گزارش ویژه: حرفهای سرمربی کره بد ترجمه شده / واکنش کی روش عجولانه بود
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: گزارش ویژه: حرفهای سرمربی کره بد ترجمه شده / واکنش کی روش عجولانه بود

نام واقعی
    Mila Dam
    استاتوس
    Hey khanoomy faze asheqoone nagir...be salamaat ..khodafeziii
    شغل و حرفه
    دانشجو عمران
    بازیکن محبوب
    Karim Bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Brazil
    تشکر شده 6,652 بار در 2,494 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک

گزارش ویژه: حرفهای سرمربی کره بد ترجمه شده / واکنش کی روش عجولانه بود

..
    کی روش : من این مربی را به چالش می کشم تا به هواداران فوتبال کره اثبات کند که در بازی مقابل ازبکستان تمام توان خود را به کار بسته است
    سایت گل – آنچه از سرمربی کره در رسانه های مختلف ایران ( از جمله سایت گل ) درج شده و البته واکنش شدید اللحن سرمربی تیم ملی ایران را در بر داشته درواقع ، همه حقیقت نیست .
    به گزارش گل ، یونگون لی ، سردبیر بخش کره ای سایت گل که در کنفرانس مطبوعاتی چوی ، سرمربی کره ، پس بازی پیروزی بخش این تیم مقابل ازبکستان حضور داشته ، در این باره به بخش فارسی گفت:" از شنیدن حرف های ییکه کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران در جواب چوی به زبان آورده تعجب کردم ."

شوخی با خبرنگار ازبک

او می گوید: بحث های مربوط به ایران از سئوال یک خبرنگار ازبک درباره شانس های صعود آغاز شد که چوی به شوخی برای کاهش ناراحتی ازبکها گفت در این موقعیت ( یعنی وقتی یک خبرنگار ازبک از من سئوال می کند) طبعا باید بگویم امیدوارم و کره و ازبکستان صعود می کنند که این یک شوخی واضح بود و همه در سالن به این جمله خندیدند.
    یونگون می گوید: اما چوی درباره ایران حرف های دیگری هم زد . او گفت من ایران را دوست ندارم {او از واژه دیسلایک(dislike) استفاده کرده نه hate (به معنای تنفر)} چون در تهران رفتار بدی با ما کردند و زمین تمرین بدی هم در اختیار ما گذاشتند . در ضمن ایران و کره دو رقیب قدیمی آسیایی هستند که همیشه بازی شان حساس بوده و ما باید با تمام قدرت مقابل این تیم بازی کنیم ."
    به گفته این خبرنگار کره ای ، سرمربی تیم ملی کره به هیچ وجه بحثی درباره طرفداری از ازبکستان و لزوم برد مقابل ایران نکرده و این مسئله یک سوء تفاهم است که از ترجمه بد جملات چوی سرچشمه گرفته و البته با واکنش عجولانه کی روش توام شده است .

تکرار حملات از سوی کی روش

بدنیست بدانید کی روش امروز در فرودگاه به خبرنگاران این کشور گفت: متاسفانه طی چند روز گذشته سرمربی تیم ملی کره اظهار نظری داشته و باید بگویم متاسفم برای بازیکنان خوب تیم ملی کره که این سرمربی در کنارشان است.
    وی ادامه داد: به شخصه برای بازیکنان فوتبال کره احترام خاصی قائل هستم و من قبلا سمت مربیگری پارک را داشته ام که از همین جا به او سلام می کنم اما معتقدم که چوی به فوتبال ایران و مردم ایران بی احترامی کرد که به هیچ وجه قابل قبول نیست و صحبت های من در خصوص بازیکنان فوتبال کره در مورد مربی آنها صادق نیست.
    کیروش گفته است: او می تواند نظرات خود را داشته باشد، اما این نظرات تنها باید در ذهن وی باشد و هرگز نباید به زبان بیاید. ما بهترین امکاناتی که در تهران داشتیم را در اختیار کره جنوبی قرار دادیم و بر خلاف صحبت چوی که گفته بود پیش از بازی تمرین نکرده است، روز قبل و همچنین روزهای قبل که این تیم در تهران حضور داشت، تمرینات این تیم با توجه به قوانین فیفا و زیر نظر ناظر بازی، به نحو احسن انجام شد. من این مربی را به چالش می کشم تا به هواداران فوتبال کره اثبات کند که در بازی مقابل ازبکستان تمام توان خود را به کار بسته است.
    در ادامه خبرنگار کره ای از کی روش پرسید آیا شما دیروز گفته اید که برای چوی پیراهن ازبکستان را هدیه خواهید داد، گفت: بله این هدیه ای از سوی ما است و امیدوارم شجاعت پوشیدن این پیراهن را داشته باشد.
    عده ای از ناظران ، واکنش تند و حرف های کی روش را تحریک کننده و عجولانه می دانند. البته وجه خوش بینانه این ماجرا هم تحریک بازیکنان ایران برای مبارزه است.

soltan cr7

2. کاربر مقابل از Milad criska عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

delαrαм♥8 (13th June 2013)

نام واقعی
    delαrαм
    استاتوس
    мeѕтro αlι ĸαrιмι
    شغل و حرفه
    انتظار
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 4,842 بار در 1,791 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 63 تاپیک
    خخخخخخخخ
    ﯾـﻪ ﻭﻗـﺘـﺎﯾﯽ ﺑـﺎﯾـﺪ " ﺑــَـــﺪ " ﺑـﺎﺷﯽ ... !!!
    ﺗـﺎ ﺑـﺪﻭﻧﻦ " ﺧـﻮﺏ ﺑـﻮﺩﻥ " ﻭﻇـﯿـﻔـﻪ ﻧـﯿـﺴـﺖ ... !!!
    ﻣــَــﺮﺍﻣـﻪ ! ﻣــَــﻌـﺮﻓـﺘـﻪ...