نوری:در استقلال با چنگ و دندان می جنگم تا به جام جهانی بروم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: نوری:در استقلال با چنگ و دندان می جنگم تا به جام جهانی بروم

 1. #1


  محل سکونت
  قزوین- بوئین زهرا- آراسنج
  نام واقعی
  هادی
  استاتوس
  پرسپولیس
  شغل و حرفه
  كارمند
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Spain
  نوشته ها
  3,485
  تشکر
  7,112
  تشکر شده 7,984 بار در 2,479 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 1 تاپیک

  نوری:در استقلال با چنگ و دندان می جنگم تا به جام جهانی بروم

  به گزارش خبرگزاری فارس، پژمان نوری در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص اتفاقاتی که در باشگاه ملوان رخ داده افشاگری کرد و صحبت های زیر را انجام داد:


  فارس: چه اتفاقی افتاد که به استقلال آمدی؟


  همه چیز مشخص بود من از باشگاه استقلال پیشنهاد داشتم و پس از مذاکراتی که با مسئولان این باشگاه داشتم، بالاخره مقرر شد که یک سال در این تیم که در سه جام حضور دارند عضویت پیدا کنم. این برای من یک افتخار بود که پیراهن استقلال را با توجه به هواداران خونگرمی که دارد، بپوشم.


  فارس: اما از همه بیشتر هواداران انزلیچی از تو ناراحتند.


  خیلی ممنون از سؤال بسیار خوب شما، چون باید خیلی حرفها با مردم و هواداران خوب انزلی بزنم. باید حرفهایم را با عاشقان فوتبال انزلی و درددلهایم را به آنها بگویم. اول از همه هواداران بدانند که بیشتر از این که آنها از من ناراحت باشند من از آنها ناراحتم. چون کارهایی انجام میدهند که واقعا فوتبال ملوان را از بین می برد.


  فارس: منظورت چیست؟


  هواداران، ملوان، بازیکنان، پیشکسوتان، بزرگان و همه ملوانیها را رها کردند و چسبیدند به فردی به نام صادق درودگر که در حال بازی کردن با شعور فوتبال و انزلیچیها است. او 8 ماه با شعور ما در فصل گذشته در ملوان بازی کرد و فصل جدید نیز دست از کار خود برنداشته و میخواهد با این بازیها باز هم با شعور هواداران ما برای یک سال دیگر بازی کند. کسی نیست جلوی او را بگیرد و واقعا متاسفم، متاسفانه هواداران ما هم فریب او را خوردند و میبینید حال و روز ملوان چیست.


  فارس: میشود حرفهایت را شفافتر بزنی؟


  خیلی راحت میگویم و از هواداران ملوان هم عاجزانه خواهش میکنم حرف هایم را خوب بخوانند. الان در ملوان نه هدایتی است، نه هیئت مدیره داریم و نه میدانیم چه کسی صاحب ملوان است. پس چرا صادق درودگر مدیرعامل است و چرا دست از سر تیم ما در انزلی برنداشت؟ من نمیدانم دلیل این همه دروغگویی و بیراهه کشیدن ملوان و وعده و وعیدهایی که به ملوان میداد ولی به آن عمل نمیکرد، چه بود؟! ایشان تیم خوب و مدعی ملوان را در فصل گذشته نابود کرد الان هم دست از کارش برنمیدارد.


  فارس: پس چرا هواداران ملوان او را قبول دارند؟


  نمیدانم، من از هواداران ملوان میپرسم همه پیشکسوتان، بازیکنان و کسانی که به خاطر پیراهن این تیم در فصل گذشته بدون هیچ منتی به خیلی از قراردادهای بزرگ جواب منفی دادند، بیغیرتند و حالا صادق درودگر راست میگوید. متاسفانه هیچکس نیست که جلوی درودگر را بگیرد اما مطمئن باشید زمان همه چیز را مشخص میکند و هواداران ما نیز همه چیز را متوجه می شوند. هواداران ملوان میفهمند که من راست میگویم و چه بلایی را آقایان بر سر این تیم میخواهند بیاورند.


