در نيمه دوم ليگ دوازدهم فاصله او با تركيب اصلي استقلال بيشتر شد تا جايي كه بائو ديگر تصميم گرفت استقلال را ترك كند. او حالا بازيكن تراكتورسازي تبريز است...

اول فصل آن همه حرف و حديث پيش آمد كه چرا امير قلعهنويي تو را به استقلال آورده است اما اولين بازيكني بودي كه با پايان ليگ از استقلال جدا شدي و خيلي زود هم با تيم جديدت به توافق رسيدي. جداييات خيلي سريع اتفاق افتاد.
    بله، رفتم جايي كه برايم ارزش قايل شوند. ديگر نميتوانستم تحمل كنم. به قول شما خيلي سريع هم اين كار را كردم چون نميخواستم بيش از اين شخصيتم زير سوال برود. بايد با احترام ميرفتم.
    با امير قلعهنويي مشكل داشتي؟
    امير قلعهنويي برايم خيلي زحمت كشيد اما پشتم نايستاد. در چهارده بازي كه در تركيب اصلي استقلال بودم تيم نباخت. بهترين بازيساز استقلال هم بودم اما در نيمفصل دوم كاملا بيكار بودم و بازيهاي كمي براي استقلال انجام دادم. توقع داشتم بيشتر به من بازي بدهند. من هم تصميم گرفتم جايي بروم كه برايم ارزش قايل بشوند. آقاي جلالي مدتها بود كه من را ميخواست من هم تراكتورسازي را انتخاب كردم چون هم با هواداران اين تيم رابطه خوبي دارم و هم دوست داشتم با جلالي كار كنم.
    ابتداي فصل دوازدهم امير اصرار زيادي براي جذب تو داشت حتي مقابل آنهايي كه از جذب تو انتقاد ميكردند ايستاد.
    اول فصل من را ميخواستند اما براي فصل بعد ديگر من را نميخواستند. شايد با اتفاقاتي كه رخ داد اگر ميخواستند هم من نميماندم.
    چه اتفاقاتي؟
    بخواهم حرف بزنم بايد خيلي چيزها را بگويم. من هميشه سعي كردم در تيمي بازي كنم كه برايم ارزش قايل باشند و احترامم را حفظ كنند. در استقلال اما احترام من را نگه نداشتند. اتفاقاتي در طول فصل افتاد كه حس كردم من در تيم اضافيام. شايد هم چوب همين شايعات را خوردم. خيليها فكر ميكردند امير قلعهنويي خيلي پشت من است اما اينطور نبود. آن از شرايطي كه در بازيها به وجود آمد و اين هم از وضعيت پول گرفتنم.
    آنهايي كه به تو بي احترامي ميكردند چه كساني بودند.
    اسم نياورم خيلي بهتر است. من به خاطر موفقيت استقلال خيلي خودم را نگه داشتم و سكوت كردم. حالا هم دوست ندارم اسم آقاياني كه در طول فصل باعث ناراحتيام شدند را بياورم. من فكر ميكنم يك سال با عزت بازي كردن براي استقلال بهتر از اين است كه 10 سال در اين تيم باشي اما ارزش، احترام و عزتت زير سوال برود.
    قدري شفافتر حرف بزن. چيزي متوجه نميشويم؛ چه شدي؟!
    ماجرا طولاني است. من مختصر توضيح ميدهم. در طول فصلي كه گذشت آقايي كه در باشگاه پولها دستش بود بين بچهها تبعيض قايل ميشد. 7 ماه از فصل گذشته بود كه من از يكي از بچهها پرسيدم نميدانم پولي كه از باشگاه طلب دارم را چطوري بايد بگيريم كه به من گفت بايد با فلاني رفاقت كني!
    اين آقاي فلاني كيست كه نكونام هم به شدت از او ناراحت است؟
    بگذاريد نامش همان فلاني باقي بماند. اسمش را نميآورم و براي باشگاه بزرگي مثل استقلال متاسفم كه چنين شخصيتي در آن كار ميكند. ايشان به هر كسي كه دوست داشت پول ميداد. به من ميگفتند بايد با اين شخص رفيق باشي تا پول كافي بگيري اما من هرگز اين كار را نكردم. الان كه با شما حرف ميزنم فقط 40 درصد از پولم را گرفتم اما بازهم سكوت كردم تا باشگاه لطمه نخورد. دوست نداشتم به استقلال آسيب وارد بشود اما از اين همه بي احترامي خيلي ناراحتم. من دنبال منفعت شخصي نبودم به همين دليل سعي كردم اين آرامش را حفظ كنم. الان هم اگر كمي موضوع را براي شما باز كردم به خاطر اين است كه ديگر در استقلال بازي نميكنم.
    چرا با قلعهنويي در اين باره حرف نزدي؟
