رويانيان:

خوشحالم باقري کنار پرسپوليس خواهد بود

کريم باقري پس از جلسه با مدير عامل باشگاه پرسپوليس از امروز کار خود را به عنوان مربي در تيم فوتبال پرسپوليس آغاز ميکند.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از سايت رسمي باشگاه پرسپوليس، کريم باقري که پيش از اين از سوي علي دايي به عنوان يکي از اعضاي کادر فني معرفي شده بود، پس از جلسهاي که با محمد رويانيان داشت از امروز به طور رسمي کار خود را به عنوان مربي در پرسپوليس آغاز خواهد کرد.

محمد رويانيان در اين باره به سايت رسمي باشگاه پرسپوليس گفت: با کريم باقري جلسهاي داشتيم و خوشحالم که اعلام ميکنم او امسال هم در کنار تيم خواهد بود.

وي در ادامه تصريح کرد: برخلاف برخي شايعات که در آنها عنوان ميشد کريم باقري بر سر مسائل مالي با باشگاه به توافق نرسيده است بايد بگويم که اصلا اينطور نبود. او ميخواست بداند که باشگاه و سرمربي تيم آقاي دايي چه نقطه نظرات، خواستهها و انتظاراتي از وي دارند تا بر اساس آنها تصميمگيري کند. در اين ارتباط جلسهاي با يکديگر داشتيم و اين موارد را توضيح داديم و حالا خوشحالم که اعلام کنم کريم باقري از امروز کارش را به عنوان مربي آغاز ميکند و به کادرفني ملحق ميشود.

رويانيان در پايان گفت: باقري در دوران بازيگري، هم از نظر اخلاقي و هم از نظر فني يک الگو بود، اطمينان دارم بازيکنان پرسپوليس نهايت استفاده را از حضور اسطوره بزرگي مانند علي دايي و چهره ارزشمندي چون کريم باقري خواهند برد تا باعث موفقيت پرسپوليس و خوشحالي هواداران عزيز بشوند.

کريم باقري نيز افزود: پس از جلسه با آقاي رويانيان و با هماهنگي علي دايي از امروز در تمرينات تيم شرکت ميکنم و اميدوارم بتوانم به پرسپوليس کمک کرده و انتظارات مديريت و سرمربي تيم را برآورده کنم.

وي ادامه داد: علت تأخير براي حضور در کنار پرسپوليس اين بود که من ميخواستم شرايط کاري، شرح وظايف خودم و انتظارات و ديدگاههاي باشگاه و سرمربي تيم را بدانم و زماني شروع به کار کنم که اين مسائل روشن باشد و وضعيتم حالت رسمي پيدا کند تا بتوانم کامل در خدمت تيم باشم. حالا پس از جلسهاي که با مديريت باشگاه داشتم و با هماهنگي علي دايي اين مسائل روشن شده است و از امروز در کنار تيم خواهم بود.

مربي پرسپوليس تصريح کرد: حالا که ميدانم چه وظايفي دارم، تمام تلاش خودم را براي انجام هرچه بهتر آنها انجام ميدهم تا جواب اعتماد باشگاه، علي دايي و هواداران را بدهم.

باقري خاطرنشان کرد: فصل پيش وضعيت کاري من کاملاً روشن نبود ولي امسال قرار است به طور کامل در کنار تيم باشم. اين موارد در جلسه مشخص شد و من هم بر اين اساس برنامهريزي ميکنم تا آنچه در توان دارم را هرچه بيشتر در اختيار مجموعه قرار بدهم. اميدوارم بتوانم کمک خوبي براي تيم و سرمربي باشم.