تيم فوتبال پرسپوليس از ساعت 17:30 امروز در ديداري تدارکاتي و در يک بازي تقريباً يکطرفه در ورزشگاه درفشيفر مقابل حدود 100 هوادار به مصاف اميدهايش رفت و موفق شد با نتيجه 5 بر يک اين تيم را شکست دهد.

به گزارش فارس، پرسپوليس در دقيقه 7 از روي نقطه پنالتي توسط حقيقي، دقيقه 15 توسط عباسزاده، دقيقه 30 نوروزي، دقيقه 58 يونس شاکري و دقيقه 65 محسن بنگر دروازه اميدهايش را باز کرد و همچنين گل اميدهاي پرسپوليس در دقيقه 80 توسط بازيکن شماره 8 اين تيم به ثمر رسيد.

حاشيههاي اين بازي را در نيمه دوم در زير ميخوانيد:

*تيم فوتبال پرسپوليس با چند تغيير نيمه دوم را شروع کرد که يونس شاکري با شماره 17، سيد صالحي با شماره 12، نيلسون با شماره 40،فرشاد قاسمي با شماره 31 و براتي با شماره 25 وارد ترکيب سرخپوشان شدند.

*صحبتهاي اختصاصي دايي با مدافعان براي آفسايدگيري و با دستيارانش وقتي بازيکنان توپها را ساده از دست ميدادند در نوع خود جالب بود.

*محمد پنجعلي با لباس غير ورزشي نفر اولي بود که روي نيمکت پرسپوليس نشست و به عنوان سرپرست کار خود را دنبال کرد.

*رضايت هواداران از عباسزاده باعث شد تا اين بازيکن پس از تعويض مورد تشويق قرار گيرد.

*صحنههاي تک به تکي که هادي نوروزي از دست داد باعث شد تا دايي به او تذکراتي بدهد.

*تماشاي بازي امروز براي هواداران رايگان بود.

*دو تيم در ابتداي بازي با يکديگر خوش و بش گرمي داشتند. البته بازيکنان اميد از دايي براي حضور در زمين رخصت گرفتند.

*سيد مهدي سيد صالحي پس از ورودش به زمين به دليل برخورد شديد با يک بازيکن از ناحيه صورت دچار مشکل شد و دقايقي روي زمين دراز کشيد اما اين مشکل پس از دقايقي حل شد. برخي از بازيکنان نيز در حاشيه بازي امروز از علي دايي براي حضور در مراسم ختم يکي از بستگان پروين اجازه گرفتند.

*يکي از مسئولان باشگاه پرسپوليس در حاشيه تمرين امروز اعلام کرد که سرخپوشان مانند 13 باشگاه ديگر به دليل بدهي هنوز موفق نشدهاند قرارداد بازيکنان خود را ثبت کند.

*حميد عليعسگر و عابدزاده امروز به ميدان نرفتند.

*در دقيقه 75 سيد صالحي در يک صحنه تک به تک از خودگذشتگي کرد و پاس را به همتيمياش براي زدن گل ششم داد اما پس از زدن گل داور آن را آفسايد اعلام کرد ولي دايي از اين از خودگذشتگي سيدصالحي با دست زدن تقدير کرد.

*علياکبر استاد اسدي مدافع سابق تيم ملي فوتبال کشورمان نيز بازي امروز را از نزديک تماشا کرد.

*يک بازيکن هم از آرتا سبلان به عنوان بازيکن تستي در تمرين امروز پرسپوليس حضور داشت.

*غلامپور و سلطاني در بازي امروز برخورد گرمي با هم داشتند.