  فارس: اما صحبتهای شما کمی احساسی است.


  خیر، درددلم با هواداران است که همه چیز خود را به این آقا سپردند، اگر ملوان شبیه برق شیراز و یا استیلآذین نشد، هرچه میخواهید به من بگویید. این همه بازیکنان ملیپوش در استیلآذین جمع کردند اما در نهایت چه اتفاقی افتاد و استیل آذین سرنوشتش چه شد؟


  فارس: چرا از هواداران ملوان ناراحت هستی؟


  متاسفانه همین هواداران ملوان که من همیشه خودم را مدیون آنها میدانم و دار و ندارم از ملوان است فقط میتوانند صحبتهایی را در سایتها بخوانند و زیر آن یک اظهارنظر بنویسند اما در عمل خود را کنار میکشند و راحت فریب برخیها را میخورند. همه بازیکنان ملوان دروغ میگویند و یک آقایی آمده و دلش برای ملوان میسوزد. چه کسی باور میکند؟ متاسفانه هیچکس قدمی برنمیدارد و واقعا نمیدانم چه حرفی بزنم.


  فارس: پیشنهاد 700 میلیونی درودگر راست بود؟


  واقعا به نظر شما خندهدار نیست، خود شما و هواداران قضاوت کنید. عالم و آدم با باشگاه استقلال مشکل مالی دارند اگر برای من مشکل مالی مهم بود چرا به استقلال آمدم؟ چون اهل بازارگرمی نیستم هیچوقت در مورد پیشنهادهایم حرفی نزدم و سعی کردم هر وقت قرارداد بستم نظر بدهم حالا آقایان میگویند من به پیشنهاد 700 میلیونی ملوان جواب منفی دادم اما به استقلال آمدم خیال میکنند که هواداران از پشت کوه آمدهاند. عزیزان من، رسانهها را بخوانید و ببینید وضعیت مالی استقلال و این فتحاللهزاده و قلعهنویی چطور است من این حرفها را احساسی نمیزنم واقعیت است.


  فارس: یعنی مشکل تو با ملوان مالی نبود؟


  خیر، میخواهم برای شما مثالی بزنم. مثل اینکه یک تهرانی زرنگ به شهرستان رفته و شهرستانی نا آگاه را پیدا کرده و میخواهد سر او کلاه بگذارد. کل انزلی می دانند بنده هیچوقت برای ملوان شرط پولی نگذاشتم اما وقتی شما کاپیتان تیم باشید و همه برای پیگیری کارهای خود به دیدار تو بیایند و به عنوان کاپیتان از تو کمک بخواهند اما من هم نتوانم کاری انجام بدهم، ماجرا چه میشود؟ آقایان به جای سیاه کردن هواداران بهتر است واقعیت را بگویند. من باز هم میگویم، هواداران ملوان زمان همه چیز را برای شما مشخص میکند و من نگران نیستم.


  فارس: پس پیشنهاد 700 میلیونی و این مسائل را تکذیب میکنی؟


  700 میلیونی را که میخواستند به من بدهند بروند به این بازیکنان در فصل گذشته بدهند که همه به خاطر عشق و علاقه به پیراهن و انزلی به میدان رفتند و با هزاران مشکلات مالی با چنگ و دندان تیم را در جایگاه خوبی نگه داشتهاند. الان این آقایان شدهاند دایه بهتر از مادر و همه بازیکنان ملوان شدند بیغیرت و پولپرست. نمیدانم اما دوست دارم هواداران ملوان خودشان قضاوت کنند. آقایان نمیدانم ازکجا درآوردند که به من پیشنهاد 700 میلیونی دادهاند. مردم انزلی، چرا نمیروید از درودگر بپرسید که با چه استنادی این حرفها را میزنی؟ شاید الان به من فحش و بدبیراه بگویند اما هواداران ملوان زمان همه چیز را مشخص میکند و نگران نباشید.