    خب نميخواستم او را وارد اين ماجرا كنم. از طرفي قلعهنويي فشار فني تيم را تحمل ميكرد و درست نبود كه به او بگويم چه اتفاقاتي در باشگاه ميافتد. من با اينكه توقع داشتم قلعهنويي پشتم بايستد اما از دست او ناراحت نيستم. از كساني ناراحتم كه احترام بازيكنان را زير سوال بردند. آنهايي كه باعث بي حرمت شدن من شدند. آنهايي كه در طول فصل اعصاب من را خرد كردند.
    گفته ميشود بين بازيكنان فقط 5 نفر تمام پولشان را گرفتهاند.
    درست است. فقط 5 نفر پول گرفتند كه اين اتفاق به نظر من هيچ جايي رخ نميدهد. استقلال فقط اين 5 نفر نبودند اما با اين وجود ما تحمل كرديم و الان هم با اينكه مبلغي را از استقلال طلب دارم اما رفتم و با تراكتورسازي قرارداد بستهام.
    مسبب همه اين مشكلات برمي گردد به خلف وعده مسوولان وزارت ورزش. شايد مسوولان باشگاه استقلال هم چندان مقصر نيستند.
    هرچه بود فشارش روي دوش ما افتاد. مساله فقط پول نيست. من توقع داشتم احترامم را حفظ كنند اما اين كار را نكردند. ميدانم استقلال مشكل دارد و وزارت ورزش بخش اعظمي از بودجه را پرداخت نكرده اما نوع برخورد بعضيها بد بود. من بازيكن كوچكي نبودم كه با من اين طوري برخورد بشود.
    با اين وجود استقلال قهرمان ليگ شد. فكر ميكني چه عاملي باعث قهرماني استقلال شد؟
    تيم جمع و جور شده بود چون ما كه كمتر از يكسري از بچهها پول گرفته بوديم به خودمان اجازه نميداديم اعتراض كنيم. اگر ما اعتراض ميكرديم باور كنيد استقلال به هم ميريخت اما به خاطر هواداران سكوت كرديم و چيزي نگفتيم؛ كاري كه براي استقلال ارزش بسياري داشت كه بعدها متوجه ميشويد. متاسفم كه اين حرف را در پاسخ سوال شما ميزنم. به شخصه هيچ مردانگي و رفاقتي در استقلال فصل دوازدهم نديدم.
    اما معمولا تيمهايي قهرمان ميشوند كه در آن رفاقت موج بزند. بدون اين هماهنگي قهرمان شدن خيلي دشوار است.
    اين نظر من بود. ممكن است نظر ديگران با من فرق كند. من براساس ديدهها و شنيدههاي خودم پاسخ سوال شما را دادم.
    از اينكه حالا استقلال را از دست دادي ناراحتي يا تصور ميكني دروازه جديدي رو به رويت باز شده است؟
    نه، هرگز ناراحت نيستم. چرا بايد ناراحت باشم. تراكتورسازي را خيلي دوست دارم. قطعا حضور در تراكتورسازي برايم يك هديه خدايي است. دروازه جديدي روبروي من باز شده است و بايد به خوبي از آن استفاده كنم. درست است كه از نامهربانيهايي كه در استقلال شد خيلي ناراحتم اما از حالا به بعد ديگر به آن اتفاقات فكر نميكنم و حواسم به آينده است. من توقعاتي در استقلال داشتم كه برآورده نشد. من دوست داشتم كسي مثل امير قلعهنويي كه همين جا از ايشان تشكر ميكنم پشتم بايستد اما اين كار را به هر دليل نكردند. من هم ميگويم اشكالي ندارد و ميروم دنبال سرنوشت خودم اما بعضي آقايان را هرگز نميبخشم. آنهايي كه كاركردن در استقلال برايشان خيلي بزرگ است و جاي شان اصلا در اين باشگاه بزرگ نيست.
    مهمترين هدفي كه حالا از پوشيدن پيراهن تراكتورسازي داري چيست؟
    ميخواهم دوباره به تيم ملي برگردم. تراكتور را براي همين انتخاب كردم. اينكه دوباره به تيم ملي برسم و بتوانم براي كشورم بازي كنم. از تراكتورسازي ميتوان به سكوهاي بالاتر رفت. اين تيم در ليگ قهرمانان آسيا حضور دارد. در اينجا خوب ديده ميشويم.
    ... و اگر آنجا هم اتفاقات استقلال رخ داد؟
    بعيد ميدانم اين اتفاقات در باشگاه تراكتورسازي رخ دهد. با فضاي اينجا كاملا آشنا هستم و از همين جا ميخواهم با هواداران استقلال هم خداحافظي كنم. اميدوارم كه موفق باشند و استقلال با وجود همه مشكلاتي كه دارد قهرمان آسيا هم بشود.

soltan cr7

2. 3 کاربر مقابل از Milad criska عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

emrah20062007 (13th June 2013), s A r A (13th June 2013), Terminator2731 (13th June 2013)