  فارس: خیلیها دوست دارند بدانند اگر مشکل تو پول نبود چرا در ملوان نماندی؟


  جواب سؤال شما کاملا مشخص است، اگر در ملوان میماندم درودگر کاری میکرد که فوتبال من هم مثل سایر بازیکنان تمام شود اما به استقلال آمدم تا عمر فوتبالیم بیشتر شود، آمدم بازی کنم و زود مجبور نشوم با فوتبال خداحافظی کنم. من میخواهم صددرصد در جام جهانی باشم و مطمئن باشید در استقلال با چنگ و دندان میجنگم چون میخواهم با خاطره خوش از فوتبال بروم البته زمانش مشخص نیست اما دوست دارم که واقعیت را خیلی زود هواداران ملوان بدانند. من دار و ندارم باشگاه ملوان است اما ببینید که چه بلایی سرم آوردند که باعث شد از این تیم جدا شوم اما الان همه فکرم کمک به استقلال است.


  فارس: در استقلال در کدام پست بازی میکنی؟


  دوست دارم هافبک وسط باشم اما به نظر مربیان احترام میگذارم، قلعهنویی هم روی من در پست هافبک وسط نظر دارد اما برایم از همه چیز مهمتر کمک به استقلال در سه جام است، عاشق رقابت هستم و این رقابت است که بازیکن را در شرایط ایدهآل و بالاتری قرار میدهد. فقط امیدوارم که مقابل هواداران و قلعهنویی روسفید باشم.


  فارس: راستی قبل از عقد قرارداد با استقلال با ملوان قرارداد امضاء کرده بودی؟


  این هم از مسائلی است که آقایان به دروغ به اطلاع مردم رسانده بودند. آقایان، اگر من با ملوان قرارداد امضاء کردم چرا آن را رو نمیکنید؟ سرمربی تیم میگفت که باید نوری در ملوان بماند. ایشان هم میخواست سر مربی تیم را کلاه بگذارد و میگفت با نوری قرارداد امضاء کردیم. اگر این اتفاق افتاده لطفا رو کنید تا همه مردم بدانند.


  فارس: در پایان اگر حرفی داری بگو.


  جدایی از ملوان یکی از سختترین تصمیمهای زندگیام بود اما مجبور شدم که این تصمیم را بگیرم، اما من بازیکنی هستیم که تمام توانم را برای تیمی که در خدمت آن قرار گرفتم به نمایش بگذارم و انشاءالله کاری خواهم کرد که استقلالیها از جذب من لذت ببرند. برای آینده ملوان هم خیلی نگرانم و امیدوارم که سریعتر هواداران و مسئولین بلند شوند تا ملوان زمین نخورد.
  <div style="text-align: center;">&nbsp;
  </div>

 2. #2


  محل سکونت
  قلب کاشان
  نام واقعی
  ZahRa
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Germany
  نوشته ها
  1,948
  تشکر
  1,074
  تشکر شده 2,069 بار در 930 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 46 تاپیک
  شیطونه میگه بزنم ناقصش کنم مرتیکه رو ......
  حتی به ملوان هم رحم نکرد 3. #3


  محل سکونت
  سِـلـول اِنفـرادی
  نام واقعی
  استاد امیرحسینــ
  استاتوس
  هویج
  شغل و حرفه
  ...
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Italy
  نوشته ها
  1,628
  تشکر
  1,767
  تشکر شده 4,566 بار در 1,270 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 3 تاپیک 4. #4


  محل سکونت
  کرج
  نام واقعی
  سیدحامد
  استاتوس
  *
  شغل و حرفه
  کارمند/الکترونیک
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Brazil
  نوشته ها
  5,443
  تشکر
  5,733
  تشکر شده 3,381 بار در 1,968 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 42 تاپیک
  برو به جهنم

